4

Sterling 47,5mln funtów do Chelsea; Mane 32+7 mln euro do Bayernu, a my mamy dać 58+7mln za gościa z 17 druzyny tej samej ligi. Jeśli to będzie prawdą to będzie pierwsza poważna klęska Alemanyego. Bo nawet jeżeli Brazylijczyk jest młodszy i ma ważny kontrakt to jest kilka półek niżej od tej dwójki

1

@Kamiloza91 no jeszcze gdzieś miał iśc to jakiegoś deszczowego Stoke to bym zrozumiał. Tam będzie gwiazdą, pogoda git....czego chcieć więcej

1

@Explode to byłby głupi :D

4

@mateusz1989VeB 58+7 to też mega słabo. 30+10 byłoby ok

0

@Mazi beznadziejny deal.

2

@MadafakinGuy no nie taką złą zmianę by miał :D

0

@P33ck mam wrażenie, że słyszę to co roku :P

0

@Katalonbar no to chłopaki mają szczęscie :D

1

@7black4 już Bartomeu byl lepszym specjalistą ode mnie xD

0

@7black4 no mi ręcej opadają gdy ktoś tak nie uważa i co teraz

0

@BorzyKrzys Roma za mały klub jak na Dybale

2

@Titanito no nie do konca chyba, że mówisz o głębi ataku. Ale podstawowy to oni będą mieli znacznie lepszy

12

@Ojciec5tkidzieci to ja też to mam a nawet o tym nie wiedziałem

0

@Kinginiesta a ile Bayern zapłacił za Mane, który jest kilka półek nad Brazylijczykiem

0

@insp1re no nie wiem, poziom Alby w obronie jest fatalny od kilku lat i żadne bramki czy asysty w ataku tego nie zatuszują....a co do Niemca to pewien Belg pokazał w tym sezonie ile znaczy bramkarz w walce o puchary. Powinno się najpierw dbać o zabezpieczenie tyłów, dopiero potem atak, zwłaszcza jak mamy Torresa, Fatiego, Depaya, Aubameyanga i prawdopodobne, że Dembele

0

@robsesh no nie do końca z tym kto więcej strzeli

1

@draxidox może i to robił (niepotwierdzone info), ale gośc jest zdecydowanie topowym dziennikarzem. Nie zachowuje się jak frajer typu Borek czy Stanowski

1

@insp1re mistrzem zostanie ta drużyna, która będzie umiała bronić, a obecnie wychodzi na to, że zostajemy z ter Stegenem, Roberto na PO i Albą, który daje radę tylko w ofensywie.

0

@Survier może, nie widziałem go nigdy jak grał, tyle co na YT, ale to żadne źródło informacji

3

w sumie śmieszne by było gdyby ten Torre zagrał kilka meczy tak dobrze, że Lucho by go powołał na mundial kosztem np Asensio (nie znam tego Torre, ale z tego co czytałem to chyba pozycja podobna do Asensio- SPO albo nie za szybki skrzydłowy). Marca i As by eksplodowali :D

0

@SkN ale że z Barceloną? xD bo tego już nie napisano

3

@Pawel13sz i ten rodzynek Capdevilla

0

@Lionel_Messi10 albo tak tylko sobie piszą co się wydaje bardziej prawdopodobne

1

@Cule1234 Eric Junior Dina Ebimbe xDDD to takie mr ambalabamba chyba

0

@HypeR co tak skromnie? o 6 bramek za mało

1

ale spójrzmy na taki Bayern Tomka Mullera

0

@Encore to nie co zrobili obrońcy tylko co zrobił Benzema

1

@Kurkmen tak, niestety ze wszystkich miejsc gdzie byłem tam było najgorzej

1

@Cule1234 oby to było 20mln za wygranie jakieś ZP

2

@Kamiloza91 no i Brejtłejt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?