FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oby ten Christensen się ogarnął, bo na razie to pewniej bym się jeszcze czuł z Lengletem :D
0
@P33ck to to już oficjalnie?
0
@Gaz w LM dla nas nie ma teraz gorszych druzyn :P
2
@VegetaPolska aaaa bo ty o Fifie gadasz....nie było tematu :D
1
@VegetaPolska przecież to podstawowy zawodnik a nie zmiennik
0
@AlexDark00 United to bardziej rywalizuje obecnie z WHU czy Leicester niż z City :P
1
@Lionel_Messi10 ten transfer to by był absolutny game changers :D
0
@Geble no ale na za darmo podpisanie Dybali czy Dembele chyba by sobie mogli pozwolić
5
@Emhyr przecież taki Hernandez Hernandez by tu faul odgwizdał :D
0
@Katalonbar no i Pan Keita
0
Busquets, Kessie, Pedri, Gavi, de Jong/ Soler/Silva(nie wierzę no ale...)no nie wygląda to źle
2
@Medium o dziwo trzeba ich pochwalić, żę nie rzucili się od razu na np Dybale, Neymara czy Dembele. Obecnie robią kadrę, która w tym sezonie moze pozwolić im dostać się do ligi konferencji, a za 2-3 lata pewnie powalczą już by wejść do LM
0
@doc wymiana za Sona i deal done :D
1
@Deviler to jest przerażające, ciekawe kiedy zdjęcie klocka z kibla kogoś wrzuci
1
@Deviler no Lewandowski to taki 8-10 powinien być w tym roku
4
@macio_944 nie no ale Emersona to im życzmy :D
0
@Emhyr a jaka to pozycja? xD
1
@PatrykBarca jeżeli nie wjedzie do LM to wg mnie powinien polecieć. Aczkolwiek walka z Chelsea i Kogutami może być niezwykle ciekawa.
0
@Toretto no meczy na pewno będzie lepszy z Celtą
0
@Pab no dla mnie idiotyzm i na miejscu niektórych piłkarzy nieźle bym się wkurzył
0
@MrPGG on i tak już wielokrotnie się ośmieszył
0
@Encore nie no, GSW nie jest na tyle głupie by całą 4 młodych puścic, zwłaszcza Poole, Kuminge i Wisemana, którzy mają przejąć pałeczkę po Big3
0
@Xxxbarca4ever szkoda, że obrony nie wzmacniają tylko jakimiś młodzikami z Brazylii
1
@Arkadio90 do tej pory brał hajs za nic to jak teraz pogra za darmo to nic mu się nie stanie
0
nie rozumiem czemu Fati miał dostać tydzień dłużęj wakacji skoro w zeszłym sezonie prawie wgl nie grał, a na zgrupowaniu czerwcowym też nic nie grał
0
@El dominatore zapewne jeszcze kogoś a'la Otto Porter ściągną by było doświadczenie na ławce
0
@Kondziubarca Wieczysta Kraków
0
Szkoda, że 4set Kyrgios vs Tsitsipas nie może odbyć się w klatce MMA
0
@Kamilos84 o co mu teraz chodzi bo dopiero włączyłem
2
@AllBundy już ten miał taki być....szkoda, że skupiamy się na wzmocnieniach ataku gdzie naszym największym problemem jest obrona i bramkarz.