FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Balde grałeś dobrze...super w nagrodę siadasz na ławie
4
Inter przegrywający z wszystkimi mocnymi w Serie A dwa razy robią nas jak chca a tu ludzie nie chcą słyszeć o zwolnieniu Xaviego
3
Lewandowski dośrodkowuje gdy w polu karnym jest tylko Pedri.....to jest ta inteligencja boiskowa
0
Jedno podanie i elo xd
0
@MesQueUnClub96 znaczy no nic nie pokazał narazie dziś. Więc jakby był zmiennik to do zmiany
6
@MesQueUnClub96 przestanmy chwalić gościa za staranie się.....
0
@Kazragore przecież Raphinia to dramat dziś a gra na prawej
1
A ludzie pisali Raphinia>Anthony....na razie to Peszko przy nim to wygląda jak Neymar prime
0
Lewandowski super przyjęcie. Za podobno najlepszego napastnika oczekuje że to przyjmie i strzeli
0
Raphinia by nie przekopał Mini Majka stojącego 15m przed nim
1
@The Game 10 nic bo go nie mial
0
@BorzyKrzys Lewy też coś musi zagrać a nie czekać jak w kolejce to kasy w sklepie przed wigilia
0
@SinMistico to napad musi wychodzić do takich podań
2
Super te różne bije Raphinia.....pierwszego zawodnika piłka nie przejdzie
0
Morata xd wow
0
@Rust_Cohle samo to że wyszedł w podstawie to znak że nie wyciąga wniosków
5
Czyli Balde dobrze grał i w nagrodę nie gra....
1
@bart_azz lepiej Balde
1
@Bocheno1 oj będzie miał gość problemy. Zaraz będzie jakiś protest ludzi co cierpią na tą chorobę że się z nich śmieje
0
@Romario87 noo uwierz, w takich meczach bywają jeszcze bardziej durne decyzje. Ja bym nie rozdzielał na range meczy....skoro jest Var to nie powinno być żadnych kontrowersji
0
@Romario87 tylko o to chodzi, że oni w meczu np Girona vs Elche też robią czasami głupie błędy a tam raczej wątpię by było smarowane
0
@Rewolucja123 eksperyment w tak ważnym meczu to byłby samobój Xaviego...może i Inter wyjdzie defensywnie, ale jakoś nie wyobrażam sobie by Dumfries np nie miał 2-3 akcji w ataku, a w tym ustawieniu nie ma kto za nim wracać
1
@Kessie przecież tu jest bardziej ewidetny karny niż Milan vs Chelsea...Ci sędziowie to serio są upośledzeni.
0
@LionelM95 no ale zeby mieć taki sklad to trzeba duuuuuuzo ich kupić :D
0
@Kidd zasady są ruchome. I to nawet nie ma znacznia kto gra....ci debile w żółtych strojach gwiżdżą to co wcześniej wylosowali
0
@Matelel noo nie wiem....dla mnie fatalny był jak większość drużyny
0
@szkutnik91 jedyny dobry skład. Choć boje się o jakieś chore wynalazki z Alonso na SO czy Raphinha od pierwszej minuty
3
@Ojciec5tkidzieci City, Real czy Napoli i nawet Club Brugge ma super sytuację po 4 kolejkach (Brugge dziś gra ale nawet jak przegra ma super sytuację). Da się?
1
@Kluivert_P może k Lewandowski powinien tam być, ale brak jego nie uważam za jakiś skandal.
3
@kamiVeB ja to nawet Play in im nie wróżę :P to będzie typowe Knicks - brak tankowania i skończą seozn po fazie zasadniczej:P