4

@Herato buduje skład bardzo mądrze, mówi się o Maddisonie na ten moment

0

@Rust_Cohle homary, creme bruule czy jak się to pisz czy jakieś antrykotu nie mają podjazdu do tego

1

@Encore ten Kolo Toure trochę na wyrost, bym powiedział, że nawet bardzo

2

@Rust_Cohle to chyba nigdy nie jdałes tej lasagne. To jest lepsze niż najlepsze obiady w najlepszej restauracjach

2

@Marcelinho99 no własnie przez tą grę należy trzeba mówić wiele złego na niego. od tiki taki do takiej gry, gdzie Mainz vs Freiburg się przyjemniej oglądało

2

@TheNekro94 znaczy no wiesz....trzeba mocno się postarać by znaleźć gorszą Barceloną od tej dwójki :P

5

@Pawelec7 Alexis Beka Beka xD

7

@Pawel13sz za jakie grzechy przyszlo nam oglądać wtedy Barcelonę.....

1

@Qlimax86 mysle, że nie. Ja bym chyba nie widział frajdy siedząc na tyłku na sofie oglądając mecz w taki sposób, dopiero jak jestem w danym mieście, coś pozwiedzam, zjem coś regionalnego to to poczuje :D

0

@Emhyr Collado chyba nigdy nie był uważany za jakiś potężny talent

1

największy talent polski, który wyjechał za granicę w młodym wieku i już zdążył wrócić do polskiej ekstraklasy bo mu nie poszło czy to przez kontuzję czy po prostu bycie za słabym na ówczesny moment? Wolski?

0

@MesQueUnClub96 to tak jak Depay z tym wyjątkiem, że Depay oprócz karnych nie miał bramek

3

@HansFCB ale widać, że piłka poszla w ślady za Fifą xD tam bez pace u oborćny jestes zgubiony, tak samo teraz w rzeczywistości. Teraz taki Mertesacker to by miał "małe" problemy :D

1

@Emhyr ja się pytam gdzie Jutgla i Luuk

0

@Jasialdinho nie będzie problemu z rejestracją nawet tych zawodników

0

@FCBeSeM Auba też może grać na skrzydle i co ważniejsze i jako skrzydłowy i jako napastnik spisuje się lepiej niż Depay

0

@Marcelinho99 Torres sam chciał odejśc i Guardiola mu nie robił problemu bo miał zastępstwo. zresztą jak był zdrowy to grał regularnie chyba. Wg mnie tiktokera to w kadrze on powinien być a nie Torres

1

@Pilka_jest_okragla no na ten moment gdyby nie nazwisko to Lewandowski by nie grał

0

@Qba2312 możesz w logiczny sposób wytłumaczyć, że mamy dobrze obsadzoną pomoc w przypadku odejscia FdJ? nawet jak zostanie to nie wygląda to super, a co dopiero jak odejdzie

15

@masq Barca B i jak wejdzie w 10meczach pierwszej drużyny to i tak dobrze

2

@Transu96 jak można nie być na tak za tym transferem..... top 10 piłkarz na świecie, gdzie Guardiola nie wyobraża sobie składu bez niego, może nie być Rodriego, Aguero (swego czasu), Gundogana itp ale Silva musiał być. Przy sprzedaży de Jonga zostajemy z 4pomocnikami xD z czego jeden to box to box, dwóch strasznie młodych, a jeden ma już swoje lata i wielu go krytykuje

8

@Danny Gaucho to jak Roberto złapał się za głowę to chyba najlepsze co zrobił od bramki na 6-1

0

@kuz to chyba nigdy nie oglądałes Bernardo w akcji :D

1

@Survier i Pedri dostaje kontuzji na przykład i z kim gramy w pomocy i kogo mamy na lawce?

0

@bartekvisca już mamy Gaviego i Pedriego, za duzo młodych piłakrzy w linii pomocy nie przyniosłoby dobrych efektów. Torre jak zagra w 10meczach po 10-15min to powinien się cieszyć

1

@Janas11224 w pewnym momencie on przegrywał rywalizację z Gumbauuuuuuuuuu

0

@tristan87 Verratti-Paredes-Silva? no z taką pomocą to w końcu by wyglądało genialnie

0

@Survier nigdy w zyciu. Przychodzi Bernardo i z miejsca staje się naszym najlepszym zawodnikiem.

2

no ja mysle, że przekonał trenerów stratami na 20m przed własną bramką

0

@AlexMQUC dla mnie karny. Blokuje strzał który leci na bramkę, dla mnie ten argument wystarczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?