0

@bartekvisca to tam dobry hajsik jest??

2

@BarcaaVEB co Ci ludzie musza miec w glowach xD

5

@Kondziubarca ważne, że się mu umowę przedłuży

2

@Krystian1588 no skoro muszą zapłacić piłkarzowi hajs na jaki nie zasługuje to nie chcą chociaż płacić za transfer

0

@bartekvisca od jakiegoś czasu wystarczy ze dotkniesz 3x dobrze piłkę i już jesteś talentem wielkim :P

0

@Malkey95 nie w tym roku

0

@Kapitan hawk no jak widze ten sam "zart" 10x to juz jakoś mnie nie bawi

1

@Kapitan hawk żartować zawsze można, ale te same żarty są nudne i żałosne już w pewnym momencie

1

@msmsms no nie każdy

1

@Emhyr Koeman: "a co ja miałem"

0

@Marcin91fcb w sumie może i by pasowało

0

@koksik2700 jechał sobie na rowerze po ulicy, nie po terenie prywatnym

3

na Lubelszczyźnie zmarł mężczyzna pogryziony przez psy, kolejny taki przypadek. I cisza, nikt o tym nie mówi bo ostatnio jest jakaś chora moda na psy, że mogą wszystko i ich wielbienie. Takie psy powinny zostać uśpione jeszcze tego samego dnia.

3

@Uukasz_93 dlatego powrót kary śmierci to najlepsze co może nas spotkać

2

@Lionel_Messi10 już się nie mogę doczekać tego filmiku....pewnie 5sek gdzie pojawi się napis welcome Kounde

17

@Janiama no i dajmy mu znowu 50mln za sezon....Po co w takim razie to okienko transferowe skoro Messi przyjdzie i znowu podanie do Messiego i modlenie się by coś zrobił.

0

@xDoMinO26x no chyba wrecz przeciwnie

4

Borek powiedział, że Moder ma przejść kolejną operację po zerwaniu więzadła i to wykluczy go z gry na mundialu. Ostatnio wszystkie informacje od Borasa był w 100% nietrafione, więc jest szansa, że na mundial wróci Kuba

0

@Messibestplayerintheworld moze jakies konkrety....

0

w potencjalnym transferze Kounde lepsze jest to, że nie przyjdzie do nas Alonso niż samo przyjście Francuza

0

za dużo przebywania z Albą i Busquetsem i mu się gadka szmatka włączyła :D

0

czy potencjalna para Araujo- Kounde to byłaby najszybsza para SO z czołowych klubów w Europie?

10

Duplantis jest niemożliwy. Pomimo wieku już jest legendą lekkoatletyki.

0

@DonMatteo901 ten karny to xD

0

@Rust_Cohle to Ty dziwny jestes :D

0

@Freudysta i to z Madsenem bez wygranych prawie :D

0

Co Madsen teraz zrobił.... Włókniarz Częstochowa na mistrza!!! :d

0

@messi564 Tottenham na plus, ja bym dał City na minus. Haaland dużo kontuzji a oddali dwóch ofensywnych graczy którzy byli ważnymi zawodnikami rotacji.

0

@Xxxbarca4ever Ty to bronisz tego Śliwki jakby to był jakiś Twój wujek czy cos xd

1

@BoreekxD chyba tylko kontuzje spowoduje u niego zmiany w pierwszej szóstce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?