FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Criss18Barca na moje to Argentyna i Meksyk są pewne awansu, a my z Arabią powalczymy o 3 miejsce
2
@Kgorecki2500 obstawiam 2-1 dla Atletico, więc pewnie jakieś 0-0
0
znacie jakąs stronę gdzie można poczytać o innych reprezentacjach na mundialu i ogólną zapowiedź mundialu (nie tylko gadka o Polsce)? ewentualnie coś na YT
0
@Peszko07 taktyczny
1
@Coutinho007 a no tam to poprzeczki za wysoko nie zawiesili, więc w porówananiu do Europy to ocena 12/10
0
@Coutinho007 ja bym nie przesadzał, w kilku meczach wyglądaliśmy słabo i tylko wybitny ter Stegen nas ratował. Z Niemcem z poprzedniego sezonu zakładam, że mielibyśmy jakieś 8-10pkt mniej
3
@Kidd że w finale mundialu zagra Kamerun vs Maroko
6
Eto chyba zaczyna brać jakiś proszek co brał Maradona....gość gada takie głupoty, że Tomaszewski przy nim to mądry człowiek
0
@alianta2 no nie wiem, na moje nie wychodzą
1
@Medium przecież Lewy wtedy z Peszko będzie sylwestra robił w Zakopanem
5
@Kidd Lo Celso jeśli liczymi go jako wielkie nazwisko
4
Wyjście za linię obrony skrzydłowego i prostopadła piłka i gol, można? Można wychodzić za plecy obrońcy, a nie statycznie stać 2m od linii bocznej i czekać na podanie do nogi? Oby nasi skrzydłowi zauważyli że to się bardziej opłaca
0
@tristan87 wierzyłem, że Senegal może być czarnym koniem mundialu, bez niego to max wyjście z grupy
0
@Roobo z tej trójki to wydaje mi się, że tylko Balde może dostać, aczkolwiek też wątpię. Nie był na żadnym zgrupowaniu jeszcze, a to nie czas na eksperymenty
1
@P33ck wiadomo, że różnica pomiędzy tymi gośćmi jest jak różnica pomiędzy Grosickim a Neymarem, ale no jednak trzeba wziąć pod uwagę, że w Ligue 1 to i CR by miał pewnie double double
0
@Kidd Raphinha albo ter Stegen. Niemcy nie błyszczą ostatnio, ale no to zawsze Niemcy i jak mają sue kiedyś ogarnąć to właśnie na takiej imprezie
0
@Azi tępotą jest unikanie problemu jakim jest Busquets. Jeśli po takim meczu mamy go nie krytykować tylko udawać, że nie jest beznadziejny to powodzenia. Mam nadzieję, że nigdy nie napiszesz nic złego na któregokolwiek piłkarza po słabym meczu
2
@ptrx tym bardziej martwią słowa Xaviego jaki to on jest kluczowy dla niego. Jak dla mnie Krychowiak nie powinien jechać na mundial tak nie wiem czy on teraz nie jest lepszym piłkarzem niż Busquets. Xavi j sztab trenerski nie oglądają powtórek i nie widzą tych jego strat czy o co chodzi.....
23
Wszystko super fajnie wygraliśmy, ale to co odwala Busquets to już woła o pomstę do nieba. Gość jest chodzącą katastrofą. Przecież w co drugim meczu z nim w wyjściowym składzie zaczynamy od stanu personalnego 10vs12. Od kilku lat ciągle straty na własnej połowie, niedokładne podania czy źle przyjęcia. Z nim w składzie nawet nie ma co oczekiwać, że za rok wyjdziemy z grupy LM, chłop utknął w epoce 2010r. Ja rozumiem, że przed TV to każdy jest mądry i jak to mówią trenerzy "piłkarz robi rzeczy X których nikt nie widzi"....ale no on to robi wszystko by utrudnić mecz i to od kilku lat (jakiś 3-4). Może i zagra jeden dobry mecz z jakimś Elche i zanotuje 2 kluczowe podania, ale potem w 7 spotkaniach będzie miał po 4tsraty na własnej połowie. Szkoda, że nie ma tyle jaj co Pique by odejść już w zimie. Jeden z najlepszych meczy przeciwko Villareal zaczyna na ławce i potem gra wszystko od początku....przecież to jakiś ogromny labirynt logiki u Xaviego
11
@macio_944 przy Vinim to Neymar to twardziel
0
Balde MVP
0
Jak nic narysuję linia spalonego xd
5
I oczywiście kto odpuścił teraz tego Kike.... Niezbędny dla taktyki Busquets. Taktyki rywali chyba. Xavi ogarnil się chłopie bo z tym gościem z ligi Europy to spadniemy
1
@Peciak ale Busquets robi po 3-4 takie podania czy straty
5
Warto pochwalić zmienników, dobrze się wprowadzili...a nie czekaj
3
Balde kozak. Niech on gra na swojej pozycji, a za 3-4 lata będziemy mieli top3 LO na świecie
0
@mindbender84 Lewandowski stanął na rywala
0
A jakby tak ustawić Dembele na środek? Może na szybkości coś wypracuje
5
Gola nie będzie coś się znajdzie
3
Tak szczerze to ja nie wiem czy ten faul Lewandowskiego nie był na bezpośrednią czerwoną. Atak łokciem bezpośrednio na rywala i piłka go wgl nie interesowała