FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 trzeba go zrobić, brakuje napastnika z La Liga z wysokim tempem (na ile gen tempo dalej ma duże znaczenie)
0
@Medium brakuje przegranej Liverpoolu
0
Emery to jest jednak idealny trener dla klubów tych z drugiej czy trzeciej półki. Może i to początek w Aston, ale wydaje mi się że w przyszłym sezonie już powalczą o jakieś top 8
1
@pt9 żartujesz, że za 13-7 masz takie nagrody...
0
@PatrykBarca na moje to gość który przybliży nas do LK zamiast LM
1
@PatrykBarca i dalej by pewniaka nie było :p gość jest dobry na zespół taki jaki Brighton. U nas by był gorszy niż Trincao
0
Na canale plus sport 2 na żywo najpiękniejszy sport.
5
@Survier nie ma lepszego obrońcy od Nacho i nie bylo
0
@IronSanHybrid czekam na Muran vs Lew vs Najman. Ich troje
0
@Criss18Barca znaczy no 98% kibiców chyba nie zna bo co kolejkę jest afera wśród nich
0
@AlexDark00 że z nim to długo w LE nie pobędziemy....tylko nie mówię o awansie do LM tylko spadku do LK
2
@El dominatore w ramach oszczędzania zawodników. Dzień po dniu zagrali
0
@Criss18Barca no ale to kto w takim razie? Nicki już młodszy nie będzie i w zeszłym sezonie wystąpił chyba tylko w 6meczach. Wszyscy mocni ale ktoś spaść musi :D a wątpie by Stal z Woźniakiem, Thompsenem i przede wszystkim Vaculikiem miała drżeć o utrzymanie
0
@Criss18Barca Leszno z samym kołodziejem może mieć problem. Krosno jak Doyle znowu będzie jeździł na odwal się to też. Stal na moje pewniak do utrzymania. Stawiam na spadek Grudziądza jednak, oczywiście na ten moment
4
@Ojciec5tkidzieci covid się zaczął od nietoperza w Azji to teraz będzie powtórka przez węża
1
@Onie w ten weekend tak słaba TOTW, że wystarczy 11 Winów i wywalone
0
@takisobiektos jest ktoś kto podczas swojego pierwszego sezonu dostał nagrodę najlepszego rookie i MVP? :P
1
Ten ostatni cytat to taki trochę Pablo z Narcos o byciu prezydentem Kolumbii
1
@gorgota no ale na czym grasz bo teraz to ma znaczenie :p
0
@macio_944 przez chore przeliczniki wiatru, faworyzowanie Niemców czy zimowy sport rozgrywanie na trawie to już umarł ten sport chyba
1
@Kgorecki2500 daliby wkoncu kogoś na PP bo obok Dembele to nie ma dużego wyboru
0
@Emhyr że to kolejny Raphinha. Błyszczy w średniaku/słabej druzynie, a jak pójdzie do dobrej to będzie miał problemy by okiwać obrońcę w pierwszej rundzie CdR
4
@El dominatore muszą trochę pograć słabiej by pozostałe drużyny uwierzyły, że mają jakiekolwiek szanse
1
@Medium Eto to ma taką niechęć do Henry, że za niedługo porówna go do Adebayora
0
@Emhyr boje się, że hajs od Pique pójdzie na przedłużenia takich gości jak Alonso, Bellerin czy Roberto...
1
@Rust_Cohle w piątek lepiej odpuścić. Najlepiej w niedzielę
0
Pique tyle lat w klubie, ale jak ktoś wspomni jego to od razu wpada dłoń w górę i 5-0 i żaden inny obraz się nie pojawia
0
@hoeniker no jest to ten sam problem co Busquets. Stary archetyp defensywnego pomocnika. Grając tak wysoko nie możemy mieć na tej pozycji gościa co biega 5km/h
0
@hoeniker i za rok w grudniu znowu zastanawianie się dlaczego w LM nie wyszlo i czy mamy szansę w LE :D
1
@fart nie powiedziałbym, że go wyjaśnia skoro ten musiał przebiec prawie tyle samo by wgl zdążyć do JT :P