FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
nie no jak zrobimy deal Dest+$ za Meuniera to będzie kompromitacja jak Griezmann czy Cou
0
@Emhyr no ale Inter czy BVB to nie sa jakię poteżne drużyny
0
@MesQueUnClub96 czyli wszystko jasne. Dembele umie hiszpański tylko z nikim nie gada, bo się pokłócił grając w Fife czy Fortnite
0
wgl wiadomo co jest z tym piłkarzem City co go znieśli? Mbete czy jakoś tak
0
@escarabajo Bednarek w Villi to by był mocnym rezerwowym, dla niego głupi ruch
3
@Emhyr po prostu wczoraj nie było Andre Gomesa by ta akcja zakończyła się golem
0
ahhhh i ten Iwański komentujący mecz Realu
1
No ale w takim meczu to ten Torre musi wejść, w City to już kilku młodzików bylo
1
@kubix05 Bosingwa i Miguel....w każdej Fifie wtedy kozacy
2
@Emhyr niby fajna opcja, ale skoro Kowal na to stawia to mnie nie przekonało :D
0
@yoodash mecze w fazie grupowej to aż tak nie grzeją, więc wątpię by za wszelką cenę do tego chcieli doprowadzić.
1
@Criss18Barca niby milard to dużo...tylko by było to co po Neymarze. Dostajemy miliard i cen np Bernardo nie wynosi 80mln tylko jakieś 500. de Bruyne z 150 na 7000mln
1
no to nie ma co... Alemany Top.
2
@mateusz1989VeB Isak to nigdy nie był wart 40mln, a co dopiero 70
2
@AmigoBlancos nie obrażajmy prawdziwych "pranksterów", Ci dwaj to jakieś klauny
2
@Ojciec5tkidzieci nie zgadzam się z tym "kolejne" mistrzostwo. Oprócz nowej umowy z Umtitim to tak naprawdę nic nie zrobił wielkiego. Kupił Lewego, Kounde i Raphinia prawie za tyle ile chcieli dane kluby. W negocjacje to nie za bardzo umie tylko w "kreatywną księgowość"
1
@taris no może i nasza pomoc była lepsza i przyjemniejsza do oglądania, ale też nie ma co gadać głupot, że CKM jest kilka półek niżej. Ten sam poziom
20
nie no jeżeli w trakcie sezonu w meczu towarzyskim nie zagra Puig to już chyba nigdy
0
@PatrychoO no chyba jednak nie
1
@PatrychoO piszą to dla jaja by ludzie z bólem tyłka na jego temat jak Ty to łykali i płakali o tym
0
@MesQueUnClub96 no tu już nie dokonca
0
@kamiVeB napewno to było przypadek, chciał się zabrać w całkowicie inną stronę
4
@bari_94 tylko że Alba już popełnił tyle błędów, że Balde powinien otrzymać dużo zaufania
3
@VandaI a co on robi dziś niezwykłego?
0
@Roobo bo gość ma tyle lat ile ma i grał do tej pory w 3lidze hiszpańskiej. Narazie rozegrał w słabej lidze kilka dobrych meczy
1
@Lola120 cena bardzo dobra, ja u siebie takiej nie mam nawet z multisportem i w najtańszych godzinach. Polecam, na początku wychodzisz spocony jak świnia ale satysfakcja duza
2
@fart ne ne ne :p no może delikatna
2
@fart dynastia która zaczęła się już rok temu? :P
1
@ObiektywnyKibic121 ale też to wielbienie Alemanyego tu jest niezrozumiałe. Gość finalnie w sumie takie targi dobija, że i Bayern i Leeds i Sevilla dostali tyle ile chcieli albo prawie tyle samo.
0
@BARCA1899Messi już mamy jednego bocznego obrońcę który nie umie bronić a i tak jest pewniakiem do gry