3

@Survier ale wyjście z grupy LM to chyba nie były duże wymagania.

0

@Nano22 no skoro tak uważasz to ok

5

@Nano22 byli. Jeśli uważasz inaczej to nie pamiętasz najlepszego Ronaldo

2

@Vebrol nieważne czy Ronaldo strzela czy nie to i tak jest tematem numer jeden tu

0

@Striker no gość miał dobre 1,5 sezonu dobrego, nie bardzo dobrego nawet.

1

Vive wygrywa z Kiel 40-37, nie oglądam półki ręcznej codziennie, ale kiedyś to chyba tyle bramek się nie zdobywało.

0

@Adamski69 czasami na wyrost, mam wrażenie że było kilka męczy gdzieś np ter Stegen ratował wynik, Messi strzelił na 1-0 i on był najlepszym zawodnikiem meczu

0

@kamiVeB jakoś wczoraj nie widziałem posta, myślisz że Utah aż takie słabe? Skład mają nie najgorszy, czy po prostu mimo dobrego składu będą tankować

0

@takisobiektos wrócił, pretensję ze bez gwizdka

0

@esem91 ale na prawym skrzydle też źle grał. Do tej pory miał jednak dobre zagranie co Lewandowski dołożył nogę. Jedno dobre zagranie, nawet nie cały mecz

0

@Hubert102 pierwszy lepszy, no chyba zmiana LO teraz priorytetem bo kupno no Theo pozwala na drugi skład

0

Nawet fajna ta nowa Fifa, nie jest zła aczkolwiek z 4paczek 78+ 3x wypadł mi ten Ricardo PO z Leicester pod rząd xd

1

@kuz myślę, że z Cadizem by miał problem nam pomóc. La Rambla za chwilę go do top 20 Złotej piłki da

0

@Rl9k1nG KSW co 2 galę chyba robi biggest of all time wg nich :D

0

@Pilka_jest_okragla ale też oprócz tego na dole po prawej to trzeba brać po uwagę, że ten do którego byłoby podanie miał rywala na plecach. Nie chcę go usprawiedliwiac bo zagrał fatalnie, ale no te podania to byłaby prosta strata

0

@Krtg no a obchodzi Cię jakiś gość z ligi belgijskiej? Oddali go bo mieli 7opcji na atak

1

Ciekawe czy piłkarze przychodząc do Barcelony mają w kontaktach zapisane klauzulę, że za każdy strzał z dystansu w trakcie meczu zabierane jest im 5% z wynagrodzenia

0

@Krtg no z pewnością. Żałosne są takie komentarze. Torres jest ważną częścią kadry Hiszpanii i w City też dobrze grał, może to wina Xaviego że nie umie z niego korzystać. W lidze belgijskiej to i Rasiak byłby golleadorem

0

@MesQueUnClub_87 ale chłopie nikt tu nie mówi o tryplecie tylko o wyjściu z grupy. Z grupy w której jest Victoria Pilzno i Inter, który jest 9. w swojej lidze.

1

@MesQueUnClub_87 no ale to czekaj, dostał to co chciał, miał słaby Inter w grupie, nie wychodzi z tej grupy a Ty i tak byś go zostawił w roli trenera? Z nadzieją na co? Że za 3lata uda się wyjść z grupy?

8

@Oskar00 dostał transfery jakie chciał, Inter jest beznadziejny w tym sezonie. Brak wyjścia z grupy to jest porażka trenera i wtedy trzeba go zwolnić.

3

@Kidd no a co się dziwić? Inzaghi w tym sezonie nikogo nie może faktycznie pokonać, a wczoraj Xaviego rozwalił. Jak nie wyjdziemy z grupy, a to bardzo możliwe teraz, to Xaviemu trzeba będzie podziękować

0

@Emhyr kompromitacja zarządu

0

Sędzia debil, ale jednak to co wczoraj zagraliśmy to był jakiś żart. Paździerz na poziomie ekstraklasy. Trio ofensywne chyba nie wsiadło na pokład samolotu, kazdy powinien najwyżej note 2 dostać za to spotkanie. I argument starali się, biegali, walczyli jest śmieszny.

2

Po tym meczu już wiem, że za Superligę UEFA zrobi wszystko byśmy nie wyszli z grupy. Najpierw w Monachium brak karnego, teraz siatkówka w Mediolanie. Mam nadzieję, za korupcję ten cały Cefuric czy jak mu tam pójdzie siedzieć na długie lata

0

Czy Raphinha zasługuje na 1/10 w notach?

1

1

@Deeespacito odklejony to ten który myśli że Messi wróci na innych warunkach, będzie brał udział w pressingu, będzie zarabiał 10mln i będzie podlegał rotacji. Stanowczr nie

0

@Emhyr i znowu podwójne karanie przy tym karnym....

1

@JaroCoach no i lipa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?