5

@AlexDark00 ale widziałeś meczy Raphinhi?

9

@shahman to jakiś nowy sposób picia piwa? Trzeba spróbować xd

2

@don'T.R.I.P.e 40 za 34latka to głupota.

20

@Ferran niesamowite. Uderzyć w mur którego nie bylo

1

Kurde Pedri i Bernardo to by było zbyt piękne

2

@Encore takie 10-12 miejsce

0

@mesi8191 mi się wydaje, że Bernardo do środka pola by grał tam razem z Pedri i Busquetsem

3

Durant dobrze się bawi zapewne w NY :P

7

Dynastia przez duże "D"

1

@Uukasz_93 kto????

0

@BartqRKO głupi Holford xd

1

GSW nakręceni niesamowicie, Curry 5-6 chyba w rzutach za 3

5

No i zaczynamy, oby ostatni raz w tym sezonie :D

2

@Gandalf55 brakuje mi tu Courtois, Mbappe i że Bruyne

8

@KapiFCB co oni się uwzięli na tego średniaka z Leeds....

0

@Pewex nooo co Ty, aż taka dobra nie jest

0

@Janas11224 to trzeciego sezonu top topów, ale potem za bardzo odpłynęli z fantazją i czasami ciężko zrozumieć.

0

@Nolife1899 pozbyli się 4 gosci slabych za jednego który coś tam jednak im da, dla mnie dobry deal

0

Wood przechodzi do Dallas tak naprawdę za nic, pierwszy poważny ruch dla Doncica

0

@Kondziubarca Perez robi więcej dobrego dla Barcelony niż Laporta :P

1

Nasz prezydent kolejny raz się ośmiesza podczas obecnej kampanii zostawiając tego placka na poziomie Ekstraklasy, a nie przedłużając umowy z Alvesem

6

@DaPidejpi jeden zdobył mistrzostwo i LM, drugi nic. Faktycznie śmiesznie

0

@MrShakira na to to i City by nie było stać raczej :P

0

Baggio, Zola, Del Piero, Totti- jak byście ich ułożyli od najlepszego?

2

@tristan87 nie było tematu :D

12

@Tomix_83 fajne te wybory, gdzie zwykły Janusz czy Carlos ma prawo głosu :P bardzo rzetelne

0

@Kgorecki2500 ksiądz nie podlega pod biskupa?

1

@Sulimo a czemu awans?

1

@Janas11224 oj to powinieneś się mocno zastanowić nad sobą :P ironią pachnie jak po grochowej

5

@Encore a ten Alcaraz to nie jego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?