FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro forma kadry piłkarskiej - error
0
@Kibic1998 nie młodzież tylko dzieci po 10 lat, a za takich i to co oglądają biorą odpowiedzialnosx rodzice. Jak jakiś już 16latek to ogląda i bierze z tego przykład to i tak nie warto się nad nim rozczulać bo by wpadł w patologie prędzej czy później
0
@Herato de Gea chyba też w ogólnym rozrachunku na plus (choć on mógł jeszcze za Fergusona przyjść)
0
Komentarz usunięty
3
Przy Lewandowskim też warto odnotować fatalne zachowanie w 42min chyba gdy dostał podanie od Pedriego, i tyle czasu ja przyjmowal, że Mertesacker by zdążył do niego dopaść a przy pierwszym kontakcie miał dużo wolnego miejsca
0
@Bagsik88 przestałeś oglądać piłkę chyba 10lat temu. Teraz jest taka intensywność, że jak jeden nie biega w pressingu to masz lipę
0
@Emhyr Iniesta. Klasa sama w sobie. Neymar to Monfils chyba :D
0
@Bagsik88 no gość przez 3ostatnie sezony u nas stał w miejscu to ciężko spodziewać się by w PSG biegał
0
@escarabajo Mina to nie miał siedzieć w wiezięniu na jakieś napasci seksualne (czy coś w tym stylu) czy coś mi się pomyliło
1
@Khajio w swoich najlepszych latach
1
jakbyście tych piłkarzy uszeregowali od najlepszego do najgorszego? Witsel, Fellaini, Matić, Delaney
1
@mientusek1407 Vinicius wątpliwej jakości gwiazda xDDDD trzeba było od początku pisać, że piszemy żarty. W takim razie Vini brązowa karta i 2/2 gwiazdki
42
@mientusek1407 Vinicius 86 jak najbardziej słuszne. Może i nawet za mało
1
@AllBundy jak podczas jakiegoś turnieju przegrywali w dwoch meczach z Szwecją i Danią do przerwy 10+ bramkami i odrabiali to
0
@Kidd no nie może wygrać ktoś spoza top4
5
@agaFCB ja tego trochę nie rozumiem...powinni się cieszyć, że ich piłkarze odpoczną i nie ryzykują kontuzji
1
Jak wygląda sytuacja w którym klub NBA chce ściągnąć np takiego Ponitke (dajmy jego przykład by było prościej)? Jak zawodnik jest młody to jest w drafcie ale z tak "starym" zawodnikiem? Kontaktuje się z obecnym klubem i wykupuje kontrakt czy jak?
0
@Messibestplayerintheworld a bronić to on coś umie?
4
@Medium żałosne. Może w ramach przeprosin to powinien klęknąć przed rywalem
6
@PatrychoO rudzielec jak zawsze :D
0
Ponitka za rok MVP NBA Final
1
Nasi narazie prowadzą z Słowenia 12pkt. Nie ma co się napalać ale i tak duże zaskoczenie
1
@Deviler 4 okazje
11
Trudno to było się postarać by zmarnować wszystkie takie okazje jakie nial
1
@Cwaniak4 finansowo, wizerunkowo, marketingowo, sportowo
0
Jak myślicie ile km miał pas startowy w ostatniej scenie akcji w szybcy i wściekli 6?
0
znacie może jakąś darmową stronę do robienia CV po angielsku? Po polsku to idzie łatwiutko znaleźć, ale po angielsku już są problemy
1
@Antimadridista_WR najgorsi: Lewandowski, Raphinia i Christensen. Jak można w tej trójce nie wymienić napastnika, który ma 4 niemal stuprocentowe okazję, nie strzela zadnego gola a Twój zespół przygrywa
1
Można mówić wiele, ale ta gówniara z paletkom jednego gola by dziś strzelila
7
@Pawel13sz wtedy to gdyby trzeba było wygrać 3 bramkami to Suarez z Benatii by nic nie zostawil