0

@bodzio10 dobra, coś mi się musiało pomylić :P

2

@MesQueUnClub96 ten w Unionie na dole to taki Krychowiak 2.0

0

jak wygląda kwestia komentatorów w Viaplay od Premier League? Mają tam kogoś ciekawego (oprócz Twarowskiego) czy raczej poziom Polsat Sport i Guci sruczi?

2

@FCB_dimiC i to od początku swojej kariery. Nie rozumiem jak można stawiać jego obok takiego Walkera chociaż. Obrońca ma przede wszystkim bronić, a w tym aspekcie TAA często wygląda jak Semedo

1

@Zbyszard znaczy no rozwaliło mnie to co napisałeś wyżej, że Gavi to defensywny pomocnik, to takie trochę duże xD to tak jakbyś Isco nazwał defensywnym pomocnikiem. Wiadomo, że w trójce każdy ma inne zadania, ale Pedri-Gavi-Bernardo rywalizowaliby o 2 miejsca bo to bardzo podobni piłkarze

1

@Zbyszard Gavi i Bernardo to dwie różne pozycje?????? to na jakich oni wg Ciebie pozycjach grają?? Bo na moje w ustawieniu 4-3-3 obaj grają w trójce pomocników

0

@Malibu nie, ale myśle, żę wywalanie 8-10mln na kogoś takiego jak Alonso jest idiotyczne.

2

nie wierzę by to była prawda, ale jeśli tak to pa pa Gavi, co to za piłkarz który boi się rywalizacji

0

@Culer_1906 już człowiek myślał, że bez Bartomeu skończą się transfery Brejtłajtów, Murrilów i Boatengów....

1

@Ojciec5tkidzieci Anderson to już nie ten poziom co kiedyś, ale pewnie zastosują taktykę, gdzie pomimo bycia atakującym będzie obarczony również przyjmowaniem zagrywki, dostanie 1-1,5m. Ogólnie jeżeli nie powótrzy się podium z LN (nieważne w jakiej kolejności) to będzie dla mnie mega duża sensacja

0

Kounde to jest szansa, że będzie gotowy do gry na pierwszą kolejkę czy dalej będzie kontuzjowany?

0

zawsze groźne i niebezpieczne Pumas

4

@DonMatteo901 Jedrzejczyk to największy debil w polskiej piłce, a konkurencję ma dużą

2

@Rust_Cohle stanie na bramce nieruchomo ma już wyćwiczone perfekcyjnie....fajnie jakby zaczął trenować bronienie

0

@Gibbon_FCB Barca Koemana vs Barca Valverde to byłby hit (nie porównuje osiągnieć tylko sposób gry)pewniaczek poniżej 1,5gola

1

@Mns21 transfer na miarę Boatenga....

1

@ObiektywnyKibic121 2-2 stawiam

6

@Emhyr Shakira wyjechała, bo bała się pozycji numero uno wśród kobiet piłkarzy

0

@Survier no chyba żartujesz, że Kimmich jest lepszy niż Bernardo

0

@Cule1234 Cucurella droższy niż Sterling xDDD i długość pozostałości kontraktu nie zmienia mojego zdania

0

@Worny ktoś wie jaki to odcinek??

1

@Messibestplayerintheworld Kimmich, Goretzka pewniaki. Do tego Gravenberch. Sabitzer przy takiej dyspozycji FdJ też nie jest gorszy od Holendra. Musiala chyba też może zagrać w środku pomocy

0

@Messibestplayerintheworld a gdzie 18 perełek zimnych export??

2

@Suzu Niemcy jak to Niemcy tak to ugrają, że i tak nie zapłacą

0

@KibicBarcy84 moge, widziałem kilka meczów i to wystarczy

0

ta patrzę wczoraj wynik Lecha, przegrywa 1-0 sobie myśle "jaka kompromitacja"...po czym po 3sekundach pomyślałem sobie "Islandczycy to muszą być wkurzeni, że tylko 1-0 wygrali"....jest jakaś szansa by nasze kluby nie grały nawet już w tych eliminacjach??

0

@pioz123 a po co??

0

@Nhyz o to by nie każde wejście rywala w nasze pole karne kończyło się golem

0

Nie no błagam....to już lepiej w 10 grać, gość jest tragiczny

4

@Cule1234 to już lepiej Kounde na PO a Araujo na SO chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?