0

Athletic Valverde (ten przed przyjściem do nas Ernesto) vs Betis Setiena jak myślicie kto by wygrał? :P spróbujmy nie patrzeć przez pryzmat tego jak im u nas poszło

0

Isner blady jakby za chwilę miał umrzeć

0

@Uukasz_93 ale tylko z górki :D

0

@DonMatteo901 Arsenal jak ściągnie jakiś obrońców to moze byc poważnie powalczyć o 3 miejsce

2

ale jakbym musiał grać na taki upał w tenisa czy np jeździć w F1 czy w MotoGp to bym się chyba zabił w bolidzie a w tenisie to bym umarł ot tak

0

@Cule1234 Semeniuk to w tym roku jest top3 siatkarzy na świecie na spokojnie :D

0

@mientusek1407 ale jak Xavi był u nas to nikt z rezerw nie grał, więc mógł prawo iśc gdzieś w nadziei na jakiekolwiek minuty

2

@Pilka_jest_okragla no ale co się dziwić im że chcieli odejść?? Przypominam, że przez kilka lat nikt u nas nie mógł się przebić do pierwszego składu a co dopiero pierwszej 11. I to nie dlatego, że nie mieli talentu tylko dlatego, że mieliśmy dużo "betonu" na ławce którzy nic nie stawiali na młodych

0

@KrwawiaceoczyVEB nie. Skoro gosc musi zejsc z boiska w meczu LM bo kibice rywala są za głośni to automatycznie wtedy wypisał się z powaznej piłki dla mnie

1

@KrwawiaceoczyVEB moze jak jakiś pies ucieknie i kogoś pogryzie to skończą się te głupie pomysły by wszędzie puszczać psy

2

Knicks biorą Brunsona na zasadach 4/110mln....Ci to umią w "transfery" jak Barcelona Bartomeu :D

0

@FC1899Barca i skończą jak Malaga tylko bez tego występu w LM :P

3

@Adamski69 Sterling> Lewandowski

1

@AlwaysBlaugrana ale czego by Ci brakowało jakby odszedł Frankie? Poza tym 10lat to bym nie przesadzał, 2-3 okienka z takim budżetem jaki ma United i juz może wrócić do walki o największe trofea

2

@gumaz a nauczyciele mówili, że stać ją na 5.0

0

@KapiFCB ciekawe jaką ma teraz wartość Davis przez ten kontuzję (nie mówie, że na miejscu LAL bym go wytransferował, ale tak z ciekawości). Irving byłby głupi gdyby za 25meczy w sezonie nie wziąłby 37mln, bo więcej meczy raczej nie zagra :P

0

@barcelonaLM aaa ok xD nie było pytania

0

@KapiFCB no ciekawie wyglądają te plotki z LAL, płaskoziemcem czy Durantem. Ale i tak raczej nie wniosą niczego jeśli chodzi o układ sił przed następnym sezonem

0

@Essos zalosne...wszędzie te psy już będą. Fajnie jakby przy jakimś gwizdku dużo tych psów zerwało się na smyczy i pouciekało. To są zwierzęta przecież, a ostatnio to wszystko by one miały jak najlepiej

10

@koksik2700 nie no, Hathaway nie ma podjazdu do Margot :D

0

@Medium to jest ta cała Raducanu?

1

@Kondziubarca bez niego będzie bardziej ekscytujący :P

0

@messi564 cóż, raczej na kontry rzadko gramy, więc jeszcze jako tako to widzę :D

1

@Barca1992 chłopie....inflacja :D

0

@messi564 Bernardo to kozak na każdej pozycji, więc o to bym się nie martwił :D

0

@Katalonbar my nie pokonamy Arabii a co dopiero Meksyk

1

@FC1899Barca czekałem na moment, gdy jak go zaczął głaskać to go dziabnie i spadnie z tej paralotni czy cokolwiek to jest

1

@Kondziubarca Liverpool sprzedał Coutinho i cały hajsik zainwestował w Van Dijka i Allisona, my powinniśmy zrobić to samo i jakiekolwiek mamy fundusze przeznaczyć na bramkarza i obrońców

0

@Bulls1938 Robert z Roberto

0

@kodi77 jesteśmy wtedy jakieś 30mln do przodu+ kolejne kilka mln na pensji, a piłkarsko w miarę "na zero"...nie taki zły deal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?