0

Bo w Milanie pracują inteligentne osoby, a po transferach Alonso czy Bellerina mam wątpliwości czy u nas takie osoby są

3

Ale Ci komentatorzy są beznadziejni. To już Darek Szpakowski w meczach reprezentacji Polski jest bardziej obiektywny

5

Ten łysy z Rayo w ataku czy ofensywny pomocnik to dziś kozak

3

Wg przepisów karny słusznie powtórzony, ale ten przepis na moje to jest beznadziejny. Bramkarz i tak ma mało szans na obronę, a przy obowiązku bycia jedną nogą na linii to tę szanse jeszcze maleją

0

Karnym dla Realu się podniecali, tu jakaś stypa

0

Nie wiem kto dziś najbardziej wkurza: Święcicki, Chabiniak czy Vinicius

0

Człowiek chciał sobie zobaczyć meczyk Realu, ale to lizanie tyłka tych komentatorów to aż się odniechciewa

1

Faul ewidentny, ale po co ten obrońca faulował skoro asekurowalo 2innych piłkarzy???

0

Rayo jak chce urwać punkty musi takie coś wykorzystać. Było ich chyba 5 w polu karnym

1

@kuz polecam zmienić jakoś streamu skoro nie widziałeś tam faulu

0

Jazda Rayo

1

@MESSIah16 gdyby Xavi w LM wylosował Club Brugge to by narzekał

0

@Ghostface Kroos (4x chyba w tej Fifie) i Fabian Ruiz więc odrobinę lepiej :D

1

@Rust_Cohle ja właśnie go skończyłem

1

@Ghostface to jakoś nie zachęciliście xd

0

@Emhyr no ale jednak w tym wieku to raczej nie ma co się oszukiwać, że da radę poza fazą grupową

0

@Pitinho ja to bym chciał by Argentyna nie wyszła z grupy

0

@Emhyr wgl cały skład potężny, oprócz boków obrony to jest kosmos

1

@ptrx forma ter Stegena niesamowicie tuszuje grę i wyniki. Coś ala Messi i ter Stegen za Valverde. I wtedy i teraz gramy fatalnie i tylko bramkarz ratuje sezon

0

@Mns21 to my mamy na odwót. Z solidnymi/mocnymi gramy słabo, a z słabszymi wygrywamy

5

Xavi wybitny piłkarz, słaby trener i jeszcze gorszy mówca. Jak on może palną takie coś....

7

myślałem, że już nie będę musiał się denerwować widząc Casemiro na Camp Nou...

0

@zTx jak się skompromitujemy z United to powinniśmy odpuścić międzynarodowe rozgrywki na 5 lat

2

nie mamy szans, Lewy się schowa przy potężnym Harrym Magłajerem

0

@Death_voice a mi się podoba taki wpis, na czasie

2

znając Uefe to Liverpool vs Real i PSG vs Bayern tego samego dnia będzie

0

@Pedri16Future znając PSG jakby awansowali z pierwszego to by trafili na Liverpool

2

Ale City jest pchane przez tą Uefa....nikt nie m takich łatwych rywali jak oni

0

zastanawialiście się co by było gdyby Font wygrał wybory? Myślicie, że bylibyśmy w lepszym momencie sezonu czy gorszym?

2

@lucca87 tylko na prawą obronę nie potrzebujemy kogoś na uzupełnienie obrony tylko kogoś kto tam będzie nominalnie grał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?