FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@taris no marketingowo to dalej jesteśmy trochę w czterech literach. Oprócz Pedriego i Lewandwoskiego ciężko dać kogoś na plakat
5
@Pawel13sz az sobie dam komentarz by potem posłuchać umniejszanie Luisowi :P
0
ciekawe czy jak Lewandowski w jakimś meczu coś zasymuluje to w polskich mediach coś złe powiedzą i przypomną Busquetsa :d
1
@Kondziubarca jak do Małysza w Sapporo
0
@kkbarca farmazoniarz jak Borek....on, Borek, Kołtoń, Hajto, Wichniarek....jest ktoś normalny z polskich dziennikarzy, którzy śledzą Bundesligę?
0
@Emhyr znając ter Stegena to by trafił tego rywala ustawionego 20m przed nami i by były "małe" problemy
3
@kynio302 a broni coś? bo to trochę też ważne jeśli chodzi o obrońcę....
1
@Encore akcja cudeńko tylko pytanie ale razy Martial (chyba to on) opanuje piłkę tak jak w 6skundzie :P
0
@Luciano99 no i dobrze, ale to wygląda żałośnie. Moga tam nawet w szachy grać, ale jak jedzie cały zespół to trener też musi.
0
@Messi1000000 no Xavi też, ale zakładam, że jest jakaś osob w biurze, która zajmuje się jakąś biurokracją....
3
nie uważacie, że za brak wizji dla Xaviego ktoś powinien beknąć jakąś dużą karą? To jest jakiś żart, że ten wyjazd był ustalony tyle msc temu a teraz gramy bez trenera....
2
ciekawe kiedy Lewy pierwszy raz się wkurzy na Pique czy Albę i krzyknie 8-2
0
@Puyolex młody i szybki. Obecnie to wystarczy by byc dobrym SO :P
1
@tomek8756 w zeszłym tygodniu włączylem jakiś odcinek....no cudeńko "no ale powiedz Ali, żeby Ci zrobiła kakao"
0
@Xxxbarca4ever ale Fornal czy Semeniuk i tak są w ataku lepsi niż Bednorz
0
@Cule1234 Kwolek zdecydowanie lepszy w obronie, a Bednorz w ataku. Zakładając, że to 4opcja na przyjęcie wolałbym chyba pewnego przyjmującego. Pamiętam jakby to było wczoraj jak na MŚ w 2018 Szalpuk kompletnie nie radził sobie z USA, wszedł Śliwka-nic nie atakował, ale tak trzymał przyjęcie że awansowaliśmy do finału
2
@Hubsao ale to co Ter Steven wybronił wtedy dwa strzały to aż głowa mała
4
@KrychaFCB jaki mały przy Arauko xd
0
@Nhyz Na moje to staje się wtedy kluczowym zawodnikiem i kimś przy kimś taki Pedri wygląda blado
2
@Ojciec5tkidzieci czyli Bednorz wygrał z Kwolkiem. Cieszy Butryn
6
@Lionel_Messi10 i już Lewy nie jest najlepszym piłkarzem na treningu
2
@Hubsao już bez przesady. Robi to setki razy na treningach. A Turski też się zna więc wiedział że nie może się wyrywać i szarpać bo coś mi się stanie
0
@mientusek1407 z Messim to przesadziłeś. Nie powinien mieć 90 nawet
2
Komentarz usunięty
3
Cristiano odchodzi do jakiegoś arbaskiego klubu, gra tam 3 lata i zostaje najskuteczniejszym piłkarzem w azjatyckiej LM. Najlepszy strzelec europejskiej i azjatyckiej LM.
0
@Kubsoleon tylko jest zdecydowanie lpeszy od naszych skrzydłowych i lepszy od pomocników :D
1
@Vebrol wielka szkoda, że Eriksen tak sobie karierę zepsuje :P z jego sercem gra z Maguire czy CR to ryzyko
0
@xDoMinO26x bo to top 10 piłkarz świata
0
@tomek8756 ale idiotyzm......
0
@Gosciuu Tak. Bo to idiotyzm