0

myślicie, że skoro jutro gramy z Bayernem również w młodzieżowej LM to dziś poleciały oba zespoły czy tylko ten glówny?

0

@HansFCB zdecydowanie Busiego. Frankiego to ja bym się już bał wystawiać na Pilzno

1

@Janiama nie mieli obaw pozbyć się trzonu kadry i teraz to zaplusowalo.

0

@Herato bo Polacy lubią się smiac a nic tak nie rozbawia jak poziom polskiej piłki

0

@kuz trzeba ta wiadomość przesłać do Bayernu. Niemcy bo Niemcy ale muszą się skusić

1

@Kidd faworytami będą Ci co zawsze. Pomimo tego jak nam idzie na IO to my też będziemy w trójce największych faworytów. A co nie poszło czy to w Tokio czy RdJ czy Londynie? To chyba jasne że głowa, już w kraju jest takie parcie na ten medal na tej imprezie, że przychodzą ćwierćfinały i nasi są sparaliżowani

0

@Xxxbarca4ever Zatorski jest po fatalnym sezonie, Popiwczak kilka klas wyżej; Zatorski na tym mundialu nie był w top 10libero. Śliwka grał beznadziejnie do meczu w ćwierćfinale a i tak na niego stawiał. No jakby Kaczmarek jeszcze grał kosztem Kurka to wielkie XD

0

@FC1899Barca Kubę tyle razy było pchanych przez sędziów, że nawet mi ich nie szkoda i jak to zobaczyłem poraz pierwszy to się nawet uśmiechnąłem

1

@Xxxbarca4ever inaczej jest przegrać w finale po walce, a inaczej ten finał odpuścić. Wynik bardzo dobry, ale oglądając finał szło się załamac. Ciężko było nie dostrzec faworyzowanie swoich z Zaksy i kolejny raz zagrywać głównie w libero. Zero taktyki

0

@kuz a Ty teraz tu płaczesz...

0

@michal26 śmiech na sali. Mógł sobie nogę złamać a i tak Grbic by go wystawił. Zatorski nigdy nie był i nigdy nie będzie top1 na swojej pozycji byśmy sobie bez niego nie poradzili

1

@Miracle_aligner u nas nie ma libero (od przyjęcia) i rozgrywającego który mieści się w top 15na świecie. We Włoszech na tych pozycjach mają top 3 na świecie

0

@DamianBarcaCule wygraliby. Janusz od meczu z USA to poziom okręgówki. Drzyzga miał bardzo dobry blok i zagrywkę

2

Dziś największym przegranym jest Grbic. Musiał grać swoim składem który go pogrążył

0

@Keson Włosi grają super, ale Grbic nie reaguje w żaden sposoc

0

Lomacz był na nośniku przez 5min i już go zmienił, a ten Janusz miał 3,5 seta i go nie zmieniał. Amigosi.

1

Janusz i Zatorski dziś Top. Najlepsi zawodnicy Włochów

0

Włosi przebijają na naszą stronę, a nasz Libero patrzy jak debil gdy piłka spada 1m od niego. Jaki to jest żałosna postawa Grbicia.

0

Strzelają w Zatorskiego bo wiedzą, że nic nie podbije. Zatorski to obecnie nie jest top3 libero w Polsce, a na świecie to do top 15 pewnie by nie wszedl. Dramat. Czemu u nas muszą grać nazwiska a nie forma

0

O Janusz.....super, Włosi już pewnie mrożą szampany w takimr azie

1

Jeżeli zaczniemy 4 seta z team Zaksa Grbicia to szlak jasny trafi. Zatorski dramat. Janusz dramat. Ktoś z dwójki Semeniuk-Sliwka też musi zejść

0

Popiwczak mówi dzień dobry.

0

Super że team Zaksa musi grać zawsze

1

Grbic musi pokazać jaja i wpuścić Kwolka i Fornala. Przyjmujący są strasznie słabi. A na Zatorskiego brak słów.

2

4 lata temu jakby Drzyzga tak grał to by został tu znienawidzony. Janusz jest tragiczny od meczu z USA. Czasami coś obroni i tyle z plusów

0

@against_modern_football to zobacz ile u nas przyjmuje Semeniuk i Śliwka. Wolę zagrywki po 100km/h wycelowane w przyjmujących

0

Zatorski jest beznadziejny. Włosi przebijają nam piłkę, a ten dogrywa na 4m.... Zatorski, Janusz i Kurek do zmiany

2

Zagrywanie w Balaso to ma taki sens jak wychodzenie obroną Roberto-Pique-Lenglet-Alba na Bayern Juupa Henckesa. Tym przegraliśmy z Francją na IO.

0

@michal26 tak

0

Wgl co się stało z naszym blokiem....kilka lat temu bylismy potęga w tym aspekcie, a teraz nie umiemy 5 bloków punktowych zdobyć w meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?