FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Antimadridista_WR lepszy Balde niż Alonso :P
0
@kamilop nie no, Sterling to zdecydowanie wyższa półka niż Raphinia
1
Polska drużynowym mistrzem świata juniorów w żużlu!! Żadna niespodzianka w sumie
0
@Aragorn33 radzimi odświeżyć pamięć w takim razie :P
0
@Aragorn33 tylko sa dwa małe szczegóły: VV był lepszy niż MAtS oraz tamta Barcelona potrafiła każdemu wbic parę bramek :P
0
@Rust_Cohle tylko i Xavi i zarząd uważają dalej ter Stegena za bramkarza klasy światowej i nie szukają zastępstwa. To pozostaje cieszyć się nam chociaż plotkami o Silvie :P
0
@ZiX kolonia Polska w Barcelonie rośnie
0
@Survier jest coś takiego jak okienko wystawowe. Cieszę się, że doceniłes moją wiedzę
1
@Survier aaaaa no tak, wliczanie Pjanicia, Roberto, Collado czy Torre ma sens, zapomniałeś jeszcze o Puig
4
@Survier bogactwo w środku pola? 4 nazwiska (5 jeśli de Jong zostanie) na 3 pozycje to nie za dużo.
0
@Nano22 jego to bym się tu nie spodziewał xD
0
top 3 najbardziej niedocenianych trenerów?
0
@hoeniker na ten moment w pomocy mamy Busquetsa, Pedri, Gavi, Kessie i niewiadomo co z FdJ. Na 3 pozycje mamy 4/5 zawodników, więc bardzo mało. No i pomimo wielkiego talentu wyjście dwójką Pedri-Gavi na np półfinał LM to moze być ryzyko, brak doświadczenia
0
@Messibestplayerintheworld ale tak pytam ogólnie, nawet nie w kontekście transferu do nas
0
wgl co z Gundoganem? Chyba w czerwcu mu się skonczył kontrakt (albo został mu ostatni rok) i cisza. Genialny zawodnik a jakoś cicho by inne kluczowe kluby biły się o niego
0
@jedrek7000 zależy na jakich pozycjach. Na SO mamy nadmiar, ale na bokach mamy jednego Albe, który i tak w obronie jest już słaby i ratują gry liczby z przodu
1
@MrPGG 7/10
0
@FCBMati10 no ale jak tak patrzysz na kontuzje to i 10 napastników to mało, bo wszyscy mogą dostać kontuzji
0
@FCBMati10 na razie Alemany nic z ceny nie zbije tylko daje tyle ile kluby chcą
1
@FCBMati10 sama gra Depaya to była jakaś kara jak oglądanie Ekstraklasy. Gość zawsze, zawsze przyjmował tyłem do bramki, trzymał sekundę obrońcę za sobą i odgrywał do tyłu lub tracił na rzecz tego obrony... gole głównie z karnych nie mogą zepsuć spojrzenia na jego grę
3
@FCBMati10 masz wątpliwości co do Torresa, ale uważasz że Depay możę być przydatny? Depay w zeszłym sezonie wyglądał gorzej niż Brejtłajt....
5
@shahman Adama by dobiegł :D
1
@lucca87 my nie zagraliśmy tym składem żadnego meczu o coś więc i 2 poziom dla nas na razie za dużo
0
@lucca87 nie stawiajmy się na razie póki co na tej samej półce co Liverpool czy City :P skład mamy genialny, ale on nigdy jeszcze nie zagrał choćby jednego meczu o punkty.
0
@krzywy przyjście Bernardo daje niesamowie możliwości. Pomoc Kessie-Pedri-Silva to by była poezja. Siła Kessiego i skill tej dwójki to by było niesamowite. Poza tym i Pedri i Silva bronią niesamowicie
0
@P33ck półfinał LM to minimum jeżeli wcześniej nie trafimy na City-Liverpool.
4
Laporta chyba Hesoyam w życiu używa
4
@Comentateiro dobrze, że przypomniałeś, bo już nie pamiętałem
0
@stone80 Mingueza xD
6
@Kidd ja się zdziwie jak nie będzie podstawowym zawodnikiem