5

I przez jedną noc nauczyli się zagrywać.... niemożliwe

0

@graco14 przy pierwszej przerwie technicznej wróci do zwykłej koszuli. Kapitanowie grają w innych, nie wiem czemu ale zakładam, że może jakiś protest albo coś w tym stylu

1

Składzik taki jak wczoraj z USA. No to dobre lekcje wyciągnął Grbic. Super się zapowiada

6

@Derean bo Real wygrał LM a my się kompromitujemy i Real może sobie mecze towarzyskie zagrać od niechcenia

0

@tbas myślę że nie, kozak w gębie...

2

@Rewolucja123 bardzo fajnie odpowiedziała Mają Strzelczyk na Twitterze :P by pokazali jaja

0

@D10SLEO jak nie poprawiają zagrywki i bloku to będą ciężary. Muszą zacząć trenować z siatką no chyba zapominają jej wieszać na treningach

6

@MrPGG bez jaj z tym Raphinha :P

2

@Kgorecki2500 Bernardo

1

Grebennikov więcej obroń w jednej akcji niż Zatorski w całym secie

1

@shahman przykre jest to że człowiek widzi tego gola to sobie myśli: Courtois broni i zaczyna kontrę, ter Stegen się nawet nie rusza i gol

1

@Barcanajlepszyteam z taką grą z nikim nie mamy szans. Stawiam dziś na Francję jednak że wygrają

1

Na treningu to chyba nie zawieszają siatki, bo absolutnie wszystkie piłki stykowe, przepychanki spadają po naszej stronie

0

@PatrykBarca Janusza drugie z rzędu. Drzyzga był lepszy imi

0

@Barcanajlepszyteam jak zagra Ngapeth to Francja

0

Szkoda, że na Janusza nikt nic nie powie, a na Drzyzge już bylby krytykowany

1

@MesQueUnClub96 to od czego Grbic jest????

1

@Sulimo z taką grą to nie będzie jutro żadnej walki niestety

1

@Barcaa12 Grbic nie przygotował naszych na nic. Zagrywkę to trenowali chyba na siatce do tenisa ziemnego

0

@MesQueUnClub96 jakby byli w formie to jak najbardziej.

1

@Bocheno1 Popiwczak to obowiązek, Kłos i Fornal też więcej powinien grać

3

Dopóki Grbic będzie grał swoją "ZAKSA" to daleko nie dojedziemy.

0

Bez bloku, bez zagrywki.....samymi indywidualnościami da się zdobyć 10pkt a nie całego seta

1

Fatalna gra.

0

Ale się bawią z naszym blokiem. Jak z dziećmi.

2

Super Grbic że trzymasz Zatorskiego, fajne sobie stoi w obronie

0

@Kubox Popiwczak jest obecnie znacznie lepszy

0

@Xxxbarca4ever nawet samo to, że przy sytuacyjnych akcjach nie próbujemy wgl chować rąk

0

Naszym największym atutem do 2018r był blok, od tamtego czasu jest jednym z największych minusów. Często nie umiemy wykorzystać naszej zagrywki bo rywale sobie obijają blok jak chcą

7

@Transu96 Kimmich nie jest PO. Zdecydowanie Walker jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?