FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AlexDark00 no tak bo gość tu wgl nie powinien trafić. Już mieliśmy takich grajków jak Raphinha (Trincao czy Deulofeu)
0
76ers po dwóch meczach bilans 0-2, może być to dla nich bardzo dobra wiadomość, bo może szybciej zwolnią Riversa
1
@BulaKG cóż, gorzej niż Busquets nie może zagrac
1
Xdddddddd.
Do kiedy Xavi ma kontrakt?
4
I teraz kurna jeszcze Dembele i Raphinha....zmiany Xaviego gorsze niż u Smudy.
1
Tak szczerze to ja teraz liczę na 2 bramki dla Villareal
4
Marzy mi się by na konferencji ktoś zapytał Xaviego po co zabiera takiego Torre skoro i tak nie gra przy dobrym wyniku. Idiotyzm. Zmiana Busquetsa nie wymaga komentarza. Będzie grał nawet ze złamaną nogą u Xaviego. Szkoda, że u nas trenerzy to mają jajeczka a nie jaja
3
Przy takim wyniku w 60min wchodzi Torre....ale z Xavim na ławce to raczej niemożliwe
0
Tyle było śmiania z taktyki Zidane tysiąca wrzutek, a teraz my dośrodkowujemy jeszcze więcej.....gdy w polu karnym jest Gavi czy Fati
0
I czemu teraz de Jong nie strzelał????? Boże zero wniosków
3
5min i Villa Real wychodzi 3vs2
0
@333tricampeones333 faceci nie dają rady to już gorzej być nie może
0
@FC1899Barca jak w jakim Harrym Potterze
0
@Anonymus0608 tak zagrał super, że gdyby nie bramkarz to byśmy manite dostali
1
Super skład, znowu LO na SO, bo na co dać szansę Riadowi gdy wszyscy inni grają beznadziejnie
3
@doc Xavi nie da mu szans, nie ma jaj. Już prędzej Busquets zagra w ataku
0
@Klaudiaa8 jezeli powoła tego debila (nie można nazywac go inaczej jak człowiek ogląda co robi na boisku) to mam nadzieję, żę przegramy na mundialu 5-0 z każdym....
0
@Michael24 tak, tylko trene powinien zmniejszyć jego rolę w zespole. Portugalia w ataku ma dobry skład i CR nie jest niezbędny zawsze
1
@fart pewnie zagra 55-60 meczy na moje
1
@fart liczę, że NOP zrobią niespodziankę i awansują do drugiej rundy (to patrząc jak mocny jest zachód byłoby sukcesem)
2
@AmigoBlancos no wiesz...tu przed El Clasico dużo osób pisało, że Fede jest mocno przereklamowany cd
1
@Adi123456789 0 niestety, chyba że szybko pożegnamy się z Xavim to może CdR
0
@Encore już widzę jak to Raphinha zrobi....a nie, jednak on tak nie potrafi
1
@fart ich last dane było już kilka :P z tego co pamiętam Ty jesteś fanem Celtics- na ten moment w finale konferencji wschodniej kogo stawiasz i kto wygrany? nie mówie o zasadniczej
0
@czółkovsky nie wierze w zdrowego Kawhi niestety :D prędzej Denver widzę jako rywal
3
@kamiVeB Oprócz NOP nie ma chyba druzyny która by tak jarała : p
1
@czółkovsky słyszę to już co rok, aczkolwiek cieszę się że znowu raczej mnie faworyci nie zawiodą :p a Ty kogo stawiasz na finał? Ja GSW vs Bucks i na ten moment niestety Giannis to bierze
4
Zaczynamy sezon NBA (może co było wcześniej). Czy ktos jest gotów stawić przeciw GSW? Jak cała trójka będzie ich zdrowa to raczej znowu mamy mistrza :) na móje szczęście bo dzięki tej dwójce (Curry i Thompson) zacząłem oglądać koszykówkę.
4
@kampe36 znając gen przegranej tej drużyny, to gdyby w ostatniej kolejce wystarczyła nam wygrana z Pilznem 0-1 to by przegrali
1
@BartqRKO i tak go SAS zgarnia wg mnie :p pozostałe organizacje są tak słabe w "codziennym życiu" że i zatankować solidnie nie będą umieć :D aczkolwiek podobno drugi numer też będzie totalnym kozakiem