4

@Arkon tylko PSG ma jeszcze w ataku Neymara i Messiego, jakkolwiek genialny jest Foden czy Mahrez to PSG wygrywa w tej formacji

1

@MESSIah16 Obrona i pomoc City, atak PSG i bramkarz równo wg mnie

1

Jak zagrał Raphinha? Asysta to było jedno magic touch czy jednak coś jeszcze pozytywnego zrobił?

1

@Striker tak wywalił Pique, że gość zawalił mecz z Interem i w nagrodę zagra z Pilznem o nic

2

@bari_94 to mogli o tym myśleć przy kompromitacji z Bayernem czy oklepie od Interu. Teraz powinien być czas dla młodych. Stara gwardia pokazała już jak im zależy i jak "walczyli" o honor klubu

3

Mecz o nic w LM a my wyjdziemy środkiem obrony Pique-Alonso....super Xavi, dobrze że kiedyś ktoś Tobie dał szansę na grę.

2

@KlonaZepan ale idiotyczne. Deulofeu to w tym sezonie top 10xawodnikow Serie A. Nasi skrzydłowi w tym sezonie to kilka półek niżej

0

Busquets w wyjściowym składzie, a ludzie chcą by Xavi został....

0

super transfery....niedostępni zawsze

8

@Tomasson81 Napoli krzyknie teraz za niego 100mln, a po sezonie jak tak będzie grał 150mln :D

2

@Rust_Cohle no jakby mi płacili 10mln za sezon czy tam ile to raczej bym najpierw się skupił na podaniu a potem na robieniu kółeczek :D

2

@Mns21 zwalnianie trenera co chwilę nie jest dobre, ale trzymanie trenera bez żadnego pomysłu na grę, ślepo wierzącego w gościa z którym grał 10lat temu jest dobre?

1

@Kidd bo to było smiesznie :D gośc się zakręcił 2 razy...po to by nie podać celnie na 5m xD

1

@kamiVeB jeśli zakładamy że będą zdrowi to też widzę ich na pierwszym miejscu, ale no nie wierzę że Kawhi zagra 50% spotkań, a George więcej niż 60, a bez tego raczej nie ma na to szans

0

@kamiVeB zachód będzie mega dziwny w tym roku w fazie zasadniczej. GSW wiedzą jak to się bić o to w tej fazie, LAC i Denver będą raczej oszczędzać swoich rekonwalescentów, czyli pewnie znowu Phoenix znowu wygra regular sezon a potem wciry od Memphis czy NOP

0

@kamiVeB patrzę 7 miejsce Denver i sobie myślę "no nie możliwe, muszą być wyżej"....po czym przypomniałem sobie jakie druzyny zostały :D chociaż ja osobiście Suns widzę znacznie niżej niż Nuggets (oczywiście zdrowych)

0

@Commando przestanmy z tym pechem. Brak pomysłu na zespół a nie pech. Nie potrafimy mieć dobrej sytuacji z dobrymi klubami i to się nie zmienia.

1

@dorkizos tylko to był początek Guardioli, Xavi już jest rok i nie widać żadnego progresu, wręcz przeciwnie a kadrę ma lepszą niż w momencie jej objęcia

2

@dorkizos porównanujesz obecną sytuację do sytuacji z meczem, gdzie pierwszy mecz wygraliśmy 4-0? Xd

0

@Kgorecki2500 zazdroszczę im. Setien to wyższa półka niż Xavi

2

@Cule1234 tylko, że trener nie ma żadnego planu na grę, zero.

2

@AlwaysBlaugrana z Xavim nie wygramy LE, nie widzę takiej możliwości. Za duzo dobry i średnich drużyn tam jest

0

@Kamiloza91 zdecydowanie bez Lewego.

0

@Emhyr może i przereklamowany trochę, ale jak wyjdzie na niego Roberto czy Bellerin to będzie wyglądał jak Ronaldinho

0

@LambiPL jest różnica pomiędzy gwarantem sukcesów a kompromitacją.

0

@PsychoFanBlaugrana2 wstaw tam sobie jakiekolwiek nazwisko jeśli Ci nie pasuje Probierz :D

0

@LambiPL ale tu po prostu trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie czy ktoś wierzy, że z Xavim zaczniemy wygrywać puchary. Czy Xavi ogra jakiś solidny zespół w Europie. Czy Xavi taktycznie rozpracowalby Probierza chociaż. Obecnie na te pytania odpowiedź jest jedna: nie

0

@Korek365 to fajnie, że Xavi rozumie grę Busquetsa...w żaden sposób mnie to nie uspokoiło

0

@neeed jest coś takiego jak szkółka. Są braki w kadrze to można je uzupełnić o zawodników ze szkółki, ale trzeba mieć do tego odpowiedniego trenera. A nie takiego który woli wystawić Pique niż Riada

1

@Nano22 będziemy ich chwalić za bycie pośmiewiskiem i szukać łańcuchów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?