1

Gary Payton II odchodzi do Blazers, wielka strata dla GSW, ciężka do zastąpienia

0

@Janiama skład niby nie taki zły tylko jest jeden problem. Ta defensywa jest beznadziejna :D oprócz Araujo to tam nikt za bardzo bronić nie ume

2

@leviOsa Totki mogą nieźle powalczyć. Conte jak z nich maxa wycisnie to i o majstra mogą walczyć do stycznia/lutego, a wtedy zaliczą zjazd przez zbyt wąską kadrę :P

0

Durant jakkolwiek dobrym zawodnikiem by nie był to jest zakałą całej NBA. Odszedł do GSW bo nie mógł ich pokonać, stworzył własny zespół w Nets i teraz ucieka stamtąd byś zniszczyc kolejny zespół (nie wierzę, że pójdzie gdzieś gdzie wygra pierścień)

0

@Encore kto mógł nie zadzwonić? LAC, LAL, GSW, Denver, Kinga pewnie zapomnieli i kto.jeszcze?

0

@Compadre nie, bo jak będzie chciał ściągnąć jakiegoś zadaniowca to Messi i Mbappe powiedzą "no" i nie ma transferu

1

@czółkovsky a mieli taki fajny składzik przed tym "big3".... Wystarczył tam wtedy jeden star typu Butler czy Lillard i by mogli walczyć o jakiś finał konferencji

1

@Encore na minimalnym do GSW wróci i Green go przywita na lotnisku

6

@Nazio87 nie wart więcej niż 25/30. Średniak totalny

4

@Emhyr to już lepiej my skuśmy się na tego Davida

0

@FireBarca1899 Artur to większe drewno :P

7

@doc szkoda, że chociaż jedna przewrotka mu nie siadła

7

@Kusco15 Mateo Borras

0

w Serie A od nowego sezonu gdy na koniec sezonu dwie druzyny mają tyle samo punktów grają dodatkowy mecz na neutralnym gruncie. Pomysł dla mnie zajebisty, ale pytanie co gdy np 3 druzyny mają tyle samo punktów

2

@PatrykBarca ja chce pierwszą Polskę- Lewandowski, Zieliński, Szymański, Cash, Krycha....ależ by to człowiek oglądał

4

@PatrykBarca Stanowskiego już chyba nikt nie traktuje poważnie

1

@Walker ten kobiecy sport drużynowy to w Polsce powinni zaorać

0

@lucca87 no ale mam kategoria: numer, waluta itp ale nie ma liczbowy :P

0

@lucca87 własnie próbuje to jakoś formatować i nie działa, trudno, ale dzięki :)

0

@lucca87 nic się nie pojawia gdy wcisnę crtl+ f1.... :/

0

@lucca87 mam w kolumnie wiele wierszy gdzie jest np 4zł/l, 8zł/l, 18zł/l i chciałbym by pokazywało mi tylko cyfrę czyli tylko np 4, 8, 18...

0

jest tu ktoś kto ogarnia Excella?

1

@Pilka_jest_okragla A Ty polaczku o co masz ból???

2

@A_Gomesinho_21 Vermaelen jak był zdrowy to był top 10/15 SO na świecie. Deulofeu, Roberto i Denisa mało grali. Zapomniałeś wpsomnieć o ter Stegenie, który był przed kontuzją i kilkadziesiąt razy ratował wynik i pewnej dwójce z przodu którzy sami musieli coś robić, bo reszta miała za zadanie bronić

0

wgl smieszne, że co chwilę wszystkie media piszą o Lewym, o skrzydłach itp, a o najważniejszych pozycjach jak bramkarz, środkowy obrońca i prawy obrońca to cicho jest.

0

@DonMatteo901 tylko Czeperach

1

@Nano22 kto by pomyślał, że z biegiem czasu ten gol nie był tak istotny a tylko problematyczny :D chyba nikt nie ma wątpliwości, że tylko dlatego dalej ma kontrakt u nas

2

@marko111122 dobry, ale gdyby nie narodowośc i liga to by wart był tyle co Krychowiak w Sevilli

0

@Medium ten Richarlison to już oficjalnie? bo pierwsze słyszę

0

@A_Gomesinho_21 miał zdecydowanie najlepszy skład po Lucho, Koeman, Xavi czy Setien mogli o takim tylko pomarzyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?