1

@Piorun no dziś szału nie robi

2

No ale meczycho. Żaden z pozostałych 3 meczów nie zbliżył się poziomem

1

Ajajajaj co by się pisało gdyby Drzyzga tak rozegrał pod rząd kilka piłek

0

@agaFCB Juantorena w najlepszej formie to jest lepszy niż Leon

0

@Ogorinho1974 to też, ale jednak środek ma zagrywkę

1

@agaFCB ale chłop ma rację. Co z tego że taki atak mogli mieć skoro w przyjęciu co chwilę byłby problemy.

0

Ale środek dziś beznadziejnie chodzi. Gdyby nie zagrywka to ocena Bienka o Kochanowskiego to byłby dramat

0

@kamyk_23 nie no, znając ich to za 3 lata się pokłócą i połowa odejdzie z kadry :P

2

Ten Amin dobry prowokator, ale gra kozak

0

@AduŚ07 Czorsztyn właśnie wiedziałem :D a na Soline w 3h to raczej niemożliwe

0

Poleca ktoś jakieś fajne miejsce na wypad na weekend ze znajomymi jakieś 2-3max h drogi od Krakowa z jeziorem, zalewem?

0

@bari_94 nie jest wart tyle ile City za niego daje. Jakby miał wrócić to za 15mln.

1

@Deviler ale już na polu jest chłodniej :D

2

@michal26 wiem, że w Polsce debili nie brakuje, ale aż w takie coś nie wierze

0

@Xxxbarca4ever no na moje to teraz będzie jeszcze więcej autobusów, właśnie przez to, ze nie ma Messiego to rywale będą zagęszczać pole karne bo nie wiadomo skąd będzie zagrożenie. Tak to było wiadomo, albo Messi albo Alba

1

@mateusz1989VeB jak większość teleturniejów. Niemożliwe by ktoś do tego poszedł i nie wiedział jakie będa pytanie, albo by ktoś myślał: czy druga połówka za bardzo smaży kotleta? Czy druga połówka za mało soli ziemniaki?

1

@Survier mniej autobusów przez jedną jednostkę? nie możliwe

0

@escarabajo ten Everton to jakiś większy mem ostatnio niż Wisła Kraków.....

1

@jacobFCB szybciutkie 3-1 stawiam :D

0

@Colon ale debil. Chociaz teraz byłby oskarzony o rasizm

1

@impa przecież to róznica 30kg i to minimum xD

0

@impa ale ze żartujesz czy na poważnie z tym zestawieniem????

0

@Survier ale warto odnotować, że Duńczyk popełnia wiele błędów (nie twierdzę, że Kounde nie). Jest strasznie elektryczny

0

@Cule1234 ale te pompki to takie trochę lipne są

0

@Transu96 no bądźmy poważni xD

0

@Xxxbarca4ever grał najgorzej z całej trójki Sliwka-Fornal-Semeniuk i nikt mnie nie przekona, że było inaczej.

0

@Barcanajlepszyteam daleka Azja raczej

0

@Xxxbarca4ever ale Śliwka w LN totalnie bez formy. Brak skupienia to prawie to samo co brak 100% zmotywowania :D

0

@Transu96 ale w sumie mało mamy pomocników takich gotowych do gry od zaraz :D na 3 pozycje mamy Busiego, de Jonga, Kessie, Pedri i Gavi :P

2

no i dziś Polacy zaczynają walkę w finałowym turnieju Ligi Narodów. Poza Słowenią chyba żaden rywal tak nam nie leży jak Iran. Mam wrażenie, że na te drużyny nasi nie wychodzą tak zmotywowani jak na Francję, USA czy Rosję. Oby dziś to się zmieniło bo siatkarsko jednak przewyższamy ich zdecydowanie. Szybciutkie 3-0, a w półfinale 3-1 z USA :D oby na przyjęciu duet Fornal-Semeniuk, na ten moment nasz najlepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?