FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 mi się mega podobalo jak Messi przepycha mojego Adame Traote xd ale ogólnie ta FIFA wg mnie bardzo fajna
2
@BartqRKO to patrząc na to ile drużyn chce tankować to dużo wygranych :D da im pewnie 11 miejsce
0
@Dembouz1899 szkoda, że nie przestali kręcić w pewnym momencie.....w pewnym momencie strasznie stracił na jakości
0
@against_modern_football niemożliwe :D
1
@Adi123456789 Arnold to poziom Desta w obronie
1
@Cvzx noo oczywiście, mocne uderzenia lub ciągła obroną to jest to a nie jakieś: serw wolej przy siatce
5
@msmsms no mi zaimponował tym szczepieniem. Stwierdził że to głupota i tego nie zrobi, czym prawdopodobnie zaprzepaścił sobie okazję do wyprzedzenia Nadala o jakieś 10 wielkich szlemów na koniec kariery
0
@Pedri16Future Cancelo za Arnoldem? W sumie już mnie nic nie zdziwi
3
@MesQueUnClub96 Hurkacz to jest śmieszny, bez psychiki całkowicie. Djoko lubię, czasami zachowuje się na korcie jak dzban, ale ma swoje poglądy i mega zaplusowal tym, że ważniejsze jest jego zdanie odnośnie szczepień i wolał opuścić wielkie szlemy niż się zaszczepić
1
@msmsms znacznie bardziej mi przypada do gustu gra Nadala czy Djoko.
2
@MesQueUnClub96 od Ciebie to brzmi jak komplement xd
8
@MesQueUnClub96 ja tam Federera nie lubię
2
@kuz ale Koeman też musiał grać tymi "wybitnymi" napastnikami. Na ten moment to ciężko oceniać Xaviego lepiej niż Koemana, tak samo źle albo nawet gorzej Hiszpan wygląda
1
@Rastafarnianin tylko jest jeden problem. Nie zagrasz prostopadłego podania gdy skrzydłowi stoją w miejscu i czekają na piłkę. Zero ruchu
0
@ddanioofcb 3/10
20
@P33ck podanie i od razu wyjście na pozycję? To da się tak??
4
@pt9 bo Messi go chciał
0
@Emhyr brak Courtois to żart. na moje zasłużył bardziej na ZP niż Benzema nawet
1
@cules100pro noo oglądałem kilka meczy Brazylii i jakoś niespecjalnie się wyróżniał. Do Leeds wpuścisz Trincao i będzie tam wyróżniającym się grajkiem
1
@barcelonaLM chyba nikt w to nie wierzy....
2
@Kondziubarca oczywiście, że nie. Gośc grał w słabym Leeds i dlatego tam wyglądał na solidnego piłkarza. Półtora roku teu nikt nie widział, że ktoś taki gra.
0
@Dieselzor przypominam, że jest coś takiego jak szkółka. Riad na SO a nie beznadziejny Garcia czy Pique, gorzej być nie może
0
@MESSIah16 a przed meczem tyle tu osób podważało jakość piłkarską Valverde
0
@sebo939 przeraża też fakt, że gdyby piłkarz Barcelony był na miejscu Fede to by podawał do tyłu
1
@Kszysiek7 żeby dać podanie prostopadłe to ktoś musi wybiegać zza plecy, a u nas wszystko statycznie
0
@D10SLEO a dostal takie transfery jakie chcial
7
Raphinha nie przedryblowałby Maguire nawet
0
I cyk za chwilę polscy dziennikarze ocena Lewandowskirgo 7 w skali 1-10. Bo walczyl bo się starał bo mu zależało
1
Raphinha większą porażka niż Coutinho
1
Czesio Fryzjer przy Xavim to geniusz taktyczny