0

@Emhyr Kessie raczej by nie kupili gdyby nie za darmo byłby :P Raphinha to raczej własnie ma to "coś", tak samo jak Torre (tu zgaduje, bo nie oglądałem za wiele). A Christensen też umie wyprowadzać piłkę, a wali klopsiki lengletowskie co chwilę :P

3

nie uważacie, że to szukanie piłkarzy z naszym "DNA" to przynosi więcej minusów niż plusów? Zwłaszcza w obronie. U nas priorytetem nie jest to by obrońca czy bramkarz dobrze bronił; najważniejsze, że dobrze gra nogami a to czy tam broni czy nie to już mało istotne

0

@DonMatteo901 no ciekawy pojedynek byłby węgiel vs wieniawa

0

@Szpenser a to Lewandowski jak był wielkim fanem Realu to co?

1

@msmsms jak najbardziej. Porządny LO.

3

@Gomess nie żeby to zabrzmiało że go bronie, ale nie miał szczęścia też do trenerów w Europie. Miał być nowy Xavi, a jednak u Allegri czy Valverde ciężko grać piłką i szybko. Kto wie co by z niego zrobił trener, który lub posiadać piłkę i gra ofensywnie

0

Brazylia dziś bez Leala to by miała chyba 10% skuteczności w ataku

0

Po cholerę znowu dali 2 czasy na prośbę trenerów w tej Lidze Narodów

1

@Ojciec5tkidzieci no trochę debile. albo w zasadzie bez trochę :P

3

@PatrychoO no ale czemu tu mieć pretensję do USA? ich kraj ich zasady

0

@Malibu no i jedno i drugie jest bardziej pewne i stabilne, zwłaszcza teraz gdy ruska tam nie ma

2

@Kinginiesta ten sam

0

@Malibu no zdecydowanie, Xavi to jednak jeszcze amator na ławce

3

@KapiFCB on to by się na tej wodzie unosił pewnie z taka objętością

0

@Pawel13sz albo projekt Tuchela.....z czego Niemca pewniejszy

0

@Encore nie dziwie mu się rozczarowania, dziwna decyzja, bo na ten moment sportowo Bednorz tej walki nie wygrał

0

@BorzyKrzys i obok Ankę jako Pamelę... :D

0

@Wilczeq mógł nie mówić nic na ten moment....zwłaszcza, że odwołał się do zwycięzcy LM gdzie my od kilku lat gramy w tych rozgrywkach jak pi...patałachy

0

@Encore Cancelo jest tak dobrym rozgrywającym, że i 10 by była ok :D

1

@KrwawiaceoczyVEB aaa dobra, zapomniałem nazwiska a faktycznie było coś o takim "wzmocnieniu"

0

@KrwawiaceoczyVEB a kto to jest xD

3

właśnie rozpoczyna się mecz Salernitarna vs Wieczysta a to oznacza pojedynek: Ribery vs Peszko, starcie dwóch legend, dwóch "7", ciekawe czy Francuz sprosta wyzwaniu

0

@KacperVEB 3-1 dla USA stawiam

0

@masa11 no własnie tor jest za Łodzią, ale jednak poziom lepszy chyba IMP :D

0

wiem, że sa tu fani żużla także moje pytanie: na który byście woleli się wybrać- drugi finał IMP w Krośnie czy Speedway Euro Championship w Łodzi? Oglądam żużel od 3 lat i wkońcu blisko Krakowa pojawiło się coś dobrego :P

0

to Miami było takie słabe czy ten Olot takie mocne? Wiadomo inny skład, ale no to trochę dziwne :D

7

@Hubsao ohhhh az by teraz takie opierdzielił

0

@Compadre no nie wiem, mnie te nazwiska by nie zachęciły wybitnie do przyjście na mecz.

0

@Uukasz_93 moze zaczniemy kupowac obrońców, którzy przede wszystkim umieją bronić, a dopiero potem wyprowadzać piłkę? Już mamy bramkarza, co nie umie bronić a i nogami se podaje gdzie chce i do rywali

1

@hayek ale chcieli Silvę za niego, a nie Inies....Grealisha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?