FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
myślicie, że skoro jutro gramy z Bayernem również w młodzieżowej LM to dziś poleciały oba zespoły czy tylko ten glówny?
0
@HansFCB zdecydowanie Busiego. Frankiego to ja bym się już bał wystawiać na Pilzno
1
@Janiama nie mieli obaw pozbyć się trzonu kadry i teraz to zaplusowalo.
0
@Herato bo Polacy lubią się smiac a nic tak nie rozbawia jak poziom polskiej piłki
0
@kuz trzeba ta wiadomość przesłać do Bayernu. Niemcy bo Niemcy ale muszą się skusić
1
@Kidd faworytami będą Ci co zawsze. Pomimo tego jak nam idzie na IO to my też będziemy w trójce największych faworytów. A co nie poszło czy to w Tokio czy RdJ czy Londynie? To chyba jasne że głowa, już w kraju jest takie parcie na ten medal na tej imprezie, że przychodzą ćwierćfinały i nasi są sparaliżowani
0
@Xxxbarca4ever Zatorski jest po fatalnym sezonie, Popiwczak kilka klas wyżej; Zatorski na tym mundialu nie był w top 10libero. Śliwka grał beznadziejnie do meczu w ćwierćfinale a i tak na niego stawiał. No jakby Kaczmarek jeszcze grał kosztem Kurka to wielkie XD
0
@FC1899Barca Kubę tyle razy było pchanych przez sędziów, że nawet mi ich nie szkoda i jak to zobaczyłem poraz pierwszy to się nawet uśmiechnąłem
1
@Xxxbarca4ever inaczej jest przegrać w finale po walce, a inaczej ten finał odpuścić. Wynik bardzo dobry, ale oglądając finał szło się załamac. Ciężko było nie dostrzec faworyzowanie swoich z Zaksy i kolejny raz zagrywać głównie w libero. Zero taktyki
0
@kuz a Ty teraz tu płaczesz...
0
@michal26 śmiech na sali. Mógł sobie nogę złamać a i tak Grbic by go wystawił. Zatorski nigdy nie był i nigdy nie będzie top1 na swojej pozycji byśmy sobie bez niego nie poradzili
1
@Miracle_aligner u nas nie ma libero (od przyjęcia) i rozgrywającego który mieści się w top 15na świecie. We Włoszech na tych pozycjach mają top 3 na świecie
0
@DamianBarcaCule wygraliby. Janusz od meczu z USA to poziom okręgówki. Drzyzga miał bardzo dobry blok i zagrywkę
2
Dziś największym przegranym jest Grbic. Musiał grać swoim składem który go pogrążył
0
@Keson Włosi grają super, ale Grbic nie reaguje w żaden sposoc
0
Lomacz był na nośniku przez 5min i już go zmienił, a ten Janusz miał 3,5 seta i go nie zmieniał. Amigosi.
1
Janusz i Zatorski dziś Top. Najlepsi zawodnicy Włochów
0
Włosi przebijają na naszą stronę, a nasz Libero patrzy jak debil gdy piłka spada 1m od niego. Jaki to jest żałosna postawa Grbicia.
0
Strzelają w Zatorskiego bo wiedzą, że nic nie podbije. Zatorski to obecnie nie jest top3 libero w Polsce, a na świecie to do top 15 pewnie by nie wszedl. Dramat. Czemu u nas muszą grać nazwiska a nie forma
0
O Janusz.....super, Włosi już pewnie mrożą szampany w takimr azie
1
Jeżeli zaczniemy 4 seta z team Zaksa Grbicia to szlak jasny trafi. Zatorski dramat. Janusz dramat. Ktoś z dwójki Semeniuk-Sliwka też musi zejść
0
Popiwczak mówi dzień dobry.
0
Super że team Zaksa musi grać zawsze
1
Grbic musi pokazać jaja i wpuścić Kwolka i Fornala. Przyjmujący są strasznie słabi. A na Zatorskiego brak słów.
2
4 lata temu jakby Drzyzga tak grał to by został tu znienawidzony. Janusz jest tragiczny od meczu z USA. Czasami coś obroni i tyle z plusów
0
@against_modern_football to zobacz ile u nas przyjmuje Semeniuk i Śliwka. Wolę zagrywki po 100km/h wycelowane w przyjmujących
0
Zatorski jest beznadziejny. Włosi przebijają nam piłkę, a ten dogrywa na 4m.... Zatorski, Janusz i Kurek do zmiany
2
Zagrywanie w Balaso to ma taki sens jak wychodzenie obroną Roberto-Pique-Lenglet-Alba na Bayern Juupa Henckesa. Tym przegraliśmy z Francją na IO.
0
@michal26 tak
0
Wgl co się stało z naszym blokiem....kilka lat temu bylismy potęga w tym aspekcie, a teraz nie umiemy 5 bloków punktowych zdobyć w meczu