FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Xxxbarca4ever to oglądaj dalej no statystyka.com i skończ gadać glupoty
0
@Xxxbarca4ever mówię to po całym sezonie ligowym gdzie Zatorski wyglądał znacznie gorzej niż Popiwczak
1
@Xxxbarca4ever no ale dziś jest fatalnt
5
Oby tylko na MŚ Grbic nie był taki jak dziś. Śliwka to po kilku pkt prosił się o zejście a dalej gra.
0
Na MŚ musi grać Popiwczak zamiast Zatorskiego
1
Strasznie przyjmują nasi dziś, a sami na zagrywce niezbyt mocarni (poza seria Bienka)
0
Bieniek Show
1
@adi7adi8 szkoda, że nie gra Butryn
17
a Hubercik lezy sobie z piwkiem nad basenem i patrzy jak dwóch debili biega za pilką....co za frajerzy
0
@Joe_Pesci bardzo dobrze, w sensie angielski mógłby zostać, ale z polskiego nie rozumiałem nigdy na co to i po co
0
@Joe_Pesci nie ma już matur ustnych???
1
@PatrychoO już bez jaj, za niedługo juz nic nie będzie można powiedzieć o drugim bo ten się obrazi
7
@ZwyklyKibicBarcy04 no na tej stronie to raczej nie uzyskasz racjonalnej odpowiedzi, skoro ludzie w tym sezonie pisali tu Dembele>Vini
2
@oskar_wojak rozumiem ze stresu pomylić autora jakieś lektury na języki polskim, popełnić błąd kardynalny i przez to nie zdać albo w jednym zadaniu źle policzyć 5x6, ale nie żeby to doprowadziło do nie zdania matury
0
@sergio5 trzeba było zostać trenerem....w tej Polsce to najlepszy mozliwy zawód chyba. Wszyscy na Ciebie najeżdżają po czym po 2tyg masz nowego pracodawcę
1
@Patrykl145 z tego co czytałem to teraz najwięcej się mówi o Xhaka ale to tylko domysły dalej
0
@dziaraka Mourinho z podobnym składem wygrał LM, ale to było prawie dwie dekady temu. Conte w LM to się kompromituje.
0
@Xxxbarca4ever no musi dawać przykład, obok Zatorskiego (kto by słuchał kurdupla w innej koszulce) i Kłosa to reszta zbyt młoda by miała autorytet
2
@macio_944 i ten Jacuś Laskowski na komentatorce
12
@Patrykl145 "zatrudniony ma zostać profesjonalista"....to do tej pory był jakiś amator? fajnie
0
@Xxxbarca4ever Kurek na MS w 2018 wszedł na poziom z którego już prawie nie schodzi na całe szczescie :P
0
@El dominatore aaaa no niby tak, takie OKC vs Hornets się może zakończyć jakimś 150-140 :D
0
@dziaraka 2 i 3 miejsce z Tottenhamen pokazuje o jego klasie+ finał LM. Z takim składem jaki wtedy miał to sukces, którego żadne inny trener by nie osiągnął.
0
@Khajio już wystarczy jak się dobrze "pokazuje" w LM
0
@Cule1234 w sumie fajnie by było, gdyby Leon nie zdążył się wyleczyć na MS i bez niego by wygrali złoto
1
@El dominatore OKC in proccess od kilku lat i nie widać, by przez najbliższe kilka lat to się zmieniło
0
@Khajio to na to wychodzi, że gen frajerstwa ma 99% trenerów, a Guardiola ten gen ma największy
0
@dziaraka no i stoi, zapewniam Cię, że gdyby np City, Liverpool czy Real szukał trenera to Pochettino byłby bardzo mocno rozważany.
0
@Khajio akurat Pochettino to bardzo dobry trener i ta ironia trochę nieudana
1
@DonMatteo901 rzygam....