FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@AlexDark00 ale widziałeś meczy Raphinhi?
9
@shahman to jakiś nowy sposób picia piwa? Trzeba spróbować xd
2
@don'T.R.I.P.e 40 za 34latka to głupota.
20
@Ferran niesamowite. Uderzyć w mur którego nie bylo
1
Kurde Pedri i Bernardo to by było zbyt piękne
2
@Encore takie 10-12 miejsce
0
@mesi8191 mi się wydaje, że Bernardo do środka pola by grał tam razem z Pedri i Busquetsem
3
Durant dobrze się bawi zapewne w NY :P
7
Dynastia przez duże "D"
1
@Uukasz_93 kto????
0
@BartqRKO głupi Holford xd
1
GSW nakręceni niesamowicie, Curry 5-6 chyba w rzutach za 3
5
No i zaczynamy, oby ostatni raz w tym sezonie :D
2
@Gandalf55 brakuje mi tu Courtois, Mbappe i że Bruyne
8
@KapiFCB co oni się uwzięli na tego średniaka z Leeds....
0
@Pewex nooo co Ty, aż taka dobra nie jest
0
@Janas11224 to trzeciego sezonu top topów, ale potem za bardzo odpłynęli z fantazją i czasami ciężko zrozumieć.
0
@Nolife1899 pozbyli się 4 gosci slabych za jednego który coś tam jednak im da, dla mnie dobry deal
0
Wood przechodzi do Dallas tak naprawdę za nic, pierwszy poważny ruch dla Doncica
0
@Kondziubarca Perez robi więcej dobrego dla Barcelony niż Laporta :P
1
Nasz prezydent kolejny raz się ośmiesza podczas obecnej kampanii zostawiając tego placka na poziomie Ekstraklasy, a nie przedłużając umowy z Alvesem
6
@DaPidejpi jeden zdobył mistrzostwo i LM, drugi nic. Faktycznie śmiesznie
0
@MrShakira na to to i City by nie było stać raczej :P
0
Baggio, Zola, Del Piero, Totti- jak byście ich ułożyli od najlepszego?
2
@tristan87 nie było tematu :D
12
@Tomix_83 fajne te wybory, gdzie zwykły Janusz czy Carlos ma prawo głosu :P bardzo rzetelne
0
@Kgorecki2500 ksiądz nie podlega pod biskupa?
1
@Sulimo a czemu awans?
1
@Janas11224 oj to powinieneś się mocno zastanowić nad sobą :P ironią pachnie jak po grochowej
5
@Encore a ten Alcaraz to nie jego?