3

@Lionel_Messi10 mogę wymienić 10 bo wiecej mi się nie chce

3

@Lionel_Messi10 no ale w samym XXIw było z 60lepszych minimum

3

@Lionel_Messi10 no nie za bardzo skoro wybrał Verrattiego

1

@MESSIah16 nooo kolega pomylił odwagę z odwaznikiem

1

A co to za formacja 3-2-2-3 xd to nie czas na kombinacje

0

@sintesox no po wczorajszym meczu to cięzko jakkolwiek bronić trenera...

1

@Emhyr i tak lepszy niż taki Depay na przykład

19

@kamar24 nie jest. Lewandowski by musiał tu grać jeszcze przez 5sezonow na takim poziomie i wygrać wiele trofeum a i tak będzie dopiero na równi z Suarezem

3

@kamilop to chyba nie pamiętasz mundialu w Brazylii :p zdobyli medal tylko i wyłącznie obroną. Atak tam niemiłosiernie kulał

0

@damianex10 jedyny dobry mecz Szyby w kadrze :D

1

@!34RC3!_0N4 jeśli skrzydłowy ma takie statystyki to musi być wymieniany na świecie. Neymar swego czasu (teraz nie wiem bo nie oglądam Ligue 1) też miał po 30 strat, ale miał tyle samo goli i asyst

0

@PatrykBarca no ale to jak biegnie sam na sam i zostaje popchnięty na 25m przed bramką to wtedy jest czerwony. Tu karą jest rzut karny. Idiotyczna decyzja

1

@Janas11224 a czerwona to za co? Podwójne karanie??

2

5min, nie tak źle

2

Przyznać się, kto się bał że i teraz sędzia nie odgwizda spalonego

7

Karny ok, ale na *** ta czerwona? Jest to podwójne karanie wkoncu czy nie???

0

@AlvaroHanso jak zagra tak jak dziś to i Roberto wystarczy

2

No to skoro teraz zepsuli taką okazję na 1-2 to już wiemy jak to się skończy :p

0

Główka kosmos, zrobić takie coś to kozak

4

@KrwawiaceoczyVEB to nie jest żadną kontrowersja, to jest dymanie Osasuny

0

@matirix20 ta 30m od razu... 0,5m

10

Przecież to jest spalony xd ruch wykonał Rudoger do piłki, która minęła go w miarę blisko....

1

@kamiVeB to jest Twój power ranking czy z jakiegoś portalu? I czy codziennie będziesz wrzucał?

0

@Danqoo ludzie mają sprane mózgi, skoro uważają że Messi wróci na innych warunkach. Znowu 40mln, bez gry w pressingu, bez zmian

0

@Hubert102 mam tylko na napastników by wybiegali za plecy, nic więcej ale no wiadomo, na razie się testuje bo nie miałem tego wcześniejszego dostępu więc dopiero od wczoraj gram, więc skład narazie słaby xd

1

@macio_944 albo byśmy mieli 5 stuprocentowych okazji, oni jedną i by było 1-0 xd

2

Liverpool traci mnóstwo goli, a i tak ich najlepszym piłkarzem jest bramkarz w tym sezonie chyba.

0

@Hubert102 4-4-2, ewentualnie 4-1-2-1-2 wąsko

2

@Pilka_jest_okragla czyli ta rewolucje przeprowadzoną w to okienko wyrzucamy?

0

@Deviler mi najbardziej przeszkadza robienie SBC....nie ogarniam tego zgrania :p ale sam gameplay jest zajebisty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?