0

@adi7adi8 no ale akurat w tym przypadku ten dodatkowy mecz ma sens wg mnie. O mistrzostwie nie powinno decydować ile goli strzeliles Genui czy Venezii

2

@FCBparasiempre pierwsze o tej piosence pomyslałem

0

@Emhyr nie, myśle ze takie 10 miejsce to będzie max

0

@BartqRKO ale czy Waszyngton to mały rynek? sportowo jest słaby no ale rynkiem chyba nie jest takim złym :P

0

@LioMessi10 leczył się prawie cały rok, pojechał na zgrupowanie gdzie nie zagrał nic i za to ma miec dłuższe wakacje??/ to walenie w krok bardziej niż Dembele :D

1

@PatrykBarca ale ciężko wybrac kogoś zamiast niego. Może Nojera albo Ramosa, Xavi i Iniesta zbyt mało w tej dekadzie zrobili by się liczyć. Może Suarez

1

@koziar chce być bliżej Polski

0

@Cule1234 dlaczego on wgl miałby mieć dłuższe wakacje?????

0

@BartqRKO ale to w sumie tak mozna powiedzieć o 90% zawodników :P

0

@koziar tak, oficjalnie

0

@AlexDark00 na wsi raczej nie ma mozliwości kilka razy zawracać, bo prowadzi jedna droga :D

0

jak to jest z tymi trademi w NBA i pickami z draftu? Druzyny mogą oddawać swoje przyszłe picki do jakiegoś określonego czasu? czy np jak LAC chce np Kowalskiego to moze w zamian dać pick z 2041r?

2

@daniel32778 no mówili ze siedzą teraz dzieci cały czas w domu i grają na tych komputerach i konsolach....ale w sumie to moze być bezpieczniejsze dla otoczenia xD

2

@tomek8756 mam 25 lat i już o "moim pokoleniu" mówili ze ta młodzież jest "po....." zła. Ale te obecnie dzieciaki to patola niezła :D

0

@Kidd dziwny ruch dla mnie, McCollum i Ingram gdyby dostali odpowiednie wsparcie mogą namieszać na zachodzie, ale nie z Zionem który zagra 5spotkań

1

@Hubsao się jeszcze okaze, że Stano to z nich największy mafiozo i zrobi swoje mma vip jak Marcinek Najman

0

@Culer_1906 1. Bernardo 2. Kounde 3. Lewy. 4. Raphinia

0

@Cule1234 Sampaoli i Bielsa to trenerze na miarę polskiej ligi, fatalni są

0

@P33ck mam wrażenie, że to taki drugi Immobile, jak gdzieś odejdzie to w sezonie strzeli z 2 bramki max :D

3

@Adamski69 Origi w Liverpoolu to za jednego gola ma taki status jak u nas Roberto za 6-1 :P

0

dalibyście Robbena lub Ribery do top 10 skrzydłowych (bez podziału na lewy i prawy) w XXIw?

7

@Encore taka obrona powinna być zakazana

0

@macio_944 no i za rok/2 będziesz szukał kolejnego napastnika, super

0

@IronSanHybrid podobno w drugiej części tego filmu ma zagrać moja babcia i ojciec niestety :D

7

@Kondziubarca jakie podwoił, co tak skromnie...

0

@Jakchcesz no bo to głupota

0

@Antimadridista_WR no ale ciekawiła mnie jakaś argumentacja....ale widze ze nie ma co dyskutować

1

@Objectivo no ale też dziwny wybór Paytona wg mnie. W PTB dostanie dużo hajsu, ale raczej walka o PO i nic więcej. W takich Heat czy Bucks dostałby też więcej niż w GSW ale jakieś perspektywy walki o coś

0

@Antimadridista_WR na jakieś zasadzie twierdzisz, ze Raphinia lepszy??? Richarlison ma swoje za uszami ale od kilku lat gra w PL, a Raphinia niby ten sezon taki dobry, a statystyki beznadziejne

1

Gary Payton II odchodzi do Blazers, wielka strata dla GSW, ciężka do zastąpienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?