0

@taris no marketingowo to dalej jesteśmy trochę w czterech literach. Oprócz Pedriego i Lewandwoskiego ciężko dać kogoś na plakat

5

@Pawel13sz az sobie dam komentarz by potem posłuchać umniejszanie Luisowi :P

0

ciekawe czy jak Lewandowski w jakimś meczu coś zasymuluje to w polskich mediach coś złe powiedzą i przypomną Busquetsa :d

1

@Kondziubarca jak do Małysza w Sapporo

0

@kkbarca farmazoniarz jak Borek....on, Borek, Kołtoń, Hajto, Wichniarek....jest ktoś normalny z polskich dziennikarzy, którzy śledzą Bundesligę?

0

@Emhyr znając ter Stegena to by trafił tego rywala ustawionego 20m przed nami i by były "małe" problemy

3

@kynio302 a broni coś? bo to trochę też ważne jeśli chodzi o obrońcę....

1

@Encore akcja cudeńko tylko pytanie ale razy Martial (chyba to on) opanuje piłkę tak jak w 6skundzie :P

0

@Luciano99 no i dobrze, ale to wygląda żałośnie. Moga tam nawet w szachy grać, ale jak jedzie cały zespół to trener też musi.

0

@Messi1000000 no Xavi też, ale zakładam, że jest jakaś osob w biurze, która zajmuje się jakąś biurokracją....

3

nie uważacie, że za brak wizji dla Xaviego ktoś powinien beknąć jakąś dużą karą? To jest jakiś żart, że ten wyjazd był ustalony tyle msc temu a teraz gramy bez trenera....

2

ciekawe kiedy Lewy pierwszy raz się wkurzy na Pique czy Albę i krzyknie 8-2

0

@Puyolex młody i szybki. Obecnie to wystarczy by byc dobrym SO :P

1

@tomek8756 w zeszłym tygodniu włączylem jakiś odcinek....no cudeńko "no ale powiedz Ali, żeby Ci zrobiła kakao"

0

@Xxxbarca4ever ale Fornal czy Semeniuk i tak są w ataku lepsi niż Bednorz

0

@Cule1234 Kwolek zdecydowanie lepszy w obronie, a Bednorz w ataku. Zakładając, że to 4opcja na przyjęcie wolałbym chyba pewnego przyjmującego. Pamiętam jakby to było wczoraj jak na MŚ w 2018 Szalpuk kompletnie nie radził sobie z USA, wszedł Śliwka-nic nie atakował, ale tak trzymał przyjęcie że awansowaliśmy do finału

2

@Hubsao ale to co Ter Steven wybronił wtedy dwa strzały to aż głowa mała

4

@KrychaFCB jaki mały przy Arauko xd

0

@Nhyz Na moje to staje się wtedy kluczowym zawodnikiem i kimś przy kimś taki Pedri wygląda blado

2

@Ojciec5tkidzieci czyli Bednorz wygrał z Kwolkiem. Cieszy Butryn

6

@Lionel_Messi10 i już Lewy nie jest najlepszym piłkarzem na treningu

2

@Hubsao już bez przesady. Robi to setki razy na treningach. A Turski też się zna więc wiedział że nie może się wyrywać i szarpać bo coś mi się stanie

0

@mientusek1407 z Messim to przesadziłeś. Nie powinien mieć 90 nawet

2

Komentarz usunięty

3

Cristiano odchodzi do jakiegoś arbaskiego klubu, gra tam 3 lata i zostaje najskuteczniejszym piłkarzem w azjatyckiej LM. Najlepszy strzelec europejskiej i azjatyckiej LM.

0

@Kubsoleon tylko jest zdecydowanie lpeszy od naszych skrzydłowych i lepszy od pomocników :D

1

@Vebrol wielka szkoda, że Eriksen tak sobie karierę zepsuje :P z jego sercem gra z Maguire czy CR to ryzyko

0

@xDoMinO26x bo to top 10 piłkarz świata

0

@tomek8756 ale idiotyzm......

0

@Gosciuu Tak. Bo to idiotyzm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?