FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci stawiam, że do stycznia będą szli w miarę równo z City i Liverpoolem, ale na końcu skonczą z -15pkt do City :P
0
@Kondziubarca los chce ze mną grać w pokera
0
@macio_944 no trochę jest :P LM w 2 lata to byłby cud
0
@kuz no nie.....
0
@Firestone no ale przed obnizką zarabiał.....sam wiesz ile
1
@Hubsao a tego to nie pamiętam :D
0
@robsesh wyższą?? on powinien jeszcze mniejszą dostać.
0
@Nano22 Messi zgaszony
2
@Hubsao "pracując na treningach" az się przypomina Andre Gomes, który na treningach był nowym Xavim/Iniestą, a w meczu był nowym Mączyńskim
0
@Firestone i bang Roberto zarabiający więcej niż Salah :D
1
@jacobFCB no wczoraj zagrał fatalnie (choć jeden użytkownik go chwalil), ale z tym porównaniem to bym nie przesadzał :P
0
jak to obecnie jest z lotami i Covid? Trzeba coś mieć czy jak to działa? Rok temu w połowie lipca się szczepiłem tą jedną dawką J&J i nie wiem czy mogę gdzieś leciec
0
co jest głupsze: przedlużenie umowy z Roberto czy z Puig (gdy to faktycznie by miało miejsce)
0
@P33ck to i tak nie tak źle, bo rok WHU odrzuciło 100mln oferty :D
0
@Cule1234 jeżęli to prawda i Bednorz w trakcie meczu nic nie powiedział to powinien dostać srogą karę. Pal licho wynik, ale to jest zero odpowiedzialności
0
@sergio5 jakbyśmy jakimś cudem wygrali ligę w tym roku to ciekawe czy sztanga dźwignie puchar
3
jakoś dziwnie mocno się jaram przyjściem Kessiego. Ale to zły prognostyk, bo Coutinho i Dembele też się jaralem
3
@Jakchcesz ale też zalezy ile i jakich tych dziadków. Bo jak człowiek słyszy o np Alonso to go szlak trafia :D
3
Śliwka dziś 2/10 a i tak o jedną ocenę za wysoko
0
@Xxxbarca4ever tak.
1
Nasza gra to wielkie XD dzis. Że my gramy tego tie break to już niesamowity sukces patrząc na to wszystko
1
@Xxxbarca4ever to jak widzisz dużo pozytywnego to nie mamy o czym dyskutować
1
@Xxxbarca4ever włącz tv, zobacz kilka akcji i daj znać czy coś pozytywnego zobaczysz w jego wykonaniu
1
@Xxxbarca4ever to oglądaj dalej no statystyka.com i skończ gadać glupoty
0
@Xxxbarca4ever mówię to po całym sezonie ligowym gdzie Zatorski wyglądał znacznie gorzej niż Popiwczak
1
@Xxxbarca4ever no ale dziś jest fatalnt
5
Oby tylko na MŚ Grbic nie był taki jak dziś. Śliwka to po kilku pkt prosił się o zejście a dalej gra.
0
Na MŚ musi grać Popiwczak zamiast Zatorskiego
1
Strasznie przyjmują nasi dziś, a sami na zagrywce niezbyt mocarni (poza seria Bienka)
0
Bieniek Show