0

@dv7wisnia to bardziej de Paul nie jest za takiego uważany?

0

@Marcin91fcb ale wiesz o tym, że Pique zdrowy to obecnie poziom Albatrosów?

0

@PartidarioCatalan np tego Casado czy Valle Gomez? Jakoś nie ma problemu w Barcelonie od kilku lat wystawiać piłkarzy na nieswoich pozycjach to czemu im nie dać szansy?

0

@Rewolucja123 dobrze, że po meczu z Interem nikt nie marudził na Pique. A teraz nikt ani słowa nie powie na niego bo pamięć za krótka i już nie pamiętacie co odwala ostatnio jak gra....

1

@Ojciec5tkidzieci Gianelli kozak jakich mało. Ma absolutnie wszystko

1

Za wystawienie takiej obrony to Xavi powinien z tego Pilzna wracać do domu na nogach..... kompromitacja

3

@Ojciec5tkidzieci pierwszy raz widziałem by w siatkówce ktoś stracił przytomność.

1

@barti_VEB97 fałszywi skrzydłowi

1

@MesQueUnClub96 Douglas też wygrał chyba z nami xd

0

@Emhyr a gdzie trio: Pique-Martinez-Garcia?

0

@esem91 beznadziejny typ jest i tyle.

1

@GadulkiGembulki_FCB nie u Xaviego. Prędzej tam Alonso zagra

0

@BorzyKrzys jeżeli to nie po angielsku to takie wpisy powinny być usuwane przez moderację.

5

@Rust_Cohle jeśli to prawda i to był ich pomysł to szanuje za to :D

1

@BaroPodertos dokladnie. Na treningu Gomez to podobno był połączeniem Iniesty i Xaviego....w meczach połączenie Mączyńskiego i Dudki

0

@barcelonaLM to ja już wolę te setki twittow odnośnie Verrattiego, Fabregasa czy Marquinhosa czy jak to się pisze

0

@FioletoweOczy nie twierdzę, że Xavi nie narzeka ale Klopp to już na wszystko narzeka....za niedługo na czarną dziurę coś powie

1

@AmigoBlancos jeszcze brakuje gdy na alejce się spotka ciotkę brata szwagra kuzynki pradziadka i rozmowa "pogoda dziś nie sprzyja" "wszyscy zdrowi w domu?" "No my musimy już uciekać bo jeszcze mamy parę grobów do obskoczenia

0

Ta linia obrony sprawia, że mam nadzieję, że stracimy dużo bramek a i tka bohaterem spotkania będzie Pena

0

@FioletoweOczy nigdy w życiu nie chciałbym Kloppa u nas. Zachowuje się jak świnia i prostak, skacze do każdego jak głupek i obwinia zawsze wsyztskich i wsyztski za porażkę, nawet wiatr....to nie Małysz

1

@IronSanHybrid czyli dziś tysiące osób sprzedających znicze i wiązanki przed cmentarzem powinni być usuwani? Ok, mam nadzieję że tak będzie

1

@Criss18Barca Vini nie będzie najwięcej fochow strzelał na boisku

0

@czółkovsky jak można mieć takie trafy....mi jak wpadnie 83 Gakpo to jestem w szoku że taki fart. Z każdej rozbudowy czy paczki 80+ lecą duplikaty. Jedyny dobry traf to chyba Valverde tydzień po premierze gry

0

@don'T.R.I.P.e tak, bo jako normalny tancerz czułbym się dyskryminowany

15

w tańcu z gwiazdami podobno dziś jest finał i w nim jest dwóch gejów jako para....no kto by się spodziewał przed pierwszym odcinkiem, że zajdą tak daleko. Czemu ten swiat jest coraz bardziej chory na punkcie tych równości itp

0

@Pawci023x no Giannis zdecydowanie

1

@Survier ktokolwiek z rezerw kto mi zostać powołany, ale Xavi ma na to wywalone i woli 46raz odgrzewac tego samego kotleta

0

Mecz o nic a my wyjdziemy obroną Bellerin-Pique-Alonso-Alba...no ja Cię krynca rzygać się chce xd

0

@Arkon skoro piszesz o kontuzji Neymara to trzeba też wziąć pod uwagę niemal pewną kontuzje Haalanda, obaj tak często są kontuzjowani

0

@Emhyr czekam na jakiegoś randoma z ligi mongolskiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?