FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
o co chodzi z Celtą Vigo i Denisem Suarezem? Nie mogę znaleść jakiegoś dłuższego artykułu o tym. Wiem, że Ćwiąkala nagrał film o tym, no ale wole przeczytać
1
@KrychaFCB juz nie będzie dream team z Umtiti the fucking wall i Kunade
2
@Oskar00 trochę głupio śmiać się z Realu gdy oni odnoszą ogromne sukcesy i nie maja problemów az takich jak my....
0
który serial ma wg Was najlepszy wstęp? Ten filmik co jest na początku każdego odcinka (to ma swoją nazwę ale jej zapomniałem?
1
@Rewolucja123 Suarez też przestrzelił xD
2
@MrPGG to wtedy Alemany do zwolnienia szybciej niż Umtiti
0
@BartqRKO ahhh gdyby ta dobitka weszła, nagroda Puskasa jego
0
@VegetaPolska ale gość się mocno nie fair zachował wobec kadry. Jakoś w Perugii dał radę grać z kontuzją i to od dłuższego czasu, skończył sezon klubowy i od razu operacja. Olał kadrę.
0
@Encore żałosne, że to nie było czerwonej kartki
0
@JaroCoach brak wygrania któregoś z tych pucharów to jednoznaczny znak, że Xavi powinien zostać zwolniony. Zwolniono Setiena I Koemana za brak pucharów, a składy mieli kilka poziomów gorszy niż ten obecny
0
@kiper09 nie no trochę lepszych zmarnowało kariery
1
@priest9999 to jak Kubiak podczas IO, immunitet i elo
2
@priest9999 no ale za kogo? wolę Kurka który zagra cały set słaby, ale jest szansa, że się odbuduje w dalszym etapie meczu; niż Kaczmarka, który nie radzi sobie z najsłabszymi rywalami
1
@Vebrol trochę dziwna dezycja z Porębą. Mam nadzieję, że Popiwczak będzie grał, bo prezentuje znacznie lepszy poziom w tym roku niż Zatorski, ale niestety Grbić zrezygnuje z Semeniuka, Sliwki i Zatorskiego tylko gdy któryś z nich kontuzje dostanie
0
@Jagr boje się tej Sparty. Woffinden musiał akurat teraz się obudzić
0
@Xxxbarca4ever i bardzo dobrze, powołanie za sami nazwisko tuż po kontuzji to byłaby duża pomyłka
1
@Kgorecki2500 nie sztuką jest wymienić 5 faworytów tylko max 2 :P
1
@fart Doncic bierze ME
26
rok 2037- Barcelona zaproponowała Amigos dalsze kontrakty
5
@MarcinVeB10 ty to jesteś pisior niemyty
0
@msmsms Silva, uwielbiam jego grę
0
@Criss18Barca jak stawiasz mecze PO? ja stawiam Motor, Stal (Vaculik może wrócić) i chyba jednak Włókniarz (mam nadzieję, że zdobędą mistrza bo ich mecze się najlepiej ogląda, najwięcej się dzieje)
4
@trolownik Alonso w obronie jest również słaby co Dest i Semedo tylko, że po lewej stronie, nie wiem czy o takiego zmiennika chodzi
0
duński dziennikarz zapewne mówil to samo gdy przychodził tu jego Brejtłejt
1
@escarabajo Gil wygrywa Skill challenge łatwiutko
0
@Toretto no ale jak to...skoro miała na 9:20 to wiadomo, że przyjdzie na 8:10 pogadać sobie o kościele, polityce, M jak Miłośc i o tym jaka to młodzież obecnie jest chamska i bezczelna
2
@MesQueUnClub_87 no nie ma transferu który każdemu dogodzi, kupując Mbappe za 15mln też by niektórym się nie podobało :D
4
nie sądziłem, że transfer jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, jakim bez wątpienia jest Bernardo, tak podzieli ludzi; a transfer Raphinii, który miał jeden dobry sezon i grał w 17 druzynie Premier League był aż tak dobrze odbierany
3
i macie tu wielce szlachetnego Depaya, któremu większość chciała dać odejść za darmo
0
@HighestInTheRoom i ten Dest xD