1

@Kgorecki2500 mi się mega podobalo jak Messi przepycha mojego Adame Traote xd ale ogólnie ta FIFA wg mnie bardzo fajna

2

@BartqRKO to patrząc na to ile drużyn chce tankować to dużo wygranych :D da im pewnie 11 miejsce

0

@Dembouz1899 szkoda, że nie przestali kręcić w pewnym momencie.....w pewnym momencie strasznie stracił na jakości

0

@against_modern_football niemożliwe :D

1

@Adi123456789 Arnold to poziom Desta w obronie

1

@Cvzx noo oczywiście, mocne uderzenia lub ciągła obroną to jest to a nie jakieś: serw wolej przy siatce

5

@msmsms no mi zaimponował tym szczepieniem. Stwierdził że to głupota i tego nie zrobi, czym prawdopodobnie zaprzepaścił sobie okazję do wyprzedzenia Nadala o jakieś 10 wielkich szlemów na koniec kariery

0

@Pedri16Future Cancelo za Arnoldem? W sumie już mnie nic nie zdziwi

3

@MesQueUnClub96 Hurkacz to jest śmieszny, bez psychiki całkowicie. Djoko lubię, czasami zachowuje się na korcie jak dzban, ale ma swoje poglądy i mega zaplusowal tym, że ważniejsze jest jego zdanie odnośnie szczepień i wolał opuścić wielkie szlemy niż się zaszczepić

1

@msmsms znacznie bardziej mi przypada do gustu gra Nadala czy Djoko.

2

@MesQueUnClub96 od Ciebie to brzmi jak komplement xd

8

@MesQueUnClub96 ja tam Federera nie lubię

2

@kuz ale Koeman też musiał grać tymi "wybitnymi" napastnikami. Na ten moment to ciężko oceniać Xaviego lepiej niż Koemana, tak samo źle albo nawet gorzej Hiszpan wygląda

1

@Rastafarnianin tylko jest jeden problem. Nie zagrasz prostopadłego podania gdy skrzydłowi stoją w miejscu i czekają na piłkę. Zero ruchu

0

20

@P33ck podanie i od razu wyjście na pozycję? To da się tak??

4

@pt9 bo Messi go chciał

0

@Emhyr brak Courtois to żart. na moje zasłużył bardziej na ZP niż Benzema nawet

1

@cules100pro noo oglądałem kilka meczy Brazylii i jakoś niespecjalnie się wyróżniał. Do Leeds wpuścisz Trincao i będzie tam wyróżniającym się grajkiem

1

@barcelonaLM chyba nikt w to nie wierzy....

2

@Kondziubarca oczywiście, że nie. Gośc grał w słabym Leeds i dlatego tam wyglądał na solidnego piłkarza. Półtora roku teu nikt nie widział, że ktoś taki gra.

0

@Dieselzor przypominam, że jest coś takiego jak szkółka. Riad na SO a nie beznadziejny Garcia czy Pique, gorzej być nie może

0

@MESSIah16 a przed meczem tyle tu osób podważało jakość piłkarską Valverde

0

@sebo939 przeraża też fakt, że gdyby piłkarz Barcelony był na miejscu Fede to by podawał do tyłu

1

@Kszysiek7 żeby dać podanie prostopadłe to ktoś musi wybiegać zza plecy, a u nas wszystko statycznie

0

@D10SLEO a dostal takie transfery jakie chcial

7

Raphinha nie przedryblowałby Maguire nawet

0

I cyk za chwilę polscy dziennikarze ocena Lewandowskirgo 7 w skali 1-10. Bo walczyl bo się starał bo mu zależało

1

Raphinha większą porażka niż Coutinho

1

Czesio Fryzjer przy Xavim to geniusz taktyczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?