FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo w Milanie pracują inteligentne osoby, a po transferach Alonso czy Bellerina mam wątpliwości czy u nas takie osoby są
3
Ale Ci komentatorzy są beznadziejni. To już Darek Szpakowski w meczach reprezentacji Polski jest bardziej obiektywny
5
Ten łysy z Rayo w ataku czy ofensywny pomocnik to dziś kozak
3
Wg przepisów karny słusznie powtórzony, ale ten przepis na moje to jest beznadziejny. Bramkarz i tak ma mało szans na obronę, a przy obowiązku bycia jedną nogą na linii to tę szanse jeszcze maleją
0
Karnym dla Realu się podniecali, tu jakaś stypa
0
Nie wiem kto dziś najbardziej wkurza: Święcicki, Chabiniak czy Vinicius
0
Człowiek chciał sobie zobaczyć meczyk Realu, ale to lizanie tyłka tych komentatorów to aż się odniechciewa
1
Faul ewidentny, ale po co ten obrońca faulował skoro asekurowalo 2innych piłkarzy???
0
Rayo jak chce urwać punkty musi takie coś wykorzystać. Było ich chyba 5 w polu karnym
1
@kuz polecam zmienić jakoś streamu skoro nie widziałeś tam faulu
0
Jazda Rayo
1
@MESSIah16 gdyby Xavi w LM wylosował Club Brugge to by narzekał
0
@Ghostface Kroos (4x chyba w tej Fifie) i Fabian Ruiz więc odrobinę lepiej :D
1
@Rust_Cohle ja właśnie go skończyłem
1
@Ghostface to jakoś nie zachęciliście xd
0
@Emhyr no ale jednak w tym wieku to raczej nie ma co się oszukiwać, że da radę poza fazą grupową
0
@Pitinho ja to bym chciał by Argentyna nie wyszła z grupy
0
@Emhyr wgl cały skład potężny, oprócz boków obrony to jest kosmos
1
@ptrx forma ter Stegena niesamowicie tuszuje grę i wyniki. Coś ala Messi i ter Stegen za Valverde. I wtedy i teraz gramy fatalnie i tylko bramkarz ratuje sezon
0
@Mns21 to my mamy na odwót. Z solidnymi/mocnymi gramy słabo, a z słabszymi wygrywamy
5
Xavi wybitny piłkarz, słaby trener i jeszcze gorszy mówca. Jak on może palną takie coś....
7
myślałem, że już nie będę musiał się denerwować widząc Casemiro na Camp Nou...
0
@zTx jak się skompromitujemy z United to powinniśmy odpuścić międzynarodowe rozgrywki na 5 lat
2
nie mamy szans, Lewy się schowa przy potężnym Harrym Magłajerem
0
@Death_voice a mi się podoba taki wpis, na czasie
2
znając Uefe to Liverpool vs Real i PSG vs Bayern tego samego dnia będzie
0
@Pedri16Future znając PSG jakby awansowali z pierwszego to by trafili na Liverpool
2
Ale City jest pchane przez tą Uefa....nikt nie m takich łatwych rywali jak oni
0
zastanawialiście się co by było gdyby Font wygrał wybory? Myślicie, że bylibyśmy w lepszym momencie sezonu czy gorszym?
2
@lucca87 tylko na prawą obronę nie potrzebujemy kogoś na uzupełnienie obrony tylko kogoś kto tam będzie nominalnie grał