3

Tak szczerze to ja nie wiem czy ten faul Lewandowskiego nie był na bezpośrednią czerwoną. Atak łokciem bezpośrednio na rywala i piłka go wgl nie interesowała

1

Obie kartki słuszne i nie ma co zwalac na sędziego za to.

0

@Keson a co wg Ciebie któraś z tych żółtych była niesłuszna???

0

Spokojnie, dziennikarze w Polsce go pochwalą za walkę i siłę woli

4

Od meczu z Villareal, jednym z najlepszych w tym sezonie, Busquets wychodzi w każdym meczu w podstawówej 11 (oprócz zawienieszenia na Pilzno). Mecz z Villareal zaczął na ławce. Widać było, że pomoc działała i co Xavi robi? Wystawia go za każdym razem....gdzie tu jakakolwiek logika

1

Krychowiak jest lepszy niż Busquets. Czemu on musi grać wszystko prawie....czy Ci ludzie na ławce są ślepi i nie widzą, że to jest najgroźniejszy zawodnik rywali w każdej kolejce?

0

Busquets won z boiska!!!!!!!!!

7

Walić błąd sędziego. Wszystko zaczęło się od przyjęcia Busquetsa w własnym polu karnym, a właściwie jego braku. Jeśli dla Xaviego to kluczowa postać to razem powinni odejść jak najszybciej, bo z tą dwójką liga farmera Setiena byłaby sukcesem

0

Jak się gra miernym LO na SO to tak już jest drogi trenerze. Przypuszczam, że SO z urodzenia, nawet ten bez doświadczenia, nie dałby się tak zablokować, bo miałby warunki fizyczne

2

Busquets 176strata na własnej połowie w tym sezonie, ale Xavi dalej go będzie uważał za niezbędnego. Choćby z Messim, de Bruyne czy Neymarem to za rok nie wyjdziemy z Busim z grupy LM

0

@JimMorrisonFCB czyli nigdy wg Ciebie bo nie podałeś przykładu. Bo mecz z 4ligowcem w CdR się nie liczy

0

@tomek256 jeśli dobrze kojarzę to po prostu nie bał się wyrażać swoich poglądów na tle rasistowskim między innymi

0

@JimMorrisonFCB no Alonso już pokazał, że gra tam słabo. Kiedy ma Riad zagrać?

2

Fajnie, że wziął Riada a i tak wystawia Alonso, ma to sens

2

@MesQueUnClub96 co to za pytanie....dla mnie Lewandowski może nie zagrać ani minuty, bramki strzelić Szczęsny jeśli to da awans

1

@AmigoBlancos no to było pewne odkąd ogłosili mundial w listopadzie. I tak piłkarze grają, a spodziewałem się, że dużo klubów będzie zmuszone grać samymi rezerwami bo będą udawane kontuzję

1

@Deviler oj wtedy 75% ludzi tu zwariuje. Przez 5dni od ich odpadnięcia nie warto tu wchodzić wtedy

2

@Lionel_Messi10 od dziecka czy od momentu gdy gra tam Messi i skończysz im kibicować gdy przestanie am grac?

0

@David_Beckham Varane to wgl jedzie na mundial? nie jest kontuzjowany? Ten środek pola cały z Argentyny to żarcik chyba

10

@Lionel_Messi10 Meksyk i Polska wychodzą z naszej grupy, na co komu ta Argentyna

2

@Emhyr jak czytam tą przewidywalną kadrę to do Kataru pojedzie 15 uniwersalnych piłkarzy, 5 którzy nie grają a i tak wyjdą w podstawowej "11" i do tego Lewy, Zielu, Kiwior, Szczęsny, Szymański i Cash

2

chłop się sam kompromituje....na prawym skrzydle gra tak samo fatalnie. Przez cały sezon miał 3dobre dogrania do Lewandowskiego....55mln 3 dobre dośrodkowania z gry. Z stojącej piłki przy rzucie rożnym pierwszy obrońca wybija piłkę w 9 na 10 sytuacji.

0

@czółkovsky liczę, że Dallas skończą w top3 regular season i wtedy MVP dla niego. Giannis też jest kosmiczny, ale no ma zdecydowanie lepszy skład

3

@Medium wystarczy wczoraj posłuchać komentatorów gdy były powtórki przy karnych. Gdy był dla Realu to Święcicki szczytował, gdy dla Rayo to głos jakby na stypie byl

2

tylko na razie jest więcej nie dostępny niż dostępny.

0

@Encore nie z tym trenerem, a i jest minimum 6-7 druzyn z większym potencjałem kadrowym

0

Bo w Milanie pracują inteligentne osoby, a po transferach Alonso czy Bellerina mam wątpliwości czy u nas takie osoby są

3

Ale Ci komentatorzy są beznadziejni. To już Darek Szpakowski w meczach reprezentacji Polski jest bardziej obiektywny

5

Ten łysy z Rayo w ataku czy ofensywny pomocnik to dziś kozak

3

Wg przepisów karny słusznie powtórzony, ale ten przepis na moje to jest beznadziejny. Bramkarz i tak ma mało szans na obronę, a przy obowiązku bycia jedną nogą na linii to tę szanse jeszcze maleją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?