FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bodzio10 dobra, coś mi się musiało pomylić :P
2
@MesQueUnClub96 ten w Unionie na dole to taki Krychowiak 2.0
0
jak wygląda kwestia komentatorów w Viaplay od Premier League? Mają tam kogoś ciekawego (oprócz Twarowskiego) czy raczej poziom Polsat Sport i Guci sruczi?
2
@FCB_dimiC i to od początku swojej kariery. Nie rozumiem jak można stawiać jego obok takiego Walkera chociaż. Obrońca ma przede wszystkim bronić, a w tym aspekcie TAA często wygląda jak Semedo
1
@Zbyszard znaczy no rozwaliło mnie to co napisałeś wyżej, że Gavi to defensywny pomocnik, to takie trochę duże xD to tak jakbyś Isco nazwał defensywnym pomocnikiem. Wiadomo, że w trójce każdy ma inne zadania, ale Pedri-Gavi-Bernardo rywalizowaliby o 2 miejsca bo to bardzo podobni piłkarze
1
@Zbyszard Gavi i Bernardo to dwie różne pozycje?????? to na jakich oni wg Ciebie pozycjach grają?? Bo na moje w ustawieniu 4-3-3 obaj grają w trójce pomocników
0
@Malibu nie, ale myśle, żę wywalanie 8-10mln na kogoś takiego jak Alonso jest idiotyczne.
2
nie wierzę by to była prawda, ale jeśli tak to pa pa Gavi, co to za piłkarz który boi się rywalizacji
0
@Culer_1906 już człowiek myślał, że bez Bartomeu skończą się transfery Brejtłajtów, Murrilów i Boatengów....
1
@Ojciec5tkidzieci Anderson to już nie ten poziom co kiedyś, ale pewnie zastosują taktykę, gdzie pomimo bycia atakującym będzie obarczony również przyjmowaniem zagrywki, dostanie 1-1,5m. Ogólnie jeżeli nie powótrzy się podium z LN (nieważne w jakiej kolejności) to będzie dla mnie mega duża sensacja
0
Kounde to jest szansa, że będzie gotowy do gry na pierwszą kolejkę czy dalej będzie kontuzjowany?
0
zawsze groźne i niebezpieczne Pumas
4
@DonMatteo901 Jedrzejczyk to największy debil w polskiej piłce, a konkurencję ma dużą
2
@Rust_Cohle stanie na bramce nieruchomo ma już wyćwiczone perfekcyjnie....fajnie jakby zaczął trenować bronienie
0
@Gibbon_FCB Barca Koemana vs Barca Valverde to byłby hit (nie porównuje osiągnieć tylko sposób gry)pewniaczek poniżej 1,5gola
1
@Mns21 transfer na miarę Boatenga....
1
@ObiektywnyKibic121 2-2 stawiam
6
@Emhyr Shakira wyjechała, bo bała się pozycji numero uno wśród kobiet piłkarzy
0
@Survier no chyba żartujesz, że Kimmich jest lepszy niż Bernardo
0
@Cule1234 Cucurella droższy niż Sterling xDDD i długość pozostałości kontraktu nie zmienia mojego zdania
0
@Worny ktoś wie jaki to odcinek??
1
@Messibestplayerintheworld Kimmich, Goretzka pewniaki. Do tego Gravenberch. Sabitzer przy takiej dyspozycji FdJ też nie jest gorszy od Holendra. Musiala chyba też może zagrać w środku pomocy
0
@Messibestplayerintheworld a gdzie 18 perełek zimnych export??
2
@Suzu Niemcy jak to Niemcy tak to ugrają, że i tak nie zapłacą
0
@KibicBarcy84 moge, widziałem kilka meczów i to wystarczy
0
ta patrzę wczoraj wynik Lecha, przegrywa 1-0 sobie myśle "jaka kompromitacja"...po czym po 3sekundach pomyślałem sobie "Islandczycy to muszą być wkurzeni, że tylko 1-0 wygrali"....jest jakaś szansa by nasze kluby nie grały nawet już w tych eliminacjach??
0
@pioz123 a po co??
0
@Nhyz o to by nie każde wejście rywala w nasze pole karne kończyło się golem
0
Nie no błagam....to już lepiej w 10 grać, gość jest tragiczny
4
@Cule1234 to już lepiej Kounde na PO a Araujo na SO chyba