FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obrona Juventusu jest tak słaba, że Pique byłby tam zbawieniem
3
Ta Benfica to by teraz nas rozklepala bardziej niż rok temu....co grają
0
@Kielak polecam słownik :D
0
@BorzyKrzys bardzo, polecam
0
Podziwiam ludzi, którzy mają tyle meczy do wyboru i oglądają jakiś Maccabi Haifa :D
0
Widzisz asystę w meczu Benfica vs Juventus a potem przypominasz sobie dośrodkowania gościa z Brazylii za 55mln
1
@Jackazz Benfica vs Juve. Juve musi wygrać by jakkolwiek się jeszcze liczyć
0
@Firestone dlaczego??
1
@geass ale muszą tam mieć beke zniego
1
@FcBarcelonaFanMSN może tam zacznie grać dobrze
1
@Fabik87 ściągnięcie tego cieniasa będzie porażka Laporty.
1
Właśnie zobaczyłem za co Simmons wyleciał przeciw Memphis....idiota z tego sędziego, Morant też frajer, ale no sędziowie w tym mieście ostatnio ciągle świrują
0
Pytanie do graczy FUT. Czy jak zagram kwalifikacje do weekendowej ligi, ale nie zapisze się do niej (nie mogę zagrać) to w przyszłym tygodniu normalnie będę musiał grac kwalifikacje czy od nowa będę musiał zbierać te 1250puntkow czy ile tam było?
21
@Kidd ja w to nie wierze nic a nic. Nawet jakby Inter dziś jakimś cudem stracił punkty z Pilznem to nie wierzę, że my wygramy z Bayernem. i nie ma co pisać "ooo taki kibic bla bla bla"...ta drużyna sama nie wierzy w siebie w LM od 3-0 z Romą
12
@Kessie za wezwanie Policji do takich debili to powinna być kara 10tys
0
@Roobo przynajmniej el kapitanowie nie będą na wiosnę narzekać na mecze co 3 dni
1
@VamosVamos zdecydowanie. Obecnie brak u nas typowego SPO. Ani Pedri ani Gavi to nie jest jednak ten profil
0
@Krzychu1010 może Sevilla vs Kopenhaga obie strzelą
0
@takisobiektos nam rzucać nie kazano
2
@Jasialdinho narazie to Ty gadasz głupoty. Gość napisał swoje zdanie a Tu od razu na niego z "mordą". Zablokuj gościa jak Ci się nie podobają jego komentarze i tyle
14
@Deviler zazdroszczę nadziei
1
@Cule1234 bardzo dobrze. Gość przez pryzmat jego okresu u nas jest oceniany fatalnie, ale na zespołu takiego potencjału jest bardzo dobry.
0
@kamyk_23 no to nie ma co, 2 czerwone kartki
1
Neves jest tragiczny. Już wole kolejny sezon z Busquetsem
0
@cold_play dla mnie to nie jest w żaden sposób czerwona kartka. Obaj na siebie wlecieli, a to że Gavi pewnie jest 15cm niższy i 30kg wagi spowodowało taki upadek.
5
@gumaz Cycu zdecydowanie ale przed wyjazdem do USA
0
@FabianMrozek i dla takich komentarzy warto tu wbić.
0
@Emhyr nie. Tylko pomimo asyst i goli jakoś dawali radę w obronie. Od kilku lat Alba gra fatalnie w obronie i więcej meczy przez niego przegraliśmy niż miał asyst czy goli.
13
@Image czyżby ktoś się chciał zabezpieczyć na wypadek, gdyby pomocnik nie dawaj rady już?? kurde to tak można? to piłkarze nie grają za zasługi i z sentymentu?
0
@Emhyr no no no zodyn nie grał tak tragicznie w obronie. Tylko nie wyskakuj nagle z ilością asyst i goli, bo ja to jednak oczekuje by obrońca najpierw bronił, a potem skupił się na ataku