6

Balde grałeś dobrze...super w nagrodę siadasz na ławie

4

Inter przegrywający z wszystkimi mocnymi w Serie A dwa razy robią nas jak chca a tu ludzie nie chcą słyszeć o zwolnieniu Xaviego

3

Lewandowski dośrodkowuje gdy w polu karnym jest tylko Pedri.....to jest ta inteligencja boiskowa

0

Jedno podanie i elo xd

0

@MesQueUnClub96 znaczy no nic nie pokazał narazie dziś. Więc jakby był zmiennik to do zmiany

6

@MesQueUnClub96 przestanmy chwalić gościa za staranie się.....

0

@Kazragore przecież Raphinia to dramat dziś a gra na prawej

1

A ludzie pisali Raphinia>Anthony....na razie to Peszko przy nim to wygląda jak Neymar prime

0

Lewandowski super przyjęcie. Za podobno najlepszego napastnika oczekuje że to przyjmie i strzeli

0

Raphinia by nie przekopał Mini Majka stojącego 15m przed nim

1

@The Game 10 nic bo go nie mial

0

@BorzyKrzys Lewy też coś musi zagrać a nie czekać jak w kolejce to kasy w sklepie przed wigilia

0

@SinMistico to napad musi wychodzić do takich podań

2

Super te różne bije Raphinia.....pierwszego zawodnika piłka nie przejdzie

0

Morata xd wow

0

@Rust_Cohle samo to że wyszedł w podstawie to znak że nie wyciąga wniosków

5

Czyli Balde dobrze grał i w nagrodę nie gra....

1

@bart_azz lepiej Balde

1

@Bocheno1 oj będzie miał gość problemy. Zaraz będzie jakiś protest ludzi co cierpią na tą chorobę że się z nich śmieje

0

@Romario87 noo uwierz, w takich meczach bywają jeszcze bardziej durne decyzje. Ja bym nie rozdzielał na range meczy....skoro jest Var to nie powinno być żadnych kontrowersji

0

@Romario87 tylko o to chodzi, że oni w meczu np Girona vs Elche też robią czasami głupie błędy a tam raczej wątpię by było smarowane

0

@Rewolucja123 eksperyment w tak ważnym meczu to byłby samobój Xaviego...może i Inter wyjdzie defensywnie, ale jakoś nie wyobrażam sobie by Dumfries np nie miał 2-3 akcji w ataku, a w tym ustawieniu nie ma kto za nim wracać

1

@Kessie przecież tu jest bardziej ewidetny karny niż Milan vs Chelsea...Ci sędziowie to serio są upośledzeni.

0

@LionelM95 no ale zeby mieć taki sklad to trzeba duuuuuuzo ich kupić :D

0

@Kidd zasady są ruchome. I to nawet nie ma znacznia kto gra....ci debile w żółtych strojach gwiżdżą to co wcześniej wylosowali

0

@Matelel noo nie wiem....dla mnie fatalny był jak większość drużyny

0

@szkutnik91 jedyny dobry skład. Choć boje się o jakieś chore wynalazki z Alonso na SO czy Raphinha od pierwszej minuty

3

@Ojciec5tkidzieci City, Real czy Napoli i nawet Club Brugge ma super sytuację po 4 kolejkach (Brugge dziś gra ale nawet jak przegra ma super sytuację). Da się?

1

@Kluivert_P może k Lewandowski powinien tam być, ale brak jego nie uważam za jakiś skandal.

3

@kamiVeB ja to nawet Play in im nie wróżę :P to będzie typowe Knicks - brak tankowania i skończą seozn po fazie zasadniczej:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?