FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@jeyx77x rządzi tam żużel i koszykówka :D
2
"ej no weź Uli, nie bądź taki"
8
@Cwaniak4 nikt, lepiej zostać z Depay i Aubameyang niż kupować kolejne wynalazki jak Dunski Nazario czy wypożyczać Boatengów kolejnych
0
@DonMatteo901 w sumie szkoda, że się nim nie interesowaliśmy :D
1
@Katalonbar no to ta szóstka to jest bardzo słaba lista. Nie przesadzajmy, że PEdri i Gavi mają ciągnąć całą naszą pomoc wraz z podstarzałym już Busquetsem
0
@Pogba to tak jak w MediaMarkt chyba
0
@Survier Roberto na wahadle xD goscia Luuk de Jong wyprzedzi
5
@FC1899Barca no ale trzeba przyznać, że na 4x100m na IO by mogli wystąpić :P
0
@Cwaniak4 wszystko dla Realu, ustawka jak nic xD
0
@macio_944 no i tu się zgadzamy. to podniecanie się Messim jest aż niezdrowe, prosto kopnął piłke to od razu wow....4 filmik no był dobry, wejśc tak pomiędzy dwóch obońców i minął bramkarza zajebiste....po czym z zerowego konta pokonał Courtoisa. Przecież to nie genialny gol Messiego tylko 100% winy bramkarza
1
@Kidd nie oglądałem, ale prawdziwy Sandler pewnie gorszy od obecnych dyrektorów 76 by nie był :P
0
@macio_944 drugi i trzeci filmik na przykład....co tam było niesamowitego?
0
@Pawel13sz no już bez jaj, większość zagrań tu bez szału
1
@Encore zdecydowanie, gdyby to było typowe okienko to nie, ale to nie był jakoś bardzo precyzyjny strzał
0
@The_Man United bo ma najwięcej hajsu
0
@AmigoBlancos zdecydowanie tak, najlepiej jeszcze przed jakieś tortury w wyjątkowych sytaucjach (jak np wielokrotne zabójstwo lub gwalty)
0
@taris Roberto na PS i PO, Alba wyjątkami na skrzydle, Rakitić i VIdal na PS, Lenglet na LO, Frankie na SO.....może przestaniemy grać zawodnikami na nie swoich pozycjach? Kounde ma być SO i tyle, a nie jakies SO/PO
0
wiem, że jest tu kilka fanów wrestlingu. W niedzielę gala na którą zapowiadało się od kiedy powstało AEW, czyli połączenie gali AEW i NJPW. Zapowiedziano juz kilka wybornie zapowiadających się walk, jak np: White vs Cole vs Okada vs Page czy Ishii vs Miro vs Black vs Pac. Może być parę showstealerów.
0
tak to jest się wpuszcza Kaczmarka na 2 akcje xD
0
@Encore w Zaksie też w samy ataku zbyt pewny nie był, ale zagrywka, blok i obrona go ratują
0
@Encore nie mogę oglądac....Brazylia w podstawowym składzie? oprócz Lucarelli bo to juz wiem :P
0
@cat_r37 bo jakby się po niego zgłosila Barca, Chelsea czy City to by PSG chciało za niego 50mln+
1
@Encore on, Ngapeth i Juantorena to chyba najbardziej uniwersalni przyjmujący na świecie (nie licze Polaków, bo pewnie nie byłbym zbyt obiektywny). nie odstaje u nich żaden element tak strasznie
0
@Comfortable_ geniuszu wiesz co to odpowiednie przygotowanie?
1
@adi7adi8 Czyli stara i nowa Zaksa wsparta Kurkiem i Bieńkiem :P
1
@Przemooooo95 przecież jak podpisze kontrakt to w pierwszych 10min nowego sezonu dostanie "kontuzji". Dziwne, że gdy kończył mu się kontrakt to potrafił być zdrowy, a przez 5lat był kaleką
0
@Cule1234 no raczej pewniak, ciekawe czy od razu na Brazylie wyjdziemy optymalnym składem, czy jednak zagra np Fornal i Kwołek
0
@JohnnyBarca kibice Tureccy w Polsce? ojojo będzie się działo
2
@DaPidejpi rozumiem, że oceniamy calośc kariery: Casillas, Theo, Dias, Vidić, Valencia, Pirlo, Inieista, KdB, Hazard, Henry, Salah
2
@paweldunajecfcb nie