0

w Krakowie oficjalnie powstał "skwer wolności Ukrainy"....super decyzja, taka 2/10

1

@shahman dla takich momentów warto to oglądac

0

@Inko to podeślij link bo mi ciągle wyskakuje dziesiątki reklam

1

Żeby oglądać na tym barcatv to trzeba aby tam zalogowanym?

0

@Adamski69 bardziej pomagamy.pl

2

@Adamski69 by jeden i drugi zarobili kilkaset tysięcy

0

@Cvzx jak będzie gral we wszystkich to tak. Chyba, ze przez Covid czy coś nie wystąpi, ale sportowo da radę

0

@Cule1234 logiczne wyjście. Aczkolwiek oby po MS nie było wątpliwości co do jego prowadzenia kadry :P

2

@JohnnyBarca Isco-Rakitic i piłeczka chodzi

0

@PatrykBarca takie zachowanie jak Dembele czy np Coutinho powinno być srogo karane przez Uefa

0

@HighestInTheRoom no ale ja nie mówie, że on coś zrobił czy coś, ale przez to jaką ma wazelinę w Polsce to aż boli.

1

@Medium z drugiej strony jak można lubić kogoś kogo się wgl nie zna?

3

@Deviler foch

0

@Medium Casemiro też nikt tutaj nie zna a każdy go wyzywa xD po prostu rzygać się chce o słuchaniu o nim cały czas i wychwalaniu pod niebiosa jego. Zagra słaby mecz w np kadrze: "starał sie walczył super genialnie emejzing"....

0

@pyra92 w układance Pepa raczej cięzko kogoś nazywać podstawowym i rezerwowym (może oprócz KdB) :P no ale czy ten top3 napastnik nie będzie tak często dalej kontuzjowany...

0

@Kamiloza91 ja go nienawidzę :D aczkolwiek piłkarz klasy światowej, więc przy dobrej cenie bardzo chciałbym go u nas zobaczyć

0

0

sprzedaż Sterlinga i Jesusa i kupno Haalanda. Uważacie, że w ofensywie City się wzmocniło czy jednak osłabiło. Tracą dwóch super gości. Przychodzi gość z, bądź co bądź, dużo słabszej ligi i o wątpliwym zdrowiu. Wiadomo, jak będzie grał to pewnie nastrzela w samej lidze te 24bramki na przykład, ale mam wątpliwości czy zagra w ponad 30 meczach

0

@BlendziorMLKV jeden z Betisem co strzelił chyba w 86minucie xD

0

@Kgorecki2500 czy ja wiem czy ok. Zostajemy z Pique, który raczej więcej niż 15 meczy w sezonie już nie jest w stanie zagrać; Garcia melodia przyszłości i to nie pewna, Christensen nie wiadoma (w Chelsea miał zarówno super mecze jak i "lengletowskie") i jedynie Araujo dzik

0

@grejtxkrzychu no oglądałem, myslę, że jakieś 10 meczy widziałem jego. I jakoś nie wyglądał wybitnie skoro nie pamiętam zbyt dobrze jego gry

0

@macio_944 no Dembele -40% pensji i kontrakt 2 lata super rozwiązanie. Chęć sprzedaży FdJ też i wiele innych. A nikt mi nie powie, że Raphinia to jest top 10 prawoskrzydłowych na swiecie by się cieszyć, że dajemy za niego 60mln

0

@grejtxkrzychu no przypieprzam się o transfer gościa za 60mln z jakiegoś słabego Leeds, który miał jeden przyzwoity, nawet nie super sezon- no faktycznie nie mam powodów.

0

@takisobiektos no ale w pierwszym meczu strzelili gola, którego sędzie nie powinien uznać i jakoś cicho o tym było

0

@zadafcb tam nie jeden kierowca autem by nie wjechał a co dopiero na rowerze :D

0

Najpierw o Lewandowskim mówiło się o 35mln, a teraz jakieś 50mln minimum. Super negocjacje, akurat tu Alemany się nie popisał

0

@Bobo25 warunki pogodowe to rozumiem. Ale ten tartan to pierwsze słyszę

0

@Kidd to odpadając z eliminacji LM od razu trafiasz do eliminacji Ligi Konferencji, a nie Europy?

0

@Hubsao az taki biedny to chyba nie jest

0

czytam właśnie artykuł o lekkoatletycznych MS i czytam, że może paść rekord kobiet na 100m bo w Eugene (miasto MS) bieżnia sprzyja rekordom...co to znaczy, że bieżna sprzyja xD może i głupie pytanie ale nie do końca to rozumiem. Przecież wszędzie są chyba takie same bieżnie, a nie że "tu" jest z cegły, "tam" z drewna, a jeszcze "gdzieś" z kamieni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?