0

oby ten Christensen się ogarnął, bo na razie to pewniej bym się jeszcze czuł z Lengletem :D

0

@P33ck to to już oficjalnie?

0

@Gaz w LM dla nas nie ma teraz gorszych druzyn :P

2

@VegetaPolska aaaa bo ty o Fifie gadasz....nie było tematu :D

1

@VegetaPolska przecież to podstawowy zawodnik a nie zmiennik

0

@AlexDark00 United to bardziej rywalizuje obecnie z WHU czy Leicester niż z City :P

1

@Lionel_Messi10 ten transfer to by był absolutny game changers :D

0

@Geble no ale na za darmo podpisanie Dybali czy Dembele chyba by sobie mogli pozwolić

5

@Emhyr przecież taki Hernandez Hernandez by tu faul odgwizdał :D

0

@Katalonbar no i Pan Keita

0

Busquets, Kessie, Pedri, Gavi, de Jong/ Soler/Silva(nie wierzę no ale...)no nie wygląda to źle

2

@Medium o dziwo trzeba ich pochwalić, żę nie rzucili się od razu na np Dybale, Neymara czy Dembele. Obecnie robią kadrę, która w tym sezonie moze pozwolić im dostać się do ligi konferencji, a za 2-3 lata pewnie powalczą już by wejść do LM

0

@doc wymiana za Sona i deal done :D

1

@Deviler to jest przerażające, ciekawe kiedy zdjęcie klocka z kibla kogoś wrzuci

1

@Deviler no Lewandowski to taki 8-10 powinien być w tym roku

4

@macio_944 nie no ale Emersona to im życzmy :D

0

@Emhyr a jaka to pozycja? xD

1

@PatrykBarca jeżeli nie wjedzie do LM to wg mnie powinien polecieć. Aczkolwiek walka z Chelsea i Kogutami może być niezwykle ciekawa.

0

@Toretto no meczy na pewno będzie lepszy z Celtą

0

@Pab no dla mnie idiotyzm i na miejscu niektórych piłkarzy nieźle bym się wkurzył

0

@MrPGG on i tak już wielokrotnie się ośmieszył

0

@Encore nie no, GSW nie jest na tyle głupie by całą 4 młodych puścic, zwłaszcza Poole, Kuminge i Wisemana, którzy mają przejąć pałeczkę po Big3

0

@Xxxbarca4ever szkoda, że obrony nie wzmacniają tylko jakimiś młodzikami z Brazylii

1

@Arkadio90 do tej pory brał hajs za nic to jak teraz pogra za darmo to nic mu się nie stanie

0

nie rozumiem czemu Fati miał dostać tydzień dłużęj wakacji skoro w zeszłym sezonie prawie wgl nie grał, a na zgrupowaniu czerwcowym też nic nie grał

0

@El dominatore zapewne jeszcze kogoś a'la Otto Porter ściągną by było doświadczenie na ławce

0

@Kondziubarca Wieczysta Kraków

0

Szkoda, że 4set Kyrgios vs Tsitsipas nie może odbyć się w klatce MMA

0

@Kamilos84 o co mu teraz chodzi bo dopiero włączyłem

2

@AllBundy już ten miał taki być....szkoda, że skupiamy się na wzmocnieniach ataku gdzie naszym największym problemem jest obrona i bramkarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?