FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Knicks biorą Brunsona na zasadach 4/110mln....Ci to umią w "transfery" jak Barcelona Bartomeu :D
0
@FC1899Barca i skończą jak Malaga tylko bez tego występu w LM :P
3
@Adamski69 Sterling> Lewandowski
1
@AlwaysBlaugrana ale czego by Ci brakowało jakby odszedł Frankie? Poza tym 10lat to bym nie przesadzał, 2-3 okienka z takim budżetem jaki ma United i juz może wrócić do walki o największe trofea
2
@gumaz a nauczyciele mówili, że stać ją na 5.0
0
@KapiFCB ciekawe jaką ma teraz wartość Davis przez ten kontuzję (nie mówie, że na miejscu LAL bym go wytransferował, ale tak z ciekawości). Irving byłby głupi gdyby za 25meczy w sezonie nie wziąłby 37mln, bo więcej meczy raczej nie zagra :P
0
@barcelonaLM aaa ok xD nie było pytania
0
@KapiFCB no ciekawie wyglądają te plotki z LAL, płaskoziemcem czy Durantem. Ale i tak raczej nie wniosą niczego jeśli chodzi o układ sił przed następnym sezonem
0
@Essos zalosne...wszędzie te psy już będą. Fajnie jakby przy jakimś gwizdku dużo tych psów zerwało się na smyczy i pouciekało. To są zwierzęta przecież, a ostatnio to wszystko by one miały jak najlepiej
10
@koksik2700 nie no, Hathaway nie ma podjazdu do Margot :D
0
@Medium to jest ta cała Raducanu?
1
@Kondziubarca bez niego będzie bardziej ekscytujący :P
0
@messi564 cóż, raczej na kontry rzadko gramy, więc jeszcze jako tako to widzę :D
1
@Barca1992 chłopie....inflacja :D
0
@messi564 Bernardo to kozak na każdej pozycji, więc o to bym się nie martwił :D
0
@Katalonbar my nie pokonamy Arabii a co dopiero Meksyk
1
@FC1899Barca czekałem na moment, gdy jak go zaczął głaskać to go dziabnie i spadnie z tej paralotni czy cokolwiek to jest
1
@Kondziubarca Liverpool sprzedał Coutinho i cały hajsik zainwestował w Van Dijka i Allisona, my powinniśmy zrobić to samo i jakiekolwiek mamy fundusze przeznaczyć na bramkarza i obrońców
0
@Bulls1938 Robert z Roberto
0
@kodi77 jesteśmy wtedy jakieś 30mln do przodu+ kolejne kilka mln na pensji, a piłkarsko w miarę "na zero"...nie taki zły deal
1
@Pawel13sz taktyczny, bo jak jest Ferdek to musi być dobre
0
@Maker0 ale sprzedając Holendra zostajesz z 4pomocnikami, w tym z Nico, który jednak też po dobrym początku zawodził (Kessie nie jest jeszcze klepnięty)
2
skoro dziś jest międzynarodowy dzień LGBT to na kiedy przypada dzień normalnych?
0
@Cochise i 3 dzieciaków (bo takimi jeszcze są)+ stary Busquets chcesz coś osiągnąć?
0
@Sysia11 nie ma tam doświadczenia prawie żadnego
0
@hayek no troche dziwne porównaniem, bo Lewandowski sam sobie prawie żadnej akcji nie wykreował, a taki Messi czy Villa wtedy to juz tak
0
@Fenyx cooo? jak tak mozna... :D
0
@hayek nie byłoby tych goli gdyby nie Muller czy Coman
0
wolicie kłócić się na temat polityki czy religii?
0
@MesQueUnClub96 dodaj siatkarzy+ zuzel :P