29

nie no jak zrobimy deal Dest+$ za Meuniera to będzie kompromitacja jak Griezmann czy Cou

0

@Emhyr no ale Inter czy BVB to nie sa jakię poteżne drużyny

0

@MesQueUnClub96 czyli wszystko jasne. Dembele umie hiszpański tylko z nikim nie gada, bo się pokłócił grając w Fife czy Fortnite

0

wgl wiadomo co jest z tym piłkarzem City co go znieśli? Mbete czy jakoś tak

0

@escarabajo Bednarek w Villi to by był mocnym rezerwowym, dla niego głupi ruch

3

@Emhyr po prostu wczoraj nie było Andre Gomesa by ta akcja zakończyła się golem

0

ahhhh i ten Iwański komentujący mecz Realu

1

No ale w takim meczu to ten Torre musi wejść, w City to już kilku młodzików bylo

1

@kubix05 Bosingwa i Miguel....w każdej Fifie wtedy kozacy

2

@Emhyr niby fajna opcja, ale skoro Kowal na to stawia to mnie nie przekonało :D

0

@yoodash mecze w fazie grupowej to aż tak nie grzeją, więc wątpię by za wszelką cenę do tego chcieli doprowadzić.

1

@Criss18Barca niby milard to dużo...tylko by było to co po Neymarze. Dostajemy miliard i cen np Bernardo nie wynosi 80mln tylko jakieś 500. de Bruyne z 150 na 7000mln

1

no to nie ma co... Alemany Top.

2

@mateusz1989VeB Isak to nigdy nie był wart 40mln, a co dopiero 70

2

@AmigoBlancos nie obrażajmy prawdziwych "pranksterów", Ci dwaj to jakieś klauny

2

@Ojciec5tkidzieci nie zgadzam się z tym "kolejne" mistrzostwo. Oprócz nowej umowy z Umtitim to tak naprawdę nic nie zrobił wielkiego. Kupił Lewego, Kounde i Raphinia prawie za tyle ile chcieli dane kluby. W negocjacje to nie za bardzo umie tylko w "kreatywną księgowość"

1

@taris no może i nasza pomoc była lepsza i przyjemniejsza do oglądania, ale też nie ma co gadać głupot, że CKM jest kilka półek niżej. Ten sam poziom

20

nie no jeżeli w trakcie sezonu w meczu towarzyskim nie zagra Puig to już chyba nigdy

0

@PatrychoO no chyba jednak nie

1

@PatrychoO piszą to dla jaja by ludzie z bólem tyłka na jego temat jak Ty to łykali i płakali o tym

0

@MesQueUnClub96 no tu już nie dokonca

0

@kamiVeB napewno to było przypadek, chciał się zabrać w całkowicie inną stronę

4

@bari_94 tylko że Alba już popełnił tyle błędów, że Balde powinien otrzymać dużo zaufania

3

@VandaI a co on robi dziś niezwykłego?

0

@Roobo bo gość ma tyle lat ile ma i grał do tej pory w 3lidze hiszpańskiej. Narazie rozegrał w słabej lidze kilka dobrych meczy

1

@Lola120 cena bardzo dobra, ja u siebie takiej nie mam nawet z multisportem i w najtańszych godzinach. Polecam, na początku wychodzisz spocony jak świnia ale satysfakcja duza

2

@fart ne ne ne :p no może delikatna

2

@fart dynastia która zaczęła się już rok temu? :P

1

@ObiektywnyKibic121 ale też to wielbienie Alemanyego tu jest niezrozumiałe. Gość finalnie w sumie takie targi dobija, że i Bayern i Leeds i Sevilla dostali tyle ile chcieli albo prawie tyle samo.

0

@BARCA1899Messi już mamy jednego bocznego obrońcę który nie umie bronić a i tak jest pewniakiem do gry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?