2

@AlexDark00 no tak bo gość tu wgl nie powinien trafić. Już mieliśmy takich grajków jak Raphinha (Trincao czy Deulofeu)

0

76ers po dwóch meczach bilans 0-2, może być to dla nich bardzo dobra wiadomość, bo może szybciej zwolnią Riversa

1

@BulaKG cóż, gorzej niż Busquets nie może zagrac

1

Xdddddddd.
Do kiedy Xavi ma kontrakt?

4

I teraz kurna jeszcze Dembele i Raphinha....zmiany Xaviego gorsze niż u Smudy.

1

Tak szczerze to ja teraz liczę na 2 bramki dla Villareal

4

Marzy mi się by na konferencji ktoś zapytał Xaviego po co zabiera takiego Torre skoro i tak nie gra przy dobrym wyniku. Idiotyzm. Zmiana Busquetsa nie wymaga komentarza. Będzie grał nawet ze złamaną nogą u Xaviego. Szkoda, że u nas trenerzy to mają jajeczka a nie jaja

3

Przy takim wyniku w 60min wchodzi Torre....ale z Xavim na ławce to raczej niemożliwe

0

Tyle było śmiania z taktyki Zidane tysiąca wrzutek, a teraz my dośrodkowujemy jeszcze więcej.....gdy w polu karnym jest Gavi czy Fati

0

I czemu teraz de Jong nie strzelał????? Boże zero wniosków

3

5min i Villa Real wychodzi 3vs2

0

@333tricampeones333 faceci nie dają rady to już gorzej być nie może

0

@FC1899Barca jak w jakim Harrym Potterze

0

@Anonymus0608 tak zagrał super, że gdyby nie bramkarz to byśmy manite dostali

1

Super skład, znowu LO na SO, bo na co dać szansę Riadowi gdy wszyscy inni grają beznadziejnie

3

@doc Xavi nie da mu szans, nie ma jaj. Już prędzej Busquets zagra w ataku

0

@Klaudiaa8 jezeli powoła tego debila (nie można nazywac go inaczej jak człowiek ogląda co robi na boisku) to mam nadzieję, żę przegramy na mundialu 5-0 z każdym....

0

@Michael24 tak, tylko trene powinien zmniejszyć jego rolę w zespole. Portugalia w ataku ma dobry skład i CR nie jest niezbędny zawsze

1

@fart pewnie zagra 55-60 meczy na moje

1

@fart liczę, że NOP zrobią niespodziankę i awansują do drugiej rundy (to patrząc jak mocny jest zachód byłoby sukcesem)

2

@AmigoBlancos no wiesz...tu przed El Clasico dużo osób pisało, że Fede jest mocno przereklamowany cd

1

@Adi123456789 0 niestety, chyba że szybko pożegnamy się z Xavim to może CdR

0

@Encore już widzę jak to Raphinha zrobi....a nie, jednak on tak nie potrafi

1

@fart ich last dane było już kilka :P z tego co pamiętam Ty jesteś fanem Celtics- na ten moment w finale konferencji wschodniej kogo stawiasz i kto wygrany? nie mówie o zasadniczej

0

@czółkovsky nie wierze w zdrowego Kawhi niestety :D prędzej Denver widzę jako rywal

3

@kamiVeB Oprócz NOP nie ma chyba druzyny która by tak jarała : p

1

@czółkovsky słyszę to już co rok, aczkolwiek cieszę się że znowu raczej mnie faworyci nie zawiodą :p a Ty kogo stawiasz na finał? Ja GSW vs Bucks i na ten moment niestety Giannis to bierze

4

Zaczynamy sezon NBA (może co było wcześniej). Czy ktos jest gotów stawić przeciw GSW? Jak cała trójka będzie ich zdrowa to raczej znowu mamy mistrza :) na móje szczęście bo dzięki tej dwójce (Curry i Thompson) zacząłem oglądać koszykówkę.

4

@kampe36 znając gen przegranej tej drużyny, to gdyby w ostatniej kolejce wystarczyła nam wygrana z Pilznem 0-1 to by przegrali

1

@BartqRKO i tak go SAS zgarnia wg mnie :p pozostałe organizacje są tak słabe w "codziennym życiu" że i zatankować solidnie nie będą umieć :D aczkolwiek podobno drugi numer też będzie totalnym kozakiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?