14

Krychowiak jakie poświęcenie dla reprezentacji. Podpisał kontrakt z jakimś klubem w Arabii by przygotować się pod tamtejszy klimat i podpatrzyć rywali na mudnual

2

@Barca_Big_Moment trochę duże farmazony gadasz. Nadal jest faworytem tylko w RG od kilku lat

0

@maniak33333 wie co robi zwłaszcza w LM xD

1

@Arkon ja uważam, że Haaland nie zagra w więcej niż 30 meczach przez kontuzję. Phillips to też na razie jakiś wirtuoz nie jest, a Alvarez to kot w worku

0

@Medium coo? ile on obronił karnych??? z 3-4? a Chelsea miała duzo tych konkursów 11

0

@Encore strzelić karnego Kepie to nie sztuka :D

4

@Arkon zdecydowanie Koguty i Arsenal, City na moje się osłabiło odejściem Jesusa i Sterlinga

0

@jeyx77x w każdej :D

4

@Pawel13sz VV>>>>>> ter Stegen

0

@Rust_Cohle Adriano za mało widziałem w TV by oceniać, aczkolwiek jęsli był tak dobry jak w PES to kozak totalmy :D

2

@doc za mało doświadczenie w tej pomocy wg mnie

2

@JohnnyBarca obok Quaresmy mój ulubiony zawodnik, który miał potencjał na wszystko a skończył z niczym

0

dzięki wszystkim :D własnie takie kwoty obstawiałem

2

0

@hayek w sensie? bo nie do końca rozumiem :P

0

kupował ktoś może ostatnio garnitur? musze kupić i nie wiem jakie są obecnie ceny. Nie chce wtopić w to za duzo kasy jak pewnie za 2-3 lata człowiek z niego wyrośnie i będzie trzeba kupić nowy :P

0

@Colon jakie to jest kurde zajebiste :D

0

@Compadre na ten moment chyba nie są znane, ale pewnie nie podobały sie jego rządy

0

wgl czy za to co robi ten cały Romero to nie podchodzi pod jakiś paragrał czy coś? Przecież to podchodzi pod jakieś nękanie czy coś w tym stylu, nie znam się na tym, ale zdrowe to to nie jest

0

@lucca87 dla mnie lipa, człowiek by sobie poszedł do jakiegoś baru, który ma rzutnik na zewnątrz, usiadłby na jakimś leżaku z piwkem wśród znajomych i by wtedy jakiś Iran vs Australia byłoby fajne ;D

1

@doc to nie lepiej zainteresować się Todibo?

1

@YoungMan a uważasz go za dobrego zawodnika???? Widać, że nie wymagasz za dużo od skrzydłowych

0

@Ojciec5tkidzieci chciałbym się mylić, ale Grbic zna Kaczmarka i dlatego go powoła wg mnie

2

Kaczmarek na tle Chińczyków jest fatalny, on nie może pojechać na MŚ ...a niestety pojedzie zapewne

2

@MesQueUnClub96 strzelają w Chińczyków, zero pierwszej akcji

3

Kaczmarek nie może skończyć ataku z Chińczykami....czemu mnie to nie dziwi

3

@Lionel_Messi10 Raphinia to średniak na poziom Valencii

0

@Arczek2001 póki lato i ciepło już bym szedł do fryzjera

0

@P33ck kto too???????

0

@Clue Może i jest najlepsze w historii, ale obecnie już nie prezentuje najwyższej formy. A na takie gesty, że pożegnalny sezon na zasługi można pozwolić sobie w Fifie lub w okręgówce jak to zrobił Piszczek. No chyba, że będzie zarabiał 3-4mln euro to wtedy git

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?