FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Krychowiak jakie poświęcenie dla reprezentacji. Podpisał kontrakt z jakimś klubem w Arabii by przygotować się pod tamtejszy klimat i podpatrzyć rywali na mudnual
2
@Barca_Big_Moment trochę duże farmazony gadasz. Nadal jest faworytem tylko w RG od kilku lat
0
@maniak33333 wie co robi zwłaszcza w LM xD
1
@Arkon ja uważam, że Haaland nie zagra w więcej niż 30 meczach przez kontuzję. Phillips to też na razie jakiś wirtuoz nie jest, a Alvarez to kot w worku
0
@Medium coo? ile on obronił karnych??? z 3-4? a Chelsea miała duzo tych konkursów 11
0
@Encore strzelić karnego Kepie to nie sztuka :D
4
@Arkon zdecydowanie Koguty i Arsenal, City na moje się osłabiło odejściem Jesusa i Sterlinga
0
@jeyx77x w każdej :D
4
@Pawel13sz VV>>>>>> ter Stegen
0
@Rust_Cohle Adriano za mało widziałem w TV by oceniać, aczkolwiek jęsli był tak dobry jak w PES to kozak totalmy :D
2
@doc za mało doświadczenie w tej pomocy wg mnie
2
@JohnnyBarca obok Quaresmy mój ulubiony zawodnik, który miał potencjał na wszystko a skończył z niczym
0
dzięki wszystkim :D własnie takie kwoty obstawiałem
2
@Kamiloza91 5-6
0
@hayek w sensie? bo nie do końca rozumiem :P
0
kupował ktoś może ostatnio garnitur? musze kupić i nie wiem jakie są obecnie ceny. Nie chce wtopić w to za duzo kasy jak pewnie za 2-3 lata człowiek z niego wyrośnie i będzie trzeba kupić nowy :P
0
@Colon jakie to jest kurde zajebiste :D
0
@Compadre na ten moment chyba nie są znane, ale pewnie nie podobały sie jego rządy
0
wgl czy za to co robi ten cały Romero to nie podchodzi pod jakiś paragrał czy coś? Przecież to podchodzi pod jakieś nękanie czy coś w tym stylu, nie znam się na tym, ale zdrowe to to nie jest
0
@lucca87 dla mnie lipa, człowiek by sobie poszedł do jakiegoś baru, który ma rzutnik na zewnątrz, usiadłby na jakimś leżaku z piwkem wśród znajomych i by wtedy jakiś Iran vs Australia byłoby fajne ;D
1
@doc to nie lepiej zainteresować się Todibo?
1
@YoungMan a uważasz go za dobrego zawodnika???? Widać, że nie wymagasz za dużo od skrzydłowych
0
@Ojciec5tkidzieci chciałbym się mylić, ale Grbic zna Kaczmarka i dlatego go powoła wg mnie
2
Kaczmarek na tle Chińczyków jest fatalny, on nie może pojechać na MŚ ...a niestety pojedzie zapewne
2
@MesQueUnClub96 strzelają w Chińczyków, zero pierwszej akcji
3
Kaczmarek nie może skończyć ataku z Chińczykami....czemu mnie to nie dziwi
3
@Lionel_Messi10 Raphinia to średniak na poziom Valencii
0
@Arczek2001 póki lato i ciepło już bym szedł do fryzjera
0
@P33ck kto too???????
0
@Clue Może i jest najlepsze w historii, ale obecnie już nie prezentuje najwyższej formy. A na takie gesty, że pożegnalny sezon na zasługi można pozwolić sobie w Fifie lub w okręgówce jak to zrobił Piszczek. No chyba, że będzie zarabiał 3-4mln euro to wtedy git