FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Arkon tylko PSG ma jeszcze w ataku Neymara i Messiego, jakkolwiek genialny jest Foden czy Mahrez to PSG wygrywa w tej formacji
1
@MESSIah16 Obrona i pomoc City, atak PSG i bramkarz równo wg mnie
1
Jak zagrał Raphinha? Asysta to było jedno magic touch czy jednak coś jeszcze pozytywnego zrobił?
1
@Striker tak wywalił Pique, że gość zawalił mecz z Interem i w nagrodę zagra z Pilznem o nic
2
@bari_94 to mogli o tym myśleć przy kompromitacji z Bayernem czy oklepie od Interu. Teraz powinien być czas dla młodych. Stara gwardia pokazała już jak im zależy i jak "walczyli" o honor klubu
3
Mecz o nic w LM a my wyjdziemy środkiem obrony Pique-Alonso....super Xavi, dobrze że kiedyś ktoś Tobie dał szansę na grę.
2
@KlonaZepan ale idiotyczne. Deulofeu to w tym sezonie top 10xawodnikow Serie A. Nasi skrzydłowi w tym sezonie to kilka półek niżej
0
Busquets w wyjściowym składzie, a ludzie chcą by Xavi został....
0
super transfery....niedostępni zawsze
8
@Tomasson81 Napoli krzyknie teraz za niego 100mln, a po sezonie jak tak będzie grał 150mln :D
2
@Rust_Cohle no jakby mi płacili 10mln za sezon czy tam ile to raczej bym najpierw się skupił na podaniu a potem na robieniu kółeczek :D
2
@Mns21 zwalnianie trenera co chwilę nie jest dobre, ale trzymanie trenera bez żadnego pomysłu na grę, ślepo wierzącego w gościa z którym grał 10lat temu jest dobre?
1
@Kidd bo to było smiesznie :D gośc się zakręcił 2 razy...po to by nie podać celnie na 5m xD
1
@kamiVeB jeśli zakładamy że będą zdrowi to też widzę ich na pierwszym miejscu, ale no nie wierzę że Kawhi zagra 50% spotkań, a George więcej niż 60, a bez tego raczej nie ma na to szans
0
@kamiVeB zachód będzie mega dziwny w tym roku w fazie zasadniczej. GSW wiedzą jak to się bić o to w tej fazie, LAC i Denver będą raczej oszczędzać swoich rekonwalescentów, czyli pewnie znowu Phoenix znowu wygra regular sezon a potem wciry od Memphis czy NOP
0
@kamiVeB patrzę 7 miejsce Denver i sobie myślę "no nie możliwe, muszą być wyżej"....po czym przypomniałem sobie jakie druzyny zostały :D chociaż ja osobiście Suns widzę znacznie niżej niż Nuggets (oczywiście zdrowych)
0
@Commando przestanmy z tym pechem. Brak pomysłu na zespół a nie pech. Nie potrafimy mieć dobrej sytuacji z dobrymi klubami i to się nie zmienia.
1
@dorkizos tylko to był początek Guardioli, Xavi już jest rok i nie widać żadnego progresu, wręcz przeciwnie a kadrę ma lepszą niż w momencie jej objęcia
2
@dorkizos porównanujesz obecną sytuację do sytuacji z meczem, gdzie pierwszy mecz wygraliśmy 4-0? Xd
0
@Kgorecki2500 zazdroszczę im. Setien to wyższa półka niż Xavi
2
@Cule1234 tylko, że trener nie ma żadnego planu na grę, zero.
2
@AlwaysBlaugrana z Xavim nie wygramy LE, nie widzę takiej możliwości. Za duzo dobry i średnich drużyn tam jest
0
@Kamiloza91 zdecydowanie bez Lewego.
0
@Emhyr może i przereklamowany trochę, ale jak wyjdzie na niego Roberto czy Bellerin to będzie wyglądał jak Ronaldinho
0
@LambiPL jest różnica pomiędzy gwarantem sukcesów a kompromitacją.
0
@PsychoFanBlaugrana2 wstaw tam sobie jakiekolwiek nazwisko jeśli Ci nie pasuje Probierz :D
0
@LambiPL ale tu po prostu trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie czy ktoś wierzy, że z Xavim zaczniemy wygrywać puchary. Czy Xavi ogra jakiś solidny zespół w Europie. Czy Xavi taktycznie rozpracowalby Probierza chociaż. Obecnie na te pytania odpowiedź jest jedna: nie
0
@Korek365 to fajnie, że Xavi rozumie grę Busquetsa...w żaden sposób mnie to nie uspokoiło
0
@neeed jest coś takiego jak szkółka. Są braki w kadrze to można je uzupełnić o zawodników ze szkółki, ale trzeba mieć do tego odpowiedniego trenera. A nie takiego który woli wystawić Pique niż Riada
1
@Nano22 będziemy ich chwalić za bycie pośmiewiskiem i szukać łańcuchów