0

@FC1899Barca szczerze mówiać to ja nie wiem czy oprócz Sule ktoś tu będzie realnym wzmocnieniem

2

@JohnnyBarca no gośc jako jedyny coś tam dla nich gral i tak znajdą się tutaj tacy co będą mu umniejszać, bo źle stanął w murze przeciwko Porto

0

@FC1899Barca ciekawe jak to wygląda okiem zjaranego :D

4

@DonMatteo901 no Szyba show to było niesamowite. i ten komentarz Iwańskiego, gość akurat w szczypiorniaka umie oddać emocje jak nikt inny :D

5

@DonMatteo901 szkoda, że ostatnimi walkami tak sobie zniszczył swoje "legacy". Wybitny zawodnik gdyby był w formie

3

@PatrykBarca prostytutka o złotym sercu istnieje, co Ty Chłopaki nie płaczą nie oglądałeś

1

@Katalonbar no to mamy rózne opinie, bo na moje on w takiej Valencii by sobie poradził :D a Valencia to nie poziom Championship

0

@Luciano99 ale mówisz teraz o Parku czy Kasjo?? bo obaj byli bardzo schowani w tej walce

0

@Rust_Cohle nooo poelcam obejrzeć jakieś Leeds czy Norwich (pomimo spadku grali w PL)....grałby tam na pewno

0

@JimMorrisonFCB no w porównaniu do innych SO to tak. Oczywiście pomijając takie "dziki" pod względem szybkosci jak Araujo czy Militao

4

dziwi mnie brak chętnych na Mingueze. Nie mówie, że kluby na poziomie Sevilla, BVB czy Roma to jego poziom, ale w klubach takich jak Leeds czy Lazio mógłby się sprawdzić. 10mln za młodego i szybkiego SO to nie powinna być zbyt wysoka cena.

0

@kamilop to jest tragiczne rozwiązanie :P lepiej grać już Balde. Alonso jest strasznie wolny i jeszcze gorzej broni

0

@Clue aaaa dobra, nie było tematu :P

0

@Lionel_Messi10 ale on wygląda na drugiego Busquetsa :D siłownie to on chyba z zewnątrz ogląda

0

@impa ale Kasjo nie poskładał :D

1

Chelsea za Sterlinga najprawdopodobniej zapłaci 45mln funtów....jeżeli to prawda to cena Ferran to był jakiś kosmos, a Raphinia nie jest wart więcej niż 20mln

0

@Xxxbarca4ever już nie takie rzeczy słysałem o Nadalu :P nie ma szans z tym i tu a tu potem wygrywa

0

@Antimadridista_WR za niedługo szybciej sam dojde do miejsca docelowego niż znajdę w Bolcie odpowiedni transport dla mnie

0

wgl nikt o tym nie mówi, a tu Nadal wygrał AO, RG, jest w półfinale Wimbledonu...czyżby 4szlemy w jednym roku?

0

@Uukasz_93 Ziyech w Milanie??? oficjalnie czy jak bo pierwsze słysze

0

@Kondziubarca rozczarowany? przykra sprawa

0

@Bogan czy ja wiem czy ograniemy. Poza Araujo to nie mamy nikogo pewnego. Pique w tym sezonie był bardzo dobry, ale miał dużo kontuzji. Obecne sytuacje pozaboiskowe też mogą mu się "udzielić" w przyszłym sezonie. Garcia z całym szacunkiem to na razie w Valencii by mógł grać. i tyle jeśli o SO

0

czy jest jakiś zapis w lidze np hiszpańskiej na jak długo klub może podpisać kontrakt z piłkarzem?

0

@Homeopata8989 kto to jest?

0

@ranger3120 dla finał RG Wawrinka vs Djoko, ale nie moge być obiektywny bo Wawrinka to ulubiony zawodnik, aczkolwiek poziom finału i tak był bardzo dobry

0

@Rust_Cohle niż Haaland to raczej na pewno jak ten będzie co chwilę kontuzjowany :D

0

czy w NBA to jakie klub ma przychodu ze sprzedaży biletów, koszulek, gadżetów itp ma jakikolwiek wpływ na salary cup?

0

@macio_944 jeden mecz 4-0 a wygranie LM to zupełnie co innego.

0

@Ojciec5tkidzieci stawiam, że do stycznia będą szli w miarę równo z City i Liverpoolem, ale na końcu skonczą z -15pkt do City :P

0

@Kondziubarca los chce ze mną grać w pokera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?