FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
I przez jedną noc nauczyli się zagrywać.... niemożliwe
0
@graco14 przy pierwszej przerwie technicznej wróci do zwykłej koszuli. Kapitanowie grają w innych, nie wiem czemu ale zakładam, że może jakiś protest albo coś w tym stylu
1
Składzik taki jak wczoraj z USA. No to dobre lekcje wyciągnął Grbic. Super się zapowiada
6
@Derean bo Real wygrał LM a my się kompromitujemy i Real może sobie mecze towarzyskie zagrać od niechcenia
0
@tbas myślę że nie, kozak w gębie...
2
@Rewolucja123 bardzo fajnie odpowiedziała Mają Strzelczyk na Twitterze :P by pokazali jaja
0
@D10SLEO jak nie poprawiają zagrywki i bloku to będą ciężary. Muszą zacząć trenować z siatką no chyba zapominają jej wieszać na treningach
6
@MrPGG bez jaj z tym Raphinha :P
2
@Kgorecki2500 Bernardo
1
Grebennikov więcej obroń w jednej akcji niż Zatorski w całym secie
1
@shahman przykre jest to że człowiek widzi tego gola to sobie myśli: Courtois broni i zaczyna kontrę, ter Stegen się nawet nie rusza i gol
1
@Barcanajlepszyteam z taką grą z nikim nie mamy szans. Stawiam dziś na Francję jednak że wygrają
1
Na treningu to chyba nie zawieszają siatki, bo absolutnie wszystkie piłki stykowe, przepychanki spadają po naszej stronie
0
@PatrykBarca Janusza drugie z rzędu. Drzyzga był lepszy imi
0
@Barcanajlepszyteam jak zagra Ngapeth to Francja
0
Szkoda, że na Janusza nikt nic nie powie, a na Drzyzge już bylby krytykowany
1
@MesQueUnClub96 to od czego Grbic jest????
1
@Sulimo z taką grą to nie będzie jutro żadnej walki niestety
1
@Barcaa12 Grbic nie przygotował naszych na nic. Zagrywkę to trenowali chyba na siatce do tenisa ziemnego
0
@MesQueUnClub96 jakby byli w formie to jak najbardziej.
1
@Bocheno1 Popiwczak to obowiązek, Kłos i Fornal też więcej powinien grać
3
Dopóki Grbic będzie grał swoją "ZAKSA" to daleko nie dojedziemy.
0
Bez bloku, bez zagrywki.....samymi indywidualnościami da się zdobyć 10pkt a nie całego seta
1
Fatalna gra.
0
Ale się bawią z naszym blokiem. Jak z dziećmi.
2
Super Grbic że trzymasz Zatorskiego, fajne sobie stoi w obronie
0
@Kubox Popiwczak jest obecnie znacznie lepszy
0
@Xxxbarca4ever nawet samo to, że przy sytuacyjnych akcjach nie próbujemy wgl chować rąk
0
Naszym największym atutem do 2018r był blok, od tamtego czasu jest jednym z największych minusów. Często nie umiemy wykorzystać naszej zagrywki bo rywale sobie obijają blok jak chcą
7
@Transu96 Kimmich nie jest PO. Zdecydowanie Walker jeszcze