1

Piszecie o przyszłym sezonie tak jakby to było pewne, że się tam zakwalifikujemy :D

2

@Encore ciężko nie być wyróżniającą się postacią w Leeds. Od początku pachniało to niewypałem jak Coutinho

1

Wyobraźmy sobie mecz FC Barcelona vs Druzyna Niskoroslych (karłów). Strzelimy coś z rzutu rożnego?

1

@Korek365 ale co Busquets rozumie? Straty na własnej połowie? Podania do rywali? Bieganie w slow motion?

1

@daniel32778 ter Stegen lepszy

3

Jakby mi ktoś powiedział, że Barcelona kupi skrzydłowego z Brazylii za 55mln, a ja będę tęsknił za Trincao to raczej bym nie uwierzył :D

2

Zakładając, że dostaniemy się do fazy grupowej LM na przyszły sezon; jeżeli Busquets będzie w kadrze na sezon 2023/2024 to stawiam 100zl przed pierwszą kolejką, że nie wychodzimy z vrupy

0

@IronSanHybrid ale tu akurat dobra jego analiza.

4

@Faro Xavi to jest gorszy niż Roura czy Koeman. Gość ma kadrę na min ćwierćfinał LM, a kompromituje się w każdym ważnym meczu w europejskich pucharach

1

@NaFazieHitman niech oni zakładają, że na wiosnę też odpadniemy po 2 meczach, max 4 bo inaczej tego nie widzę. A po drugie weź teraz przekonaj jakiegokolwiek piłkarza solidnego lub dobrego by tu przyszedł.....zostają nam sam odpadki jak Bellerin i one wonder season Raphinha

1

Teraz Xavi wyjdzie happy na konferencji i powie że dalej podążamy z naszym planem....tylko szkoda że nigdy nie powiedział jaki to plan

8

Mecz by trwał 3000min i tak by nie strzelili

0

@Emhyr ale tu nie chodzi o bycie półkę wyżej na papierze. Fornalik by rozwalił taktycznie Xaviego

0

@Emhyr to samo czytałem po wylosowaniu Eintrachtu :P

0

Najgorsze jest to, że na wiosnę na kogokolwiek nie trafimy to tylko na papierze będziemy faworytem.

0

Jak ktoś może chcieć by Xavi został....gość z Haalandem, Messim, KdB by nie wygrał ligi słowackiej

2

Busquets uderza z dystansu!!!!! Mogę umierać. Błogosławieni którzy uwierzyli a nie widzieli

1

Xddddd grajmy większą ilością odpadów z innych klubów. Xavi mam nadzieję, że do mundialu się nie utrzyma

1

Normalnie człowiek jakby widział to jak dziś grają to by się wkurzał i irytował....dziś to nawet ma wywalone na to, bo niczego dobrego się nie spodziewa

0

@PatrychoO nie, ale czy to w jakiś sposób podniesie morale czy cos? Wątpię, plus wygranej to tylko 2mln euro czy tam ile za wygraną

1

Skrzydłowy wybiegające za plecy a nie stojący przy linii i czekający jak ciołek na podanie??? Wow, ileż można ciekawych rzeczy się dowiedzieć oglądając Barcelonę....a raczej ich rywali

0

@against_modern_football nie wydaje mi się. Bayern gra o nic, co to za sukces byłby wygrać z drużyną, która gra na 70%

0

@Rewolucja123 Garcia nie będzie tak szybki i tak zbudowany jak Militao, to jest ta różnica.

0

@talizmo Monaco półfinał LM. Proszę bardzo

3

@Lionel_Messi10 no to można śmiało stawiać, że Bayern trafi 2 brameczki jak Busquets im wystawi na pustą

0

@Kwiatek67 niestety

0

@AmigoBlancos żartujesz? Ten skład byłby murowanym faworytem do wygrania LM

5

@talizmo Bilbao czy Villareal nie były regularne przez ostatnią dekadę. Taki Villareal grał w secunda division. Ja nie oglądam Ligue 1 nic, może dwa mecze na rok jakieś, ale umniejszanie liczb poprzez słabych rywali to trochę słabe

0

@Worny noo w pierwszym meczu z Bayernem to zagrał jak napastnik A klasy, z Realem też

10

@talizmo a MSN nabite vs Almeria czy Mallorca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?