0

@BigDaglas jak byłem jakieś 5-6 lat temu pod koniec listopada to chyba było coś 10-15, podkoszulek i letnia kurtka i było zajebiście

9

@Gaz już bez przesady, za niedługo nikogo nie będziemy oddawać że względu na szacunek i sentyment. Pjanic pozwolił na "krzywą" księgowość podczas wymiany z Arturem to też go zostawmy z szacunku

0

@MatBac1991 zdecydowanie tak

1

@MesQueUnClub96 nie mam pojęcia jak to wygląda w Fortunie, ale no jakiś powód jest, że absolutnie nikt go nie chce wystawiać w środku pola :P

0

@Suzu chyba nieruchomości

1

@MesQueUnClub96 chce grać w pomocy, ale nikt poza nim i jego agentem go tam nie widzi. Wszyscy widzą w nim wahadłowego

8

@Suzu to skąd wiedzą, że to agent skoro nie wiedzą nawet kogo

0

@Transu96 no to na LO. Alba już nie ten co kiedyś będzie, więc Mendy to jedyna opcja na LO

1

@MesQueUnClub96 bo Raków jest mocniejszym klubem

0

@Encore ale tam to już na pewno będzie pomocnikiem

0

@SuperPatsonFCB o ile sam Lech wygra swój dwumecz :D

0

@Cabaz on to raczej pace ujemny będzie miał

0

@messi564 tylko szkoda, że na PO nie ma absolutnie nikogo kto by w Fifie był dobry na poczatku gry z La Ligi. Trzeba będzie grać Theo obudowanego Kounde i Dembele

2

@macio_944 i całe okienko i dźwignie w pizdu

0

@Rust_Cohle no ale jak się nie zaszczepie, a za tydzień np wprowadzą coś takiego to cały hajsik pójdzie w błoto...

0

nie ma już ważnego tego paszportu covidowego, a za 16dni lece na wakacje, myślicie ze przez tą nową falę znowu mogą powrócić obostrzenia i warto dziś/jutro iśc się zaszczepić? nigdy nie wiadomo czy np za tydzien nie wprowadzą od nowa tych paszportów

0

@Kgorecki2500 tylko ilu tych naszych zawodników poszło się ogrywać, a finalnie nie grało nic lub jakies ogony?

0

@Cou7_ley Carles Gil jest tam gwiazdą, a jednak Puig to trochę nie ten kaliber....jeszcze

0

@Encore Argentyna to może i przegrać 10-0 z Meksykiem i 20-0 z Arabią, nie wiem czemu miałoby zależeć na tej reprezentacji

0

@Hrzan wiara w tiptopy for life

10

@Pilka_jest_okragla ja się nie zdziwię jak jeszcze go zobaczymy w jakiś klubie grającym w LM. Nie mówię o jakimś City czy Liverpoolu, ale taki Lyon, czy Villareal/Sevilla? Przy dobrym rozwoju i tym doświadczeniu które już zebrał czemu nie

3

@Firestone no ale to nie ma żadnej strony www.messilove.com czy coś w tym stylu gdzie jest tylko temat Messiego?

0

@kulek22 Zaksa bez Semeniuka i bez konkretnego transferu na tą pozycję to z grupy moze nie wyjść :P

38

ja to w szoku jestem. Poniżej ktoś zadał pytanie co by ludzie woleli- MS dla Argentyny czy LM dla nas....jak na stronie o Barcelonie może być tyle komentarzy by bardziej woleli złoto dla Argentyny.

0

@Encore ale warto jednak zaznaczyć, ze Premier League nie była wtedy taka mocarna. A i Rooney i Nani wtedy to byli topowi zawodnicy

3

@Pawel13sz piłkarsko Reguilon

6

@osa91 no ale to oczekujesz, że ktoś na środku drogi się zatrzyma? przecież to jest niebezpieczne

1

@osa91 dobra xD to wideo mnie tak zdziwiło, że nie skupiłem się na opisie :P

0

@FC1899Barca to jest serio czy nie? xD

1

@Drogba1 chciałbym powrotu Awantury o kasę i w drużynie mistrzów zobaczyć kwartet- Tomaszewski, Panasewicz, Hajto i Kołtoń....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?