1

@takisobiektos nic tylko czekać na komentarze, że przegrali przez sędziego xD

1

nie byłem zwolennikiem przedłużenia Dembele, ale jeżeli faktycznie z ucięciem pensji o 40% i umowa tylko na 2 lata to bardzo dobry ruch. Zwłaszcza czas trwania kontraktu

6

@Emhyr juz to robi tylko do tej pory za bycie bezjajeczny na boisku

1

@Ptasior ogólnie defensywa mega ciągnęła tą Argentynę. Niby tuzy w ataku, a w fazie pucharowej stracili chyba tylko jedną bramkę

0

@DonAndrzejos to ile ta umowa ma stron, że tyle ja będą sprawdzać....

0

@damian16161212 przyjście kogokolwiek z dwójki Kounde/Lewandowski (pomimo różnych pozycji to duże wzmocnienia) spowoduje, że ćwierćfinał to minimum w którym nie odpadamy po jakimś 3-0

0

@fenix1983 Dembele jak wydorośleje xD prędzej Mączyński zostanie drugim Xavim. Ale co Ty wyjeźdasz z naszym składem....ja pisze, że z szóstki: Sterling, Man, Antony, Gnabry, Dembele, Raphinia Ci dwaj ostatni sa najgorsi.

0

Frankie jak zobaczył dziś potężny środek pola to nie odejdzie siedzieć na ławce.

3

@Clue no ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że ten Hag> Xavi :P

0

@fenix1983 Ale jakościowo to zostajemy z dwoma najgorszymi piłkarzami z tej szóstki....

1

@kryhaa no może i wiedzą tym bardziej za granicą, ale jak czytałem co on im przygotował to jest jakies chore....jakiś maraton prawie :D

1

@shahman Conte już zaczyna to czego się obawiałem. Po 3 pierwszych kolejkach powie, że piłkarze sa zmęczeni

0

@lucca87 ze wg statystyk Depay w tym sezonie był naszym najlepszym albo jednym z najlepszych zawodników

1

@Darek_Maruszczak no to fajnie, wpadnie na konto za 2lata jakieś 300tysięcy :D

0

@Janiama ale Raphinia to nie jest 20latek by wiek był jakoś bardzo na jego korzyść. Ale obaj byli poddawani rotacji więc stąd takie liczby. No i oni juz udowodnili swoja wartość przez kilka lat.... a nie jeden sezon

0

@Vebrol tylko niech Grbić mniej sugeruje się nazwiskami, a formą to już będzie cudownie

5

no ale za ile sprzedała?

0

@lucca87 Udowodnił Ci to poprzedni sezon i sezon wcześniej....i jeszcze sezon wcześniej.... i jeszcze sezon wcześniej. Między nimi to taka różnica klas jak między dunskim Nazario a Aubameyangiem

1

@JimMorrisonFCB no nieznacznie to chyba dla PSG bo tylko o jakieś 30mln.

0

@kynio302 no to moze warto było się na niego skusić a nie jakiegoś Brazylijczyka, który zaliczył jeden przyzwoity sezon??

1

@HighestInTheRoom dokładnie. Dobry transfer gdybyś miał pewniaka na prawe skrzydło, a on przychodził za 20-25mln jako zmiennik

4

Sterling 47,5mln funtów do Chelsea; Mane 32+7 mln euro do Bayernu, a my mamy dać 58+7mln za gościa z 17 druzyny tej samej ligi. Jeśli to będzie prawdą to będzie pierwsza poważna klęska Alemanyego. Bo nawet jeżeli Brazylijczyk jest młodszy i ma ważny kontrakt to jest kilka półek niżej od tej dwójki

1

@Kamiloza91 no jeszcze gdzieś miał iśc to jakiegoś deszczowego Stoke to bym zrozumiał. Tam będzie gwiazdą, pogoda git....czego chcieć więcej

1

@Explode to byłby głupi :D

4

@mateusz1989VeB 58+7 to też mega słabo. 30+10 byłoby ok

0

@Mazi beznadziejny deal.

2

@MadafakinGuy no nie taką złą zmianę by miał :D

0

@P33ck mam wrażenie, że słyszę to co roku :P

0

@Katalonbar no to chłopaki mają szczęscie :D

1

@7black4 już Bartomeu byl lepszym specjalistą ode mnie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?