9

@Antimadridista_WR lepszy Balde niż Alonso :P

0

@kamilop nie no, Sterling to zdecydowanie wyższa półka niż Raphinia

1

Polska drużynowym mistrzem świata juniorów w żużlu!! Żadna niespodzianka w sumie

0

@Aragorn33 radzimi odświeżyć pamięć w takim razie :P

0

@Aragorn33 tylko sa dwa małe szczegóły: VV był lepszy niż MAtS oraz tamta Barcelona potrafiła każdemu wbic parę bramek :P

0

@Rust_Cohle tylko i Xavi i zarząd uważają dalej ter Stegena za bramkarza klasy światowej i nie szukają zastępstwa. To pozostaje cieszyć się nam chociaż plotkami o Silvie :P

0

@ZiX kolonia Polska w Barcelonie rośnie

0

@Survier jest coś takiego jak okienko wystawowe. Cieszę się, że doceniłes moją wiedzę

1

@Survier aaaaa no tak, wliczanie Pjanicia, Roberto, Collado czy Torre ma sens, zapomniałeś jeszcze o Puig

4

@Survier bogactwo w środku pola? 4 nazwiska (5 jeśli de Jong zostanie) na 3 pozycje to nie za dużo.

0

@Nano22 jego to bym się tu nie spodziewał xD

0

top 3 najbardziej niedocenianych trenerów?

0

@hoeniker na ten moment w pomocy mamy Busquetsa, Pedri, Gavi, Kessie i niewiadomo co z FdJ. Na 3 pozycje mamy 4/5 zawodników, więc bardzo mało. No i pomimo wielkiego talentu wyjście dwójką Pedri-Gavi na np półfinał LM to moze być ryzyko, brak doświadczenia

0

@Messibestplayerintheworld ale tak pytam ogólnie, nawet nie w kontekście transferu do nas

0

wgl co z Gundoganem? Chyba w czerwcu mu się skonczył kontrakt (albo został mu ostatni rok) i cisza. Genialny zawodnik a jakoś cicho by inne kluczowe kluby biły się o niego

0

@jedrek7000 zależy na jakich pozycjach. Na SO mamy nadmiar, ale na bokach mamy jednego Albe, który i tak w obronie jest już słaby i ratują gry liczby z przodu

1

@MrPGG 7/10

0

@FCBMati10 no ale jak tak patrzysz na kontuzje to i 10 napastników to mało, bo wszyscy mogą dostać kontuzji

0

@FCBMati10 na razie Alemany nic z ceny nie zbije tylko daje tyle ile kluby chcą

1

@FCBMati10 sama gra Depaya to była jakaś kara jak oglądanie Ekstraklasy. Gość zawsze, zawsze przyjmował tyłem do bramki, trzymał sekundę obrońcę za sobą i odgrywał do tyłu lub tracił na rzecz tego obrony... gole głównie z karnych nie mogą zepsuć spojrzenia na jego grę

3

@FCBMati10 masz wątpliwości co do Torresa, ale uważasz że Depay możę być przydatny? Depay w zeszłym sezonie wyglądał gorzej niż Brejtłajt....

5

@shahman Adama by dobiegł :D

1

@lucca87 my nie zagraliśmy tym składem żadnego meczu o coś więc i 2 poziom dla nas na razie za dużo

0

@lucca87 nie stawiajmy się na razie póki co na tej samej półce co Liverpool czy City :P skład mamy genialny, ale on nigdy jeszcze nie zagrał choćby jednego meczu o punkty.

0

@krzywy przyjście Bernardo daje niesamowie możliwości. Pomoc Kessie-Pedri-Silva to by była poezja. Siła Kessiego i skill tej dwójki to by było niesamowite. Poza tym i Pedri i Silva bronią niesamowicie

0

@P33ck półfinał LM to minimum jeżeli wcześniej nie trafimy na City-Liverpool.

4

Laporta chyba Hesoyam w życiu używa

4

@Comentateiro dobrze, że przypomniałeś, bo już nie pamiętałem

0

@stone80 Mingueza xD

6

@Kidd ja się zdziwie jak nie będzie podstawowym zawodnikiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?