0

o co chodzi z Celtą Vigo i Denisem Suarezem? Nie mogę znaleść jakiegoś dłuższego artykułu o tym. Wiem, że Ćwiąkala nagrał film o tym, no ale wole przeczytać

1

@KrychaFCB juz nie będzie dream team z Umtiti the fucking wall i Kunade

2

@Oskar00 trochę głupio śmiać się z Realu gdy oni odnoszą ogromne sukcesy i nie maja problemów az takich jak my....

0

który serial ma wg Was najlepszy wstęp? Ten filmik co jest na początku każdego odcinka (to ma swoją nazwę ale jej zapomniałem?

1

@Rewolucja123 Suarez też przestrzelił xD

2

@MrPGG to wtedy Alemany do zwolnienia szybciej niż Umtiti

0

@BartqRKO ahhh gdyby ta dobitka weszła, nagroda Puskasa jego

0

@VegetaPolska ale gość się mocno nie fair zachował wobec kadry. Jakoś w Perugii dał radę grać z kontuzją i to od dłuższego czasu, skończył sezon klubowy i od razu operacja. Olał kadrę.

0

@Encore żałosne, że to nie było czerwonej kartki

0

@JaroCoach brak wygrania któregoś z tych pucharów to jednoznaczny znak, że Xavi powinien zostać zwolniony. Zwolniono Setiena I Koemana za brak pucharów, a składy mieli kilka poziomów gorszy niż ten obecny

0

@kiper09 nie no trochę lepszych zmarnowało kariery

1

@priest9999 to jak Kubiak podczas IO, immunitet i elo

2

@priest9999 no ale za kogo? wolę Kurka który zagra cały set słaby, ale jest szansa, że się odbuduje w dalszym etapie meczu; niż Kaczmarka, który nie radzi sobie z najsłabszymi rywalami

1

@Vebrol trochę dziwna dezycja z Porębą. Mam nadzieję, że Popiwczak będzie grał, bo prezentuje znacznie lepszy poziom w tym roku niż Zatorski, ale niestety Grbić zrezygnuje z Semeniuka, Sliwki i Zatorskiego tylko gdy któryś z nich kontuzje dostanie

0

@Jagr boje się tej Sparty. Woffinden musiał akurat teraz się obudzić

0

@Xxxbarca4ever i bardzo dobrze, powołanie za sami nazwisko tuż po kontuzji to byłaby duża pomyłka

1

@Kgorecki2500 nie sztuką jest wymienić 5 faworytów tylko max 2 :P

1

@fart Doncic bierze ME

26

rok 2037- Barcelona zaproponowała Amigos dalsze kontrakty

5

@MarcinVeB10 ty to jesteś pisior niemyty

0

@msmsms Silva, uwielbiam jego grę

0

@Criss18Barca jak stawiasz mecze PO? ja stawiam Motor, Stal (Vaculik może wrócić) i chyba jednak Włókniarz (mam nadzieję, że zdobędą mistrza bo ich mecze się najlepiej ogląda, najwięcej się dzieje)

4

@trolownik Alonso w obronie jest również słaby co Dest i Semedo tylko, że po lewej stronie, nie wiem czy o takiego zmiennika chodzi

0

duński dziennikarz zapewne mówil to samo gdy przychodził tu jego Brejtłejt

1

@escarabajo Gil wygrywa Skill challenge łatwiutko

0

@Toretto no ale jak to...skoro miała na 9:20 to wiadomo, że przyjdzie na 8:10 pogadać sobie o kościele, polityce, M jak Miłośc i o tym jaka to młodzież obecnie jest chamska i bezczelna

2

@MesQueUnClub_87 no nie ma transferu który każdemu dogodzi, kupując Mbappe za 15mln też by niektórym się nie podobało :D

4

nie sądziłem, że transfer jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, jakim bez wątpienia jest Bernardo, tak podzieli ludzi; a transfer Raphinii, który miał jeden dobry sezon i grał w 17 druzynie Premier League był aż tak dobrze odbierany

3

i macie tu wielce szlachetnego Depaya, któremu większość chciała dać odejść za darmo

0

@HighestInTheRoom i ten Dest xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?