2

@barcanawieki głupota.

0

Anthony to dziś zagra czy jeszcze nie?

1

@lucca87 i trzymajmy dwóch gości z olbrzymią pensją tylko z sentymentu.

0

Mówiło się, że nie ma problemu z kasą na transfery tylko by zmieścić się w limicie płac. Jak rozwiązuje się kontrakt z jakimś piłkarzem to pewnie się płaci jakąś karę, ona wtedy z którego "funduszu" idzie?

2

@taris wypożyczymy płacąc 60% pensji

0

@Striker to lepiej wysyłać na wypożyczenie i płacić jakąś część pensji??? To jest dymanie nas większe niż w burdelach

0

@Criss18Barca no dokładnie, 7dryzyn silnych (wliczam Rosję), 3-4 które są zawsze niewygodne (Słowenia, Iran, Argentyna) i te 5druzyn nie jeżdżą na mundial by poczuć atmosferę. No ale po co taka Ukraina czy Meksyk...

5

@Criss18Barca no faza grupowa ciężko by grzała cały czas, jak były dobre mecze Polska vs USA czy Słowenia vs Francja to wiadomo, że trybuny były pełne, ale ciężko oczekiwać by ludzie chodzili na jakieś Portoryko vs Tunezja czy cos w tym stylu

2

@Striker wypożyczamy młodego PO, na którego nikt w klubie nie liczy. Zajebista opcja, super. Zamiast go sprzedać to będziemy wypożyczać aż mu się skończy kontrakt i odejdzie za darmo. Oddajemy Puig do MLS która ma dużo hajsu za darmo, niesamowita historia. Oddajemy Lengleta i dopłacamy pensje, cudownie. Mingueza- młody obrońca już z doświadczeniem z małą pensją odchodzi za 3mln, mistrzostwo świata.

0

@michal26 no oczywiście, że łatwa. Chyba nie próbujesz porównaj jeden części drabinki gdzie jest Polska, USA, Brazylia, Serbia i nieobliczalne Iran i Argentyna; a z drugiej strony z mocnych tylko Francja i nieobliczalne Włochy i Słowenia i na upartego ta Japonia

1

@Jasialdinho no ale gość mówi prawdę, kompromitacja. Dymają nas dalej wszyscy, promocje tylko w Barcy

0

Ale siatkarze dostali drabinkę. Niby układ sprzyjający gospodarzom, a tu jeśli chcemy wygrać mundial to musimy wygrać z Tunezją, USA i najprawdopodobniej z Brazylią i Francją. No przynajmniej nie będzie gatki że wygraliśmy nie zasłużenie wtedy :P a Franzuci jako jedyni chyba nie narzekali na taką formułę i w nagrodę mają łatwa drabinkę (potencjalni rywale silni to tylko Włochy i Słowenia, ale to i tak poziom niżej)

2

@Encore coś gość się rozwinął w lidze włoskiej to nie mam pytań. Obecnie chyba najlepszy atakujący na świecie

4

Jeżeli oddamy Albę na jakieś żałosne wypożyczenie płacąc 60% pensji i nie ściągniemy Silvy to to będzie żałosne posunięcie Alemanyego i Laporty godne Bartomeu. Oddać gościa na wypożyczenie płacąc 60% pensji zamiast go sprzedać. Cyrk na kółkach

0

Już mnie irytują te ciągłe wypożyczenia, a potem oddawania za darmo. Zero zysku z sprzedaży. Może wypożyczymy z Interu Barelle lub Silvę z City?

0

O kolejne wypożyczenie, super.

0

@Pawel13sz czy my kogoś sprzedamy kiedys czy tylko durne wypożyczenia z opcją wykupu....i tak go nie kupią

0

@Encore czyli w skrócie Fornal może grać jak Giba w prime ale i tak wychodzić będzie Sliwka

0

@Xxxbarca4ever no niby tak, ale no na IO pokazali że mogą wygrać z każdym, a ich skład chyba za wiele sie nie zmienił.

0

@Xxxbarca4ever albo przypomną sobie jak się gra i awansują do półfinału na przykład :P chociaż w to wątpię

0

@Jasialdinho no a znajdziesz kogoś za niego na kilka godzin przed zamknięciem okna?

0

@Jasialdinho już lepiej by został. Z piątka pomocników na 3pozycje to by daleko nie zajedziemy. A w lidze z takim Elche czy Almeria może zagrać

0

@Toretto Vini, Real ma łatwiejsza grupę i łatwiej o gole

0

@inViNcibl3 czemu od razu pajaca?

0

@MateuszJrk wydaje mi się, że na ten moment tak

1

Fornal musi grać w 1/8 i w potencjalnych dalszych fazach. To obecnie nasz najlepszy przyjmujący

0

@Xxxbarca4ever a uwzględnione te 5asow na nim kiedy piłki nie dotknął?

0

@Xxxbarca4ever Śliwka musi być Twoja rodziną lub przełożonym w pracy że tak go bronisz kiedy nikt inny nie widzi powodów do tego

2

Jak na grę 7vs 5 to nie tak źle. Wyrównamy wpuszczając Fornala i może będzie git

1

I zaczynamy trzeci set z pupilkiem Śliwką....czyli znowu problemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?