FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca szczerze mówiać to ja nie wiem czy oprócz Sule ktoś tu będzie realnym wzmocnieniem
2
@JohnnyBarca no gośc jako jedyny coś tam dla nich gral i tak znajdą się tutaj tacy co będą mu umniejszać, bo źle stanął w murze przeciwko Porto
0
@FC1899Barca ciekawe jak to wygląda okiem zjaranego :D
4
@DonMatteo901 no Szyba show to było niesamowite. i ten komentarz Iwańskiego, gość akurat w szczypiorniaka umie oddać emocje jak nikt inny :D
5
@DonMatteo901 szkoda, że ostatnimi walkami tak sobie zniszczył swoje "legacy". Wybitny zawodnik gdyby był w formie
3
@PatrykBarca prostytutka o złotym sercu istnieje, co Ty Chłopaki nie płaczą nie oglądałeś
1
@Katalonbar no to mamy rózne opinie, bo na moje on w takiej Valencii by sobie poradził :D a Valencia to nie poziom Championship
0
@Luciano99 ale mówisz teraz o Parku czy Kasjo?? bo obaj byli bardzo schowani w tej walce
0
@Rust_Cohle nooo poelcam obejrzeć jakieś Leeds czy Norwich (pomimo spadku grali w PL)....grałby tam na pewno
0
@JimMorrisonFCB no w porównaniu do innych SO to tak. Oczywiście pomijając takie "dziki" pod względem szybkosci jak Araujo czy Militao
4
dziwi mnie brak chętnych na Mingueze. Nie mówie, że kluby na poziomie Sevilla, BVB czy Roma to jego poziom, ale w klubach takich jak Leeds czy Lazio mógłby się sprawdzić. 10mln za młodego i szybkiego SO to nie powinna być zbyt wysoka cena.
0
@kamilop to jest tragiczne rozwiązanie :P lepiej grać już Balde. Alonso jest strasznie wolny i jeszcze gorzej broni
0
@Clue aaaa dobra, nie było tematu :P
0
@Lionel_Messi10 ale on wygląda na drugiego Busquetsa :D siłownie to on chyba z zewnątrz ogląda
0
@impa ale Kasjo nie poskładał :D
1
Chelsea za Sterlinga najprawdopodobniej zapłaci 45mln funtów....jeżeli to prawda to cena Ferran to był jakiś kosmos, a Raphinia nie jest wart więcej niż 20mln
0
@Xxxbarca4ever już nie takie rzeczy słysałem o Nadalu :P nie ma szans z tym i tu a tu potem wygrywa
0
@Antimadridista_WR za niedługo szybciej sam dojde do miejsca docelowego niż znajdę w Bolcie odpowiedni transport dla mnie
0
wgl nikt o tym nie mówi, a tu Nadal wygrał AO, RG, jest w półfinale Wimbledonu...czyżby 4szlemy w jednym roku?
0
@Uukasz_93 Ziyech w Milanie??? oficjalnie czy jak bo pierwsze słysze
0
@Kondziubarca rozczarowany? przykra sprawa
0
@Bogan czy ja wiem czy ograniemy. Poza Araujo to nie mamy nikogo pewnego. Pique w tym sezonie był bardzo dobry, ale miał dużo kontuzji. Obecne sytuacje pozaboiskowe też mogą mu się "udzielić" w przyszłym sezonie. Garcia z całym szacunkiem to na razie w Valencii by mógł grać. i tyle jeśli o SO
0
czy jest jakiś zapis w lidze np hiszpańskiej na jak długo klub może podpisać kontrakt z piłkarzem?
0
@Homeopata8989 kto to jest?
0
@ranger3120 dla finał RG Wawrinka vs Djoko, ale nie moge być obiektywny bo Wawrinka to ulubiony zawodnik, aczkolwiek poziom finału i tak był bardzo dobry
0
@Rust_Cohle niż Haaland to raczej na pewno jak ten będzie co chwilę kontuzjowany :D
0
czy w NBA to jakie klub ma przychodu ze sprzedaży biletów, koszulek, gadżetów itp ma jakikolwiek wpływ na salary cup?
0
@macio_944 jeden mecz 4-0 a wygranie LM to zupełnie co innego.
0
@Ojciec5tkidzieci stawiam, że do stycznia będą szli w miarę równo z City i Liverpoolem, ale na końcu skonczą z -15pkt do City :P
0
@Kondziubarca los chce ze mną grać w pokera