FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Solmyr od niego to i Ferran jest lepszy
0
@Rewolucja123 noo tylko Raphinia nie ma tych atrybutów co wymieniłes :D
9
Dembele zrobił wczoraj typowy mecz. Grał dobrze, ma gola, ale wyłączyło mu mózg przy możliwym podaniu do Fatiego oraz przy tym faulu gdzie powinien dostać czerwo
0
@Adamski69 tak.
0
@mientusek1407 trzeba odróżnić minimalistycznie od tragicznie. Minimalistycznie zagrał Real z Getafe bo nie pozwolił na żadną sytuację z ich strony groźną. My w drugiej połowie z Celtą cudem nie straciliśmy gola i nie umieliśmy wyjść z własnej połowy.
1
@Cochise Lewy?
0
@cules100pro Xavi nie ma na tyle jaj. Już woli grać Alonso na SO. Przed Riadem jest pewnie de Jong, Kessie i Roberto jeszcze
0
@mientusek1407 chłopie nikt nie mówi o wygrywaniu wszystkiego ale o wyjściu z grupy LM xd Inter w lidze przed pierwszym meczem z nami był 9 w lidze i przegrał już 4mecz w niej. Udać się do okulisty to chyba Ty powinieneś jak Twój argument na dobrą zmianę to jedna stracona bramka. W meczu z Celtą nie straciliśmy gola i co, super zagrali, co nie? Zagrali totalne zero tylko Niemiec nas uratował, zresztą jak w prawie każdej kolejce.
2
@macio_944 no może i się zna jako piłkarz, ale jako trener to narazie słabo mu idzie
2
@cules100pro dostał to co chciał, nie wyszedł z grupy LM, a w lidze w każdym meczu ratuje mu tyłek ter Stegen. Nie widać progresu żadnego. Zwolnienie to mądra decyzja
0
@VegetaPolska dać zagrać jak największej ilości piłkarzy z rezerw. I tak się bardziej nie ośmiesza
7
To jest skandal, ze podobno profesjonalny piłkarz jakim jest Raphinia tak wykonuje 5 rzutów rożnych z rzędu, że pierwszy obrońca rywala ją wybija....
3
@sebo939 jak to co "musimy się zastanowić nad grą. Przykro nam z tego powodu co się stało. Musimy wyciągnąć wnioski by ta sytuacja się nie powtórzyła.
0
@agaFCB dla mnie LM zaczyna się od ćwierćfinalu, dopiero wtedy mam ochotę to oglądać i jakos mnie to jara
1
@Sergio_Devils nie wierzę, że Barcelona by wyszła z grupy Chelsea.
2
Na ten moment to chyba niestety Koeman okazał się lepszym trenerem niż Xavi. W LM to samo, może w lidze Xavi ma lepsze wyniki, ale ma zdrowego ter Stegena który ratował mu punkty w każdej lidze. Na również transfery jakie chciał, a Koeman musial grać Abde, Ilias czy Mingueza. Holender też w pełni postawił na niektórych wychowanków, a Xavi już wiemy że woli amigosa Pique nad Riadem czy Alonso nad Balde, za czym logicznego argumentu nie ma
0
@sokot zawaliło zdecydowanie więcej osób niż jeden Pique niestety
3
@Rewolucja123 to nie są dzieci z przedszkola czy ludzie co zarabiają po 3tys miesięcznie by zarobić na rodzinę i mieć problem by udźwignąć to psychicznie. Jak nie dają psychicznie to niech idą do jakieś ligi nigeryjskiej i tyle. Można raz, max dwa razy zwalić na mentalność ale nie rok w rok po każdej wpadce.
0
@Rewolucja123 a zapomnisz o nich przy kolejnych kompromitacjach tak jak w tej edycji?
2
@koziar świetnie podsumowałes swoje zdanie. Kibice Interu zwalniali trenera bo był słaby....ale spotkał kogoś znacznie słabszego i Inzaghi okazał się epickim taktykiem.... Porażki z Bayernem, Romą czy Liverpoolem nie są przeszłością - to się będzie ciągnęło w europejskich pucharach dopóki nie osiągniemy w nich czegoś. Nie mówię o wygraniu ale np odpaść w ćwierćfinale z Citi w dwumeczu 5-4. Po walce. I tak, po ten porażce powinniśmy zacząć płakać bo to porażka na każdym szczeblu. Finansowym. Sportowym. Marketingowym.
7
@PatrychoO i przez takie coś Lewandowskiego się nie da lubić. Gośc nie gra nic- ale przecież się stara i oh ah....strzeli i on amazing a reszta cioty
6
@koziar a co ma chłop skakać z radości? FC Barcelona, jeden z 5 największych klubów w historii, dwa razy z rzędu odpada z LM...tak, to jest wstyd i hańba. Można przegrywać ale nie tak jak 8-2 czy z byle jaka Romą 3-0. Jesteśmy poswiewiskiem w Europie i lepiej bysmy my fani zdali sobie z tego sprawę, ale najważniejsze by Ci co za to są odpowiedzialni też o tym myśleli
0
@Rewolucja123 nie wiesz jak się spisze młodzik. Przypominam, że Varane w jednym z swoich pierwszych meczy przykrył Messiego jak chciał
0
@Rewolucja123 wystawianie SP i LO na SO? super, dawno tego nie widziałem w meczu Barcelony
5
po takim meczu Pique powinien odpocząć na kilka meczy....ale Xavi nie ma jaj by zagrać Riadem. Pieprzenie o jakimś doświadczeniu, które Bermondo dziś pokazał. Martinez dawno nie zagrał dobrego meczu przeciwko solidnemu zespołowi, aż trafił na formacje obro...a nie, w sumie wczoraj dalej nie trafił na solidny zespół. Raphinia na chyba 6x z rzutu różnego nie potrafił przebić piłki nad pierwszym piłkarzem Interu....Xavi nadaje się na ten moment do zwolnienia- nie wychodzimy z grupy LM z fatalnym Interem w sezonie i w lidze bramkarz nas ratuje w każdym meczu.
0
@Damian11 przed meczem Xavi wyjdzie na konferencję i powie, że ich doświadczenie jest niezbędnę bla bla bla bla...podczas gdy Xavi pluje na twarz piłkarzom z szkólki
0
@barcelonaLM niestety Xavi jest ośmieszany przez min połowę tych trenerów...
4
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że następnym razem przy tylu kontuzjach obrońców zagra Pique, a nie Riad bo przecież doświadczenie... doświadczenie do zawalenia wszystkiego możliwego
0
Dembele czerwona
6
W sumie te kompromitacje są tak częste, że teraz człowiek siedzi ze znajomymi i sam się z tego śmieje...a takie coś jak pierwsza połowa z Bayernem to okazjonalna niespodzianka