0

@AlphaNumeric od pierwszej minuty nikt normalny by go nie wystawił na taki necz

0

@jacobFCB 3-1 dla nas.

1

Kursik na Polską vs Brazylia na dokładny wynik 3-1 to 4,6- bardzo atrakcyjny

0

@Emhyr potencjał piłkarski jest. Może to po prostu wina trenera że to nie chodzi

0

@Emhyr Oliver Isco Lamela, na ławce Papu...akurat ma kto tu grać ładnie i skutecznie w ataku

0

Wgl co z Lukaku? Zdąży wyzdrowieć na oba mecze z nami?

0

@AlphaNumeric na moje to na ten moment Dembele nie może być jeszcze pewny powołania na mundial

1

@Cule1234 celować 80% zagrywki w Leala, nawet nie muszą być jakieś bomby byle w niego i będę spokojny o awans.

1

@taris z jakiej racji??? Alba już na samą myśl jest obsrany i pojedynki szybkościowe Alba vs Mane brzmią komicznie. Alonso zbyt świeży by wrzucać na głęboką wodę

1

@DonMatteo901 Tadek biznesmen. Gdyby Karol zgodził się obsiać żytem parę tramwajów to by teraz mieszkali na Żoliborzu

0

@Danny Gaucho no w Polsce zdecydowanie więcej ogląda siatkówkę, zwłaszcza MŚ gdy grają Polacy niż śmieszny mecz Cadiz vs Barcelona

0

To jest już mocna przesada co media robią z tym Lewandowskim. Dziś gramy półfinał MS w siatkówce, Polka w finale US Open a i tak na portalach sportowych głównie o Lewandowskim...jeszcze jakbyśmy grali z Realem czy Bayernem, ale nie z Cadiz. Strasznie słabo

1

@kamiVeB myślę, że do top20 miałby problem się złapać obecnie

0

@Popitek12 a jest już gdzieś dostępne? Widzialem kilka msc temu zwiastun i był taki smieszno dziwny że bym chyba obejrzał

1

@Uukasz_93 cieszyłbym się gdyby kiedyś dostal w mordę.

0

@Medium czy ja wiem....ostatnie 3 lata to ciągle min jedna drużyna angielska jest w finale LM

4

@tristan87 niech oni dadzą już wszystkie nagrody temu Mbappe....w okręgówce co tydzień są lepsze bramki niż ta jego

0

O 18 siatkówka, o 19 żużel.....oby siatkarze szybko wygrali 3-0 :D

0

@Kgorecki2500 to kto powinien być? PSG też nie ma ławki. Wypadnie ktoś z trójki w ataku i musi zagrać jakis no name

0

@lucca87 formalnością nie, ale jednak z USA ostatnio gra nam się zdecydowanie ciężej

4

W sobotę mecz Barcelony, GP w żużlu, półfinał w siatkówkę...niech jeszcze Świątek awansuje to będzie całkowicie sobota spędzona w domu

0

@Kubox Śliwka i Bieniek na plus, Kochanowski absolutny kozak. Semeniuk gorzej, Kurek 4 set słaby

0

@SkilledHydra16 Włochy 1990-1998 oraz Brazylia 2002-2010

0

Tak z ciekawości ktoś wie jaką czapkę dziś miał Fajdek?

1

Może i sportem narodowym jest piłka nożna, ale to co za emocje dostarczana siatkarze to jest niepojęte. Żyjemy w cudownych czasach polskiego sportu

1

4 lata tu najlepszy mecz Polska vs USA i teraz raczej wątpię by był jakiś lepszy

0

Wolę zagrywki po 100km/h ale w przyjmujących niż 120w libero. Dziś powtórka z IO. Większość zagrywek chyba w Shoji (wtedy Grebennikov)

1

Shoji co za po***.... niesamowity poziom

0

Amerykanie złapali rytm niestety. Nic nie wchodzi w boisko i wszystko bronią

0

@TheNekro94 jeszcze można wygrać 3-1 :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?