2

Knicks biorą Brunsona na zasadach 4/110mln....Ci to umią w "transfery" jak Barcelona Bartomeu :D

0

@FC1899Barca i skończą jak Malaga tylko bez tego występu w LM :P

3

@Adamski69 Sterling> Lewandowski

1

@AlwaysBlaugrana ale czego by Ci brakowało jakby odszedł Frankie? Poza tym 10lat to bym nie przesadzał, 2-3 okienka z takim budżetem jaki ma United i juz może wrócić do walki o największe trofea

2

@gumaz a nauczyciele mówili, że stać ją na 5.0

0

@KapiFCB ciekawe jaką ma teraz wartość Davis przez ten kontuzję (nie mówie, że na miejscu LAL bym go wytransferował, ale tak z ciekawości). Irving byłby głupi gdyby za 25meczy w sezonie nie wziąłby 37mln, bo więcej meczy raczej nie zagra :P

0

@barcelonaLM aaa ok xD nie było pytania

0

@KapiFCB no ciekawie wyglądają te plotki z LAL, płaskoziemcem czy Durantem. Ale i tak raczej nie wniosą niczego jeśli chodzi o układ sił przed następnym sezonem

0

@Essos zalosne...wszędzie te psy już będą. Fajnie jakby przy jakimś gwizdku dużo tych psów zerwało się na smyczy i pouciekało. To są zwierzęta przecież, a ostatnio to wszystko by one miały jak najlepiej

10

@koksik2700 nie no, Hathaway nie ma podjazdu do Margot :D

0

@Medium to jest ta cała Raducanu?

1

@Kondziubarca bez niego będzie bardziej ekscytujący :P

0

@messi564 cóż, raczej na kontry rzadko gramy, więc jeszcze jako tako to widzę :D

1

@Barca1992 chłopie....inflacja :D

0

@messi564 Bernardo to kozak na każdej pozycji, więc o to bym się nie martwił :D

0

@Katalonbar my nie pokonamy Arabii a co dopiero Meksyk

1

@FC1899Barca czekałem na moment, gdy jak go zaczął głaskać to go dziabnie i spadnie z tej paralotni czy cokolwiek to jest

1

@Kondziubarca Liverpool sprzedał Coutinho i cały hajsik zainwestował w Van Dijka i Allisona, my powinniśmy zrobić to samo i jakiekolwiek mamy fundusze przeznaczyć na bramkarza i obrońców

0

@Bulls1938 Robert z Roberto

0

@kodi77 jesteśmy wtedy jakieś 30mln do przodu+ kolejne kilka mln na pensji, a piłkarsko w miarę "na zero"...nie taki zły deal

1

@Pawel13sz taktyczny, bo jak jest Ferdek to musi być dobre

0

@Maker0 ale sprzedając Holendra zostajesz z 4pomocnikami, w tym z Nico, który jednak też po dobrym początku zawodził (Kessie nie jest jeszcze klepnięty)

2

skoro dziś jest międzynarodowy dzień LGBT to na kiedy przypada dzień normalnych?

0

@Cochise i 3 dzieciaków (bo takimi jeszcze są)+ stary Busquets chcesz coś osiągnąć?

0

@Sysia11 nie ma tam doświadczenia prawie żadnego

0

@hayek no troche dziwne porównaniem, bo Lewandowski sam sobie prawie żadnej akcji nie wykreował, a taki Messi czy Villa wtedy to juz tak

0

@Fenyx cooo? jak tak mozna... :D

0

@hayek nie byłoby tych goli gdyby nie Muller czy Coman

0

wolicie kłócić się na temat polityki czy religii?

0

@MesQueUnClub96 dodaj siatkarzy+ zuzel :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?