FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@MesQueUnClub96 no z Celty. Poziom bardzo podobny, a nawet Nolito lepszy swego czasu niz teraz Brazylijczyk
4
@Cule1234 laska kupiła bilet na Hurkacza pewnie
35
Wilshere zakończył karierę, ale warto zaznaczyć jedną rzecz. W czasie jego pierwszego pełnego sezonu w Arsenalu lekarz przekazał mu informację, że za dużo gra i organizm potrzebuje więcej odpoczynku. Piłkarz to zignorował przez co w późniejszych etapach kariery był ciągle kontuzjowany. Myśle, że warto o tym pamiętać w przypadku Pedriego i jego 70 kilku meczach przed dwoma sezonami
1
@doc zdrowy Fekir to kozak totalny
1
@Bocheno1 no bo jest wart 40mln a poziom tej dwójki jest do siebie bardzo zbliżony
0
@kuz chyba w Barcy B :D
0
@Hubsao czy ja wiem...po ostatnich sezonach wątpie, że chcą sukcesu tu i teraz; pewnie dadzą im jakieś 2-3 lata by włączyć się w walkę o mistrza
0
@Transu96 statystyki to nie wszystko. Jakbym miał kogoś wybrac z tej dwójki do swojego składu stawiam na Holendra
0
@Image niby nic mu nie mogą zrobić, ale będąc w takim klubie i grając tak słabo jesteś tak narażony na krytyczne komentarze, że Twoja psychika może długo nie wytrzymać. A Holender nie wydaje się, by był na to odporny
0
@BartqRKO chyba bym postawił na Robbena
0
@Emhyr no nie, bo Real ma podstawową trójkę napastników o jakiej my możemy pomarzyć
2
@FC1899Barca Hesoyam i lecimy dalej :D
0
@Emhyr Fati- od dwóch lat nie gra prawie nic. Raphinia- gość z 17 druzyny Premier League. Faktycznie trafiamy na np City i Walke i Cancelo są juz obsrani
0
@BARCA1899Messi to wygląda fantastycznie? to widze, że oczekiwania się trochę zmieniły względem składu
0
@Dojt Na Pjaniciu to my zarobiliśmy oddająca im Arthura więc super "transfer"
1
@Pawel13sz no nie ma szalu tu
10
jeśli to prawda z tym kupnem Raphinii za 70+ oraz Lewandowskiego za 50+ mln to znowu na rynku wyjdziemy trochę na frajerów. Przecież wstępnie ta cena za nich była niższa, a zamiast zbić cenę to oni jeszcze ją podnieśli. Przecież w takiej sytuacji kluby będą widzieć, że negocjacje to nie są mocną stroną tego zarządu
0
@BoreekxD ale Kaczmarek też słabo wygląda czy to jak wejdzie zadaniowo czy w pierwszej szóstce. Gości był blokowany przez Chińczyków
1
@Kondziubarca proponuje 222 mln od razu
2
Szymański wraca do Legii, a gdzie on to nie miał iść....
0
@Cule1234 no i przy jakiej nie daj Boże kontuzji Kurka czy słabszym dniu zostajemy bez atakującego. Super. Fajnie się kierować sympatią a nie umiejętnościami
0
@priest9999 Serbia jest tak fatalna, że chyba 3-4 drużyna Polski by ich pokonała w tej Lidze Narodów
0
@Khajio no wykupili najlepszych z Lipska to mozna ich teraz gdzieś sprzedać do Premier League
0
@priest9999 dalej top, ale jednak juz dużo dynamiki stracił
0
Nimir już zaczyna swoje serwisy. Obecnie zdecydowanie najlepszy atakujący na świecie (Kurka wykluczam ze względu na grę w Japonii)
0
@ObiektywnyKibic121 to w takim przypadku skoro daliśmy te 10mln co chcą to będą chcieli 60 i by dołożyć kolejne 10
0
@ObiektywnyKibic121 40 też za dużo xd
0
@ObiektywnyKibic121 bo dawanie 50mln za 34latka to głupota i idiotyzm
0
Dziś pierwsze z trzech zawodów o tytuł indywidualnego mistrza Polski w żużlu. Fajnie oglądać zawodu, gdzie Polacy są bez wątpienia najsilniejszą nacją :P faworytami bez zaskoczenia to Zmarzlik i Kołodziej. Potem Janowski i Dudek, a liczę pomału na jakąś niespodziankę Woryny czy Kubery ( o ile jego ewentualny sukces byłby niespodzianka)
0
@Criss18Barca dobre energię nie są tak szkodliwe. Ale panuje jakiś stereotyp że to ble i nie zdrowe. Sam pije 1-2 tygodniowo i się super czuje