FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w Krakowie oficjalnie powstał "skwer wolności Ukrainy"....super decyzja, taka 2/10
1
@shahman dla takich momentów warto to oglądac
0
@Inko to podeślij link bo mi ciągle wyskakuje dziesiątki reklam
1
Żeby oglądać na tym barcatv to trzeba aby tam zalogowanym?
0
@Adamski69 bardziej pomagamy.pl
2
@Adamski69 by jeden i drugi zarobili kilkaset tysięcy
0
@Cvzx jak będzie gral we wszystkich to tak. Chyba, ze przez Covid czy coś nie wystąpi, ale sportowo da radę
0
@Cule1234 logiczne wyjście. Aczkolwiek oby po MS nie było wątpliwości co do jego prowadzenia kadry :P
2
@JohnnyBarca Isco-Rakitic i piłeczka chodzi
0
@PatrykBarca takie zachowanie jak Dembele czy np Coutinho powinno być srogo karane przez Uefa
0
@HighestInTheRoom no ale ja nie mówie, że on coś zrobił czy coś, ale przez to jaką ma wazelinę w Polsce to aż boli.
1
@Medium z drugiej strony jak można lubić kogoś kogo się wgl nie zna?
3
@Deviler foch
0
@Medium Casemiro też nikt tutaj nie zna a każdy go wyzywa xD po prostu rzygać się chce o słuchaniu o nim cały czas i wychwalaniu pod niebiosa jego. Zagra słaby mecz w np kadrze: "starał sie walczył super genialnie emejzing"....
0
@pyra92 w układance Pepa raczej cięzko kogoś nazywać podstawowym i rezerwowym (może oprócz KdB) :P no ale czy ten top3 napastnik nie będzie tak często dalej kontuzjowany...
0
@Kamiloza91 ja go nienawidzę :D aczkolwiek piłkarz klasy światowej, więc przy dobrej cenie bardzo chciałbym go u nas zobaczyć
0
@grejtxkrzychu co?
0
sprzedaż Sterlinga i Jesusa i kupno Haalanda. Uważacie, że w ofensywie City się wzmocniło czy jednak osłabiło. Tracą dwóch super gości. Przychodzi gość z, bądź co bądź, dużo słabszej ligi i o wątpliwym zdrowiu. Wiadomo, jak będzie grał to pewnie nastrzela w samej lidze te 24bramki na przykład, ale mam wątpliwości czy zagra w ponad 30 meczach
0
@BlendziorMLKV jeden z Betisem co strzelił chyba w 86minucie xD
0
@Kgorecki2500 czy ja wiem czy ok. Zostajemy z Pique, który raczej więcej niż 15 meczy w sezonie już nie jest w stanie zagrać; Garcia melodia przyszłości i to nie pewna, Christensen nie wiadoma (w Chelsea miał zarówno super mecze jak i "lengletowskie") i jedynie Araujo dzik
0
@grejtxkrzychu no oglądałem, myslę, że jakieś 10 meczy widziałem jego. I jakoś nie wyglądał wybitnie skoro nie pamiętam zbyt dobrze jego gry
0
@macio_944 no Dembele -40% pensji i kontrakt 2 lata super rozwiązanie. Chęć sprzedaży FdJ też i wiele innych. A nikt mi nie powie, że Raphinia to jest top 10 prawoskrzydłowych na swiecie by się cieszyć, że dajemy za niego 60mln
0
@grejtxkrzychu no przypieprzam się o transfer gościa za 60mln z jakiegoś słabego Leeds, który miał jeden przyzwoity, nawet nie super sezon- no faktycznie nie mam powodów.
0
@takisobiektos no ale w pierwszym meczu strzelili gola, którego sędzie nie powinien uznać i jakoś cicho o tym było
0
@zadafcb tam nie jeden kierowca autem by nie wjechał a co dopiero na rowerze :D
0
Najpierw o Lewandowskim mówiło się o 35mln, a teraz jakieś 50mln minimum. Super negocjacje, akurat tu Alemany się nie popisał
0
@Bobo25 warunki pogodowe to rozumiem. Ale ten tartan to pierwsze słyszę
0
@Kidd to odpadając z eliminacji LM od razu trafiasz do eliminacji Ligi Konferencji, a nie Europy?
0
@Hubsao az taki biedny to chyba nie jest
0
czytam właśnie artykuł o lekkoatletycznych MS i czytam, że może paść rekord kobiet na 100m bo w Eugene (miasto MS) bieżnia sprzyja rekordom...co to znaczy, że bieżna sprzyja xD może i głupie pytanie ale nie do końca to rozumiem. Przecież wszędzie są chyba takie same bieżnie, a nie że "tu" jest z cegły, "tam" z drewna, a jeszcze "gdzieś" z kamieni