0

@Ojciec5tkidzieci stawiam, że do stycznia będą szli w miarę równo z City i Liverpoolem, ale na końcu skonczą z -15pkt do City :P

0

@Kondziubarca los chce ze mną grać w pokera

0

@macio_944 no trochę jest :P LM w 2 lata to byłby cud

0

@kuz no nie.....

0

@Firestone no ale przed obnizką zarabiał.....sam wiesz ile

1

@Hubsao a tego to nie pamiętam :D

0

@robsesh wyższą?? on powinien jeszcze mniejszą dostać.

0

@Nano22 Messi zgaszony

2

@Hubsao "pracując na treningach" az się przypomina Andre Gomes, który na treningach był nowym Xavim/Iniestą, a w meczu był nowym Mączyńskim

0

@Firestone i bang Roberto zarabiający więcej niż Salah :D

1

@jacobFCB no wczoraj zagrał fatalnie (choć jeden użytkownik go chwalil), ale z tym porównaniem to bym nie przesadzał :P

0

jak to obecnie jest z lotami i Covid? Trzeba coś mieć czy jak to działa? Rok temu w połowie lipca się szczepiłem tą jedną dawką J&J i nie wiem czy mogę gdzieś leciec

0

co jest głupsze: przedlużenie umowy z Roberto czy z Puig (gdy to faktycznie by miało miejsce)

0

@P33ck to i tak nie tak źle, bo rok WHU odrzuciło 100mln oferty :D

0

@Cule1234 jeżęli to prawda i Bednorz w trakcie meczu nic nie powiedział to powinien dostać srogą karę. Pal licho wynik, ale to jest zero odpowiedzialności

0

@sergio5 jakbyśmy jakimś cudem wygrali ligę w tym roku to ciekawe czy sztanga dźwignie puchar

3

jakoś dziwnie mocno się jaram przyjściem Kessiego. Ale to zły prognostyk, bo Coutinho i Dembele też się jaralem

3

@Jakchcesz ale też zalezy ile i jakich tych dziadków. Bo jak człowiek słyszy o np Alonso to go szlak trafia :D

3

Śliwka dziś 2/10 a i tak o jedną ocenę za wysoko

0

1

Nasza gra to wielkie XD dzis. Że my gramy tego tie break to już niesamowity sukces patrząc na to wszystko

1

@Xxxbarca4ever to jak widzisz dużo pozytywnego to nie mamy o czym dyskutować

1

@Xxxbarca4ever włącz tv, zobacz kilka akcji i daj znać czy coś pozytywnego zobaczysz w jego wykonaniu

1

@Xxxbarca4ever to oglądaj dalej no statystyka.com i skończ gadać glupoty

0

@Xxxbarca4ever mówię to po całym sezonie ligowym gdzie Zatorski wyglądał znacznie gorzej niż Popiwczak

1

@Xxxbarca4ever no ale dziś jest fatalnt

5

Oby tylko na MŚ Grbic nie był taki jak dziś. Śliwka to po kilku pkt prosił się o zejście a dalej gra.

0

Na MŚ musi grać Popiwczak zamiast Zatorskiego

1

Strasznie przyjmują nasi dziś, a sami na zagrywce niezbyt mocarni (poza seria Bienka)

0

Bieniek Show

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?