0

Jak myślicie, kiedy Fati będzie już w 100% do dyspozycji Xaviego? Że będzie grał od pierwszych minut na stałe (no wiadomo chyba że forma będzie słaba)

14

@tristan87 gdyby Szczęsny nie przypuścił żadnej bramki na mundialu 2018 bylibyśmy mistrzami świata...tak niewiele brakowało

0

@michal26 myślisz, że po dzisiejszym meczu w fazie pucharowej (o ile awansujemy) gdy trafia na nas np PSg czy City będą źli na słabe losowanie?

0

@szymonekk i tak pewnie Lewandowski by nie trafił dziś

0

Zazdroszczę optymizmu. Co z tego, że zagrali lepiej niż przy 8-2 czy innych kompromitacjach z Liverpoolem czy Romą skoro wynik jest taki sam. Mieliśmy tym meczem dać sygnał czołowym klubom że należy się z nami liczyć. No trzeba, ale tylko do 16m bo potem finalizujemy akcje jak amatorzy.

0

@ptrx a te 4 setki w pierwszej połowie to wtedy nie strzelał on tylko Brożek?

0

@daniel32778 zabranie dostępu do komentowania to nie jest głupotą i pierdoły:D

1

@ptrx polecam włączyć Polsat Sport Premium 1 a nie powtórkę starego meczu

0

@Abominacja podanie Gaviego, podanie od Neuera, podanie od Gaviego i ten strzał z głowy.

28

Czy Lewandowski zasługuje dziś na wyższą ocenę niż 2/10? Napastnik rozliczany jest z goli a on ich dziś powinien mieć min 3

3

Jak Lewandowski nie zostanie zjechany po tym meczu to będzie śmiech na sali. Po pierwszej połowie spokojnie powinno być 3/4-0 ale nic gwiazda nie skończyła.

2

Brawo Lewandowski. Tam się kończy marnowanie tyłu okazji

0

Pozytywna gra, na minus jedynie Lewandowski i Raphinia. Lewandowski to dramat, co z tego że jest pod grą skoro jest od zdobywania goli, miał do tego 4 super akcje i nic nie skończył

0

Niech ten Lewandowski schodzi z boiska bo wszystko psuje

10

Pedri jest zbyt bezczelny :D

0

Lewandowski już powinien mieć hat tricka. Z takim rywalem to się zemści

0

Nie no bez jaj. Strzeli gola i będzie super w mediach, a już powinien mecz rozstrzygnąć

1

Przepłacony. Za co oni tyle pieniędzy zapłacili

4

Raphinia zagubiony strasznie. Davies z nim robi Eldorado

1

Busquets zaczyna popis

1

No i niby jest wiara w Balde, ale w najważniejszych meczu gra gość, który przyszedł tu tydzień temu? Trochę głupia decyzja. Tym bardziej, że Alonso w obronie jest mega slaby

2

@Janiama ale Balde jest szybszy niż Alonso, a skrzydłowi Bayernu są piekielnie szybcy

1

A co tam dziś Polsat przygotował w kuchni mistrzów?

0

@Anonymus0608 nic, nasi pod koniec jakoś opadli z sił i nie atakowali zbytnio dokaldnie

0

dobry ten nasz bramkarz xD

1

@Encore kiedyś medal w klubowej LM był sukcesem, teraz awans do final four to norma a brak tego to klęska

4

@kuz 3pkt w LM na wyjeździe nigdy nie są pewne, nawet z Pilznem

1

@Volk deJong błyszczy jedynie na tle Pumas....gorzej niż Holender zagrać nie można, Gumbao czy jak mu tam było grał lepiej

0

W nagrodę oddamy im Pedriego i Gaviego

1

@okiemtypera_lucaxx95 zazdroszczę optymizmu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?