FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore nie no, GSW nie jest na tyle głupie by całą 4 młodych puścic, zwłaszcza Poole, Kuminge i Wisemana, którzy mają przejąć pałeczkę po Big3
0
@Xxxbarca4ever szkoda, że obrony nie wzmacniają tylko jakimiś młodzikami z Brazylii
1
@Arkadio90 do tej pory brał hajs za nic to jak teraz pogra za darmo to nic mu się nie stanie
0
nie rozumiem czemu Fati miał dostać tydzień dłużęj wakacji skoro w zeszłym sezonie prawie wgl nie grał, a na zgrupowaniu czerwcowym też nic nie grał
0
@El dominatore zapewne jeszcze kogoś a'la Otto Porter ściągną by było doświadczenie na ławce
0
@Kondziubarca Wieczysta Kraków
0
Szkoda, że 4set Kyrgios vs Tsitsipas nie może odbyć się w klatce MMA
0
@Kamilos84 o co mu teraz chodzi bo dopiero włączyłem
2
@AllBundy już ten miał taki być....szkoda, że skupiamy się na wzmocnieniach ataku gdzie naszym największym problemem jest obrona i bramkarz.
3
@AllBundy to jest pytanie które oddzieli ludzi od znawców :D
0
@Uukasz_93 ten slogan już nie aktualny od jakiś 10lat
1
@Kondziubarca przekonany i Dembele nie idą ze sobą w parze
1
@Medium strasznie niedoceniany zawodnik
0
nie rozumiem za bardzo tej uciechy z przyjścia tego Raphini. Nie ma on jakiś wybitnych statystyk a do tej pory grał w 17 drużynie ligi angielskiej. A na ten moment mówi się o kwocie chyba 15mln więcej niż Bayern zapłacił za Mane.
1
@tomek8756 i Ci co go pilnowali oczywiście nie poniosą żadnej kary, a teraz lata sobie na wolności jakiś Sebix
0
Dua Lipa Ty się zastanów...Ty oszukałas kilka tysięcy ludzi
1
@Criss18Barca to jest niesamowite, żę to "tylko" tak się skonczylo
0
myślicie, że Bojan miał większy potencjał niż Ansu?
31
wgl pamiętacie po meczu z Atletico jaki tu był spust nad Adamą? :D skrzydło obsadzone, po co odchodził, głupie wilki go oddały itp :P
0
@Cule1234 Pedri, Araujo i Gavi pewnie
0
@doc Frankie do Leeds? myślałem, że chłopak ma jakieś ambicje
9
@jeyx77x ale ten "sport" akurat wymaga największego poświęcenia :P
0
@Mroziu jesli oddadzą to tak
2
@PatrykBarca no nie ma drugiego Maldiniego czy NEsty
0
@PatrykBarca 200mln to starczy na dwóch z nich...
7
@KrwawiaceoczyVEB Zidane w 20 sekundzie to taki typowy wślizg z Fify :D
3
@FC1899Barca lepiej by się oglądało Pepa, ale w bezpośrednim starciu stawiałbym na XI Carlo, ta obrona jjego to jakaś abstrakcja :D
7
o ile transfer Kessiego rozumiem, to ten Christensen to placek jak Garcia
10
@snupson to nie dużo, to w **** za dużo
0
@gmdfk no jezeli w obu meczach wygrała jedna druzyna lub wygrała jede a w drugim był remis to tak. Ale jak np Milas wygrał z Interem 4-1, a Inter z Milanem 1-0 to na moje ten mecz ma sens