5

@mateusz1989VeB co tu się skungfuowało?

8

@Eto'o9 R10 Depay czy de Jong mają taki status w kadrze, że nie grając ani minuty do listopada wychodzą na mundialu w pierwszej 11

0

@stone80 ale jak Ci Sule blokuje piłkarza to znaczy, że źle zagrałeś, taki klocek jak Sule czy Pique to na brązowe katy najwyżej można wystawić

0

@Survier eee tam, gdyby rywale mieli Araujo to by takich liczb nie miał

1

@Pawel13sz już widzę jak wygrywa rywalizację z Goretzką czy Kimmichem

0

@messi564 ogólnie na PO oprócz Walkera i Hakimiego to nie ma za bardzo nikogo na tą pozycję na początku gry

0

@taris Araujo-Kounde-Militao i żaden Embape nie jest straszny :D

0

@Image jak na SO na początek gry 81 pace to będzie bardzo dobry

1

@Kwiatek67 no trochę tak, ale ta ręka jest tego warta :D

4

super transfery, ale niepotrzebnie pisali o tym Bernardo :D tak to człowiek sobie zrobił nadzieję, że taki grajek mógłby być u nas. Kozak absolutnie totalny, nie ma drugiego takiego

1

@Comentateiro niech jeszcze ją prowadzi do ołtarzu za kilka lat jak będzie brała wesele

3

@Culer_1906 prywatne baseny

1

@Pawel13sz kiedy grasz w Fife na poziomie początkującym

3

@szkutnik91 Kounde

0

@dariooo Courtois, Aitor, Bounou, Diego Lopez, Ryan, Soria, Asensjo, Simon, Pacheco, Herrera. Nie było ciężko- wymieniłem 10 co mi wpadło do głowy a i tak byli lepsi :D

0

@dariooo no łatwiutko

0

@Aragorn33 oczywiście, że jest. Zapominasz jakie szmaty puszczał w tym sezonie. Gośc się nie łapał do 10 najlepszych bramkarzy ligi

0

@Aragorn33 nie jest głupie. Dostajesz 20mln za gościa, którego bardzo łatwo zastąpić

0

@Volk samochody na damskim TdF prowadzą faceci czy kobiety??

17

@AllBundy Courtois miał dobry sezon to może on

1

@Encore taktyk by z głosem obejrzeć :D

1

@MesQueUnClub96 zdecydowanie trawa najgorsza. Serwis wolej i po punkcie, mało akcji

0

@Vebrol juz wielu tak mówiło.....Morales też mówił, że gdy Levante spadnie to zostanie z nimi i razem powalczą o awans a tu cyk piłeczka w Villareal chodzo

5

Dembele takie gole, że teraz chyba jakies zasłużone L4 się należy

4

@Vebrol ale jak już wrzucacie Twittera nie po angielsku to by już wypadało wrzucić tłumaczenie też

2

@Peszko07 ty sobie chyba zartujesz ze to prawdziwa okładka???

6

@messi564 ale Mingueza chce odejśc :D

1

@Kondziubarca LE to obecnie rozgrywki na jego poziom

0

@AlexMQUC zależy co jest na szali zakładu :D

19

@Damian11 po dobrym sezonie?? chyba rok temu w Lyonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?