FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak myślicie, kiedy Fati będzie już w 100% do dyspozycji Xaviego? Że będzie grał od pierwszych minut na stałe (no wiadomo chyba że forma będzie słaba)
14
@tristan87 gdyby Szczęsny nie przypuścił żadnej bramki na mundialu 2018 bylibyśmy mistrzami świata...tak niewiele brakowało
0
@michal26 myślisz, że po dzisiejszym meczu w fazie pucharowej (o ile awansujemy) gdy trafia na nas np PSg czy City będą źli na słabe losowanie?
0
@szymonekk i tak pewnie Lewandowski by nie trafił dziś
0
Zazdroszczę optymizmu. Co z tego, że zagrali lepiej niż przy 8-2 czy innych kompromitacjach z Liverpoolem czy Romą skoro wynik jest taki sam. Mieliśmy tym meczem dać sygnał czołowym klubom że należy się z nami liczyć. No trzeba, ale tylko do 16m bo potem finalizujemy akcje jak amatorzy.
0
@ptrx a te 4 setki w pierwszej połowie to wtedy nie strzelał on tylko Brożek?
0
@daniel32778 zabranie dostępu do komentowania to nie jest głupotą i pierdoły:D
1
@ptrx polecam włączyć Polsat Sport Premium 1 a nie powtórkę starego meczu
0
@Abominacja podanie Gaviego, podanie od Neuera, podanie od Gaviego i ten strzał z głowy.
28
Czy Lewandowski zasługuje dziś na wyższą ocenę niż 2/10? Napastnik rozliczany jest z goli a on ich dziś powinien mieć min 3
3
Jak Lewandowski nie zostanie zjechany po tym meczu to będzie śmiech na sali. Po pierwszej połowie spokojnie powinno być 3/4-0 ale nic gwiazda nie skończyła.
2
Brawo Lewandowski. Tam się kończy marnowanie tyłu okazji
0
Pozytywna gra, na minus jedynie Lewandowski i Raphinia. Lewandowski to dramat, co z tego że jest pod grą skoro jest od zdobywania goli, miał do tego 4 super akcje i nic nie skończył
0
Niech ten Lewandowski schodzi z boiska bo wszystko psuje
10
Pedri jest zbyt bezczelny :D
0
Lewandowski już powinien mieć hat tricka. Z takim rywalem to się zemści
0
Nie no bez jaj. Strzeli gola i będzie super w mediach, a już powinien mecz rozstrzygnąć
1
Przepłacony. Za co oni tyle pieniędzy zapłacili
4
Raphinia zagubiony strasznie. Davies z nim robi Eldorado
1
Busquets zaczyna popis
1
No i niby jest wiara w Balde, ale w najważniejszych meczu gra gość, który przyszedł tu tydzień temu? Trochę głupia decyzja. Tym bardziej, że Alonso w obronie jest mega slaby
2
@Janiama ale Balde jest szybszy niż Alonso, a skrzydłowi Bayernu są piekielnie szybcy
1
A co tam dziś Polsat przygotował w kuchni mistrzów?
0
@Anonymus0608 nic, nasi pod koniec jakoś opadli z sił i nie atakowali zbytnio dokaldnie
0
dobry ten nasz bramkarz xD
1
@Encore kiedyś medal w klubowej LM był sukcesem, teraz awans do final four to norma a brak tego to klęska
4
@kuz 3pkt w LM na wyjeździe nigdy nie są pewne, nawet z Pilznem
1
@Volk deJong błyszczy jedynie na tle Pumas....gorzej niż Holender zagrać nie można, Gumbao czy jak mu tam było grał lepiej
0
W nagrodę oddamy im Pedriego i Gaviego
1
@okiemtypera_lucaxx95 zazdroszczę optymizmu