FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca eee z tym że Janowski pewniak to bym polemizował. On to lubi się spalić i głową nie dojechać :P
0
@kynio302 kiedy?
9
@Image no ale trochę w tym racji jest. Nasi bardziej świętowali 4-0 niż Real LM co jest żałosne
0
@Messibestplayerintheworld idą po Ramosa jak nic :D
2
zaryzykowalibyście w jutrzejszym meczu z USA w LN Popiwczakiem w składzie kosztem Zatorskiego? Sezon ligowy zdecydowanie na korzyść młodszego libero a i w tej LN nie był na pewno gorszy
0
@Kos111 zależy za ile :P
0
może i takie głupie pytanie ale tak z ciekawości: czy takie wysokie temperatury jakie są w tym Vegas czy gdziekolwiek indziej mają jakiś wpływ na potencjalne kontuzje? głównie mięśniowe? Czy przez takie upały łatwiej o kontuzję?
6
ten Inigo ma rok ważny kontrakt i Bilbao chce za niego 60mln? xD oni chyba wzięli 15m rozpędu i bang w ścianę
1
@Xxxbarca4ever na taki długi turniej myślisz, że postawi na "tylko" 4 przyjmujących? Ja bym się bardziej sugerował na 5 przyjmujących i 2 atakującyhc
1
@Cule1234 raczej nie ma co się oszukiwać, że pojedzie ktokolwiek inny niż na LN. Leon raczej się nie wykuruje, chyba, że Grbić go weźmie tylko po to parę razy wszedł na zagrywkę
PS: pamiętacie może ile osób maksymalnie liczy definitywna kadra?
0
@messicocacola to na cholerę pozbywali się Halilovicia kilka lat temu....
1
@CryMeARiver jakby to był mecz z innym zespołem z topu to możliwe, ale jednak na taki mecz nie wyjdą na luzie. Może nie spina w 100%, ale o luzie też możemy zapomnieć
0
@ViscaBarca123 mam wrażenie, że poziom Bundesligi tak nisko spadł, że tam Lenglet byłby w top3 ŚO na koniec sezonu.
1
@AllBundy no ale z 3 bramek to jedna na pustą a druga karniaczek... tak to każdy umie xD
0
@ViscaBarca123 te drogie transfery z Bundesligi to zazwyczaj mocne niewypały :P
1
@malicinho a kto wtedy będzie pełnił rolę Pique??
0
@czółkovsky trochę jak jaki Predator
0
Christensen, Araujo, Garcia, Pique oraz potencjalnie Martinez. Moze i przód wygląda imponująco, ale środek obrony mocno przeciętnie. Araujo dzik i w sumie tyle. Pique ostatni sezon bardzo dobry, ale na więcej niż 10-15 meczy w sezonie to bym się nie nastawiał. Garcia ma super mecze, ale częściej ma takie Lengletowskie. Martinez dobre uzupełnienie na mecze z Granada czy jakimiś beniaminkami, ale na Real czy City w LM bałbym się nim grać. A Duńczyk to nie wiadoma, aczkolwiek obok Araujo chyba najpewniejsza opcja.
0
@Ojciec5tkidzieci czekam na jakiś sakrament w wieku np 10lat w którym okreslasz swoją płeć
1
wgl ten Guardiol serio taki dobry, czy tylko ludzie go chcą bo wierzą w magie chorwackiej LM? Wiadomo, plus to jego wiek ale czy piłkarsko daje radę?
6
@MesQueUnClub96 smoke weed team
0
@P33ck dla mnie Courtois powinien wygrać ZP. Benzema genialny sezon, ale co Belg robił w bramce to jakieś nieporozumienie, w pozytywnym tego słowa znaczeniu dla kibiców realu :P
0
@Xxxbarca4ever a ja uważam że był bardzo niedoceniany. Nie był to De Cecco czy Gianelli ale niektórzy uważali go za jakiegoś amatora. A zagrywkę czy blok to miał na najwyższym poziomie
0
@Xxxbarca4ever co? Drzyzga tak źle jak dzisiaj Janusz to nie gra. Janusz miał genialny sezon klubowy, ale dziś to dramat.
1
Ale Janusz jest dziś fatalny. Chętnie bym zobaczył Drzyzge, który i zablokować umie i asa zrobić, a rozegrać też rozegra lepiej
0
@Barcanajlepszyteam nigdy w życiu xd w sensie uważam, że Fornal powinien grać od początku, ale na decydującego seta postawi na swoich z Zaksy
0
@Barcanajlepszyteam na pewno powrócą. Tylko że z Klosem
1
Oglądam siatkówkę od kilku lat, od 2009r wszystkie ważne turnieje od ćwierćfinałów to wszystkie mecze....ale nie rozumiem po cholerę się rzucają do piłki która leci 3-4m od nich xd jak teraz Zatorski
0
@kamyk_23 Grbic jest strasznym "betonem" pod tym względem. Popiwczak miał genialny sezon i on musi być numerem jeden....to samo Fornal w LN spisywał się najlepiej i zaczyna na ławce. Ma swoją 6 i tyle, kontuzja coś tylko zmieni
1
Kurek dziś blokowany jaki Kaczmarek z Chińczykami....