FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Kessie raczej by nie kupili gdyby nie za darmo byłby :P Raphinha to raczej własnie ma to "coś", tak samo jak Torre (tu zgaduje, bo nie oglądałem za wiele). A Christensen też umie wyprowadzać piłkę, a wali klopsiki lengletowskie co chwilę :P
3
nie uważacie, że to szukanie piłkarzy z naszym "DNA" to przynosi więcej minusów niż plusów? Zwłaszcza w obronie. U nas priorytetem nie jest to by obrońca czy bramkarz dobrze bronił; najważniejsze, że dobrze gra nogami a to czy tam broni czy nie to już mało istotne
0
@DonMatteo901 no ciekawy pojedynek byłby węgiel vs wieniawa
0
@Szpenser a to Lewandowski jak był wielkim fanem Realu to co?
1
@msmsms jak najbardziej. Porządny LO.
3
@Gomess nie żeby to zabrzmiało że go bronie, ale nie miał szczęścia też do trenerów w Europie. Miał być nowy Xavi, a jednak u Allegri czy Valverde ciężko grać piłką i szybko. Kto wie co by z niego zrobił trener, który lub posiadać piłkę i gra ofensywnie
0
Brazylia dziś bez Leala to by miała chyba 10% skuteczności w ataku
0
Po cholerę znowu dali 2 czasy na prośbę trenerów w tej Lidze Narodów
1
@Ojciec5tkidzieci no trochę debile. albo w zasadzie bez trochę :P
3
@PatrychoO no ale czemu tu mieć pretensję do USA? ich kraj ich zasady
0
@Malibu no i jedno i drugie jest bardziej pewne i stabilne, zwłaszcza teraz gdy ruska tam nie ma
2
@Kinginiesta ten sam
0
@Malibu no zdecydowanie, Xavi to jednak jeszcze amator na ławce
3
@KapiFCB on to by się na tej wodzie unosił pewnie z taka objętością
0
@Pawel13sz albo projekt Tuchela.....z czego Niemca pewniejszy
0
@Encore nie dziwie mu się rozczarowania, dziwna decyzja, bo na ten moment sportowo Bednorz tej walki nie wygrał
0
@BorzyKrzys i obok Ankę jako Pamelę... :D
0
@Wilczeq mógł nie mówić nic na ten moment....zwłaszcza, że odwołał się do zwycięzcy LM gdzie my od kilku lat gramy w tych rozgrywkach jak pi...patałachy
0
@Encore Cancelo jest tak dobrym rozgrywającym, że i 10 by była ok :D
1
@KrwawiaceoczyVEB aaa dobra, zapomniałem nazwiska a faktycznie było coś o takim "wzmocnieniu"
0
@KrwawiaceoczyVEB a kto to jest xD
3
właśnie rozpoczyna się mecz Salernitarna vs Wieczysta a to oznacza pojedynek: Ribery vs Peszko, starcie dwóch legend, dwóch "7", ciekawe czy Francuz sprosta wyzwaniu
0
@KacperVEB 3-1 dla USA stawiam
0
@masa11 no własnie tor jest za Łodzią, ale jednak poziom lepszy chyba IMP :D
0
wiem, że sa tu fani żużla także moje pytanie: na który byście woleli się wybrać- drugi finał IMP w Krośnie czy Speedway Euro Championship w Łodzi? Oglądam żużel od 3 lat i wkońcu blisko Krakowa pojawiło się coś dobrego :P
0
to Miami było takie słabe czy ten Olot takie mocne? Wiadomo inny skład, ale no to trochę dziwne :D
7
@Hubsao ohhhh az by teraz takie opierdzielił
0
@Compadre no nie wiem, mnie te nazwiska by nie zachęciły wybitnie do przyjście na mecz.
0
@Uukasz_93 moze zaczniemy kupowac obrońców, którzy przede wszystkim umieją bronić, a dopiero potem wyprowadzać piłkę? Już mamy bramkarza, co nie umie bronić a i nogami se podaje gdzie chce i do rywali
1
@hayek ale chcieli Silvę za niego, a nie Inies....Grealisha