0

Obrona Juventusu jest tak słaba, że Pique byłby tam zbawieniem

3

Ta Benfica to by teraz nas rozklepala bardziej niż rok temu....co grają

0

@Kielak polecam słownik :D

0

@BorzyKrzys bardzo, polecam

0

Podziwiam ludzi, którzy mają tyle meczy do wyboru i oglądają jakiś Maccabi Haifa :D

0

Widzisz asystę w meczu Benfica vs Juventus a potem przypominasz sobie dośrodkowania gościa z Brazylii za 55mln

1

@Jackazz Benfica vs Juve. Juve musi wygrać by jakkolwiek się jeszcze liczyć

0

@Firestone dlaczego??

1

@geass ale muszą tam mieć beke zniego

1

@FcBarcelonaFanMSN może tam zacznie grać dobrze

1

@Fabik87 ściągnięcie tego cieniasa będzie porażka Laporty.

1

Właśnie zobaczyłem za co Simmons wyleciał przeciw Memphis....idiota z tego sędziego, Morant też frajer, ale no sędziowie w tym mieście ostatnio ciągle świrują

0

Pytanie do graczy FUT. Czy jak zagram kwalifikacje do weekendowej ligi, ale nie zapisze się do niej (nie mogę zagrać) to w przyszłym tygodniu normalnie będę musiał grac kwalifikacje czy od nowa będę musiał zbierać te 1250puntkow czy ile tam było?

21

@Kidd ja w to nie wierze nic a nic. Nawet jakby Inter dziś jakimś cudem stracił punkty z Pilznem to nie wierzę, że my wygramy z Bayernem. i nie ma co pisać "ooo taki kibic bla bla bla"...ta drużyna sama nie wierzy w siebie w LM od 3-0 z Romą

12

@Kessie za wezwanie Policji do takich debili to powinna być kara 10tys

0

@Roobo przynajmniej el kapitanowie nie będą na wiosnę narzekać na mecze co 3 dni

1

@VamosVamos zdecydowanie. Obecnie brak u nas typowego SPO. Ani Pedri ani Gavi to nie jest jednak ten profil

0

@Krzychu1010 może Sevilla vs Kopenhaga obie strzelą

0

@takisobiektos nam rzucać nie kazano

2

@Jasialdinho narazie to Ty gadasz głupoty. Gość napisał swoje zdanie a Tu od razu na niego z "mordą". Zablokuj gościa jak Ci się nie podobają jego komentarze i tyle

14

@Deviler zazdroszczę nadziei

1

@Cule1234 bardzo dobrze. Gość przez pryzmat jego okresu u nas jest oceniany fatalnie, ale na zespołu takiego potencjału jest bardzo dobry.

0

@kamyk_23 no to nie ma co, 2 czerwone kartki

1

Neves jest tragiczny. Już wole kolejny sezon z Busquetsem

0

@cold_play dla mnie to nie jest w żaden sposób czerwona kartka. Obaj na siebie wlecieli, a to że Gavi pewnie jest 15cm niższy i 30kg wagi spowodowało taki upadek.

5

@gumaz Cycu zdecydowanie ale przed wyjazdem do USA

0

@FabianMrozek i dla takich komentarzy warto tu wbić.

0

@Emhyr nie. Tylko pomimo asyst i goli jakoś dawali radę w obronie. Od kilku lat Alba gra fatalnie w obronie i więcej meczy przez niego przegraliśmy niż miał asyst czy goli.

13

@Image czyżby ktoś się chciał zabezpieczyć na wypadek, gdyby pomocnik nie dawaj rady już?? kurde to tak można? to piłkarze nie grają za zasługi i z sentymentu?

0

@Emhyr no no no zodyn nie grał tak tragicznie w obronie. Tylko nie wyskakuj nagle z ilością asyst i goli, bo ja to jednak oczekuje by obrońca najpierw bronił, a potem skupił się na ataku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?