FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@mateusz1989VeB co tu się skungfuowało?
8
@Eto'o9 R10 Depay czy de Jong mają taki status w kadrze, że nie grając ani minuty do listopada wychodzą na mundialu w pierwszej 11
0
@stone80 ale jak Ci Sule blokuje piłkarza to znaczy, że źle zagrałeś, taki klocek jak Sule czy Pique to na brązowe katy najwyżej można wystawić
0
@Survier eee tam, gdyby rywale mieli Araujo to by takich liczb nie miał
1
@Pawel13sz już widzę jak wygrywa rywalizację z Goretzką czy Kimmichem
0
@messi564 ogólnie na PO oprócz Walkera i Hakimiego to nie ma za bardzo nikogo na tą pozycję na początku gry
0
@taris Araujo-Kounde-Militao i żaden Embape nie jest straszny :D
0
@Image jak na SO na początek gry 81 pace to będzie bardzo dobry
1
@Kwiatek67 no trochę tak, ale ta ręka jest tego warta :D
4
super transfery, ale niepotrzebnie pisali o tym Bernardo :D tak to człowiek sobie zrobił nadzieję, że taki grajek mógłby być u nas. Kozak absolutnie totalny, nie ma drugiego takiego
1
@Comentateiro niech jeszcze ją prowadzi do ołtarzu za kilka lat jak będzie brała wesele
3
@Culer_1906 prywatne baseny
1
@Pawel13sz kiedy grasz w Fife na poziomie początkującym
3
@szkutnik91 Kounde
0
@dariooo Courtois, Aitor, Bounou, Diego Lopez, Ryan, Soria, Asensjo, Simon, Pacheco, Herrera. Nie było ciężko- wymieniłem 10 co mi wpadło do głowy a i tak byli lepsi :D
0
@dariooo no łatwiutko
0
@Aragorn33 oczywiście, że jest. Zapominasz jakie szmaty puszczał w tym sezonie. Gośc się nie łapał do 10 najlepszych bramkarzy ligi
0
@Aragorn33 nie jest głupie. Dostajesz 20mln za gościa, którego bardzo łatwo zastąpić
0
@Volk samochody na damskim TdF prowadzą faceci czy kobiety??
17
@AllBundy Courtois miał dobry sezon to może on
1
@Encore taktyk by z głosem obejrzeć :D
1
@MesQueUnClub96 zdecydowanie trawa najgorsza. Serwis wolej i po punkcie, mało akcji
0
@Vebrol juz wielu tak mówiło.....Morales też mówił, że gdy Levante spadnie to zostanie z nimi i razem powalczą o awans a tu cyk piłeczka w Villareal chodzo
5
Dembele takie gole, że teraz chyba jakies zasłużone L4 się należy
4
@Vebrol ale jak już wrzucacie Twittera nie po angielsku to by już wypadało wrzucić tłumaczenie też
2
@Peszko07 ty sobie chyba zartujesz ze to prawdziwa okładka???
6
@messi564 ale Mingueza chce odejśc :D
1
@Kondziubarca LE to obecnie rozgrywki na jego poziom
0
@AlexMQUC zależy co jest na szali zakładu :D
19
@Damian11 po dobrym sezonie?? chyba rok temu w Lyonie