FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca to tam dobry hajsik jest??
2
@BarcaaVEB co Ci ludzie musza miec w glowach xD
5
@Kondziubarca ważne, że się mu umowę przedłuży
2
@Krystian1588 no skoro muszą zapłacić piłkarzowi hajs na jaki nie zasługuje to nie chcą chociaż płacić za transfer
0
@bartekvisca od jakiegoś czasu wystarczy ze dotkniesz 3x dobrze piłkę i już jesteś talentem wielkim :P
0
@Malkey95 nie w tym roku
0
@Kapitan hawk no jak widze ten sam "zart" 10x to juz jakoś mnie nie bawi
1
@Kapitan hawk żartować zawsze można, ale te same żarty są nudne i żałosne już w pewnym momencie
1
@msmsms no nie każdy
1
@Emhyr Koeman: "a co ja miałem"
0
@Marcin91fcb w sumie może i by pasowało
0
@koksik2700 jechał sobie na rowerze po ulicy, nie po terenie prywatnym
3
na Lubelszczyźnie zmarł mężczyzna pogryziony przez psy, kolejny taki przypadek. I cisza, nikt o tym nie mówi bo ostatnio jest jakaś chora moda na psy, że mogą wszystko i ich wielbienie. Takie psy powinny zostać uśpione jeszcze tego samego dnia.
3
@Uukasz_93 dlatego powrót kary śmierci to najlepsze co może nas spotkać
2
@Lionel_Messi10 już się nie mogę doczekać tego filmiku....pewnie 5sek gdzie pojawi się napis welcome Kounde
17
@Janiama no i dajmy mu znowu 50mln za sezon....Po co w takim razie to okienko transferowe skoro Messi przyjdzie i znowu podanie do Messiego i modlenie się by coś zrobił.
0
@xDoMinO26x no chyba wrecz przeciwnie
4
Borek powiedział, że Moder ma przejść kolejną operację po zerwaniu więzadła i to wykluczy go z gry na mundialu. Ostatnio wszystkie informacje od Borasa był w 100% nietrafione, więc jest szansa, że na mundial wróci Kuba
0
@Messibestplayerintheworld moze jakies konkrety....
0
w potencjalnym transferze Kounde lepsze jest to, że nie przyjdzie do nas Alonso niż samo przyjście Francuza
0
za dużo przebywania z Albą i Busquetsem i mu się gadka szmatka włączyła :D
0
czy potencjalna para Araujo- Kounde to byłaby najszybsza para SO z czołowych klubów w Europie?
10
Duplantis jest niemożliwy. Pomimo wieku już jest legendą lekkoatletyki.
0
@DonMatteo901 ten karny to xD
0
@Rust_Cohle to Ty dziwny jestes :D
0
@Freudysta i to z Madsenem bez wygranych prawie :D
0
Co Madsen teraz zrobił.... Włókniarz Częstochowa na mistrza!!! :d
0
@messi564 Tottenham na plus, ja bym dał City na minus. Haaland dużo kontuzji a oddali dwóch ofensywnych graczy którzy byli ważnymi zawodnikami rotacji.
0
@Xxxbarca4ever Ty to bronisz tego Śliwki jakby to był jakiś Twój wujek czy cos xd
1
@BoreekxD chyba tylko kontuzje spowoduje u niego zmiany w pierwszej szóstce