1

@Comentateiro forma kadry piłkarskiej - error

0

@Kibic1998 nie młodzież tylko dzieci po 10 lat, a za takich i to co oglądają biorą odpowiedzialnosx rodzice. Jak jakiś już 16latek to ogląda i bierze z tego przykład to i tak nie warto się nad nim rozczulać bo by wpadł w patologie prędzej czy później

0

@Herato de Gea chyba też w ogólnym rozrachunku na plus (choć on mógł jeszcze za Fergusona przyjść)

0

Komentarz usunięty

3

Przy Lewandowskim też warto odnotować fatalne zachowanie w 42min chyba gdy dostał podanie od Pedriego, i tyle czasu ja przyjmowal, że Mertesacker by zdążył do niego dopaść a przy pierwszym kontakcie miał dużo wolnego miejsca

0

@Bagsik88 przestałeś oglądać piłkę chyba 10lat temu. Teraz jest taka intensywność, że jak jeden nie biega w pressingu to masz lipę

0

@Emhyr Iniesta. Klasa sama w sobie. Neymar to Monfils chyba :D

0

@Bagsik88 no gość przez 3ostatnie sezony u nas stał w miejscu to ciężko spodziewać się by w PSG biegał

0

@escarabajo Mina to nie miał siedzieć w wiezięniu na jakieś napasci seksualne (czy coś w tym stylu) czy coś mi się pomyliło

1

@Khajio w swoich najlepszych latach

1

jakbyście tych piłkarzy uszeregowali od najlepszego do najgorszego? Witsel, Fellaini, Matić, Delaney

1

@mientusek1407 Vinicius wątpliwej jakości gwiazda xDDDD trzeba było od początku pisać, że piszemy żarty. W takim razie Vini brązowa karta i 2/2 gwiazdki

42

@mientusek1407 Vinicius 86 jak najbardziej słuszne. Może i nawet za mało

1

@AllBundy jak podczas jakiegoś turnieju przegrywali w dwoch meczach z Szwecją i Danią do przerwy 10+ bramkami i odrabiali to

0

@Kidd no nie może wygrać ktoś spoza top4

5

@agaFCB ja tego trochę nie rozumiem...powinni się cieszyć, że ich piłkarze odpoczną i nie ryzykują kontuzji

1

Jak wygląda sytuacja w którym klub NBA chce ściągnąć np takiego Ponitke (dajmy jego przykład by było prościej)? Jak zawodnik jest młody to jest w drafcie ale z tak "starym" zawodnikiem? Kontaktuje się z obecnym klubem i wykupuje kontrakt czy jak?

0

@Messibestplayerintheworld a bronić to on coś umie?

4

@Medium żałosne. Może w ramach przeprosin to powinien klęknąć przed rywalem

6

@PatrychoO rudzielec jak zawsze :D

0

Ponitka za rok MVP NBA Final

1

Nasi narazie prowadzą z Słowenia 12pkt. Nie ma co się napalać ale i tak duże zaskoczenie

1

@Deviler 4 okazje

11

Trudno to było się postarać by zmarnować wszystkie takie okazje jakie nial

1

@Cwaniak4 finansowo, wizerunkowo, marketingowo, sportowo

0

Jak myślicie ile km miał pas startowy w ostatniej scenie akcji w szybcy i wściekli 6?

0

znacie może jakąś darmową stronę do robienia CV po angielsku? Po polsku to idzie łatwiutko znaleźć, ale po angielsku już są problemy

1

@Antimadridista_WR najgorsi: Lewandowski, Raphinia i Christensen. Jak można w tej trójce nie wymienić napastnika, który ma 4 niemal stuprocentowe okazję, nie strzela zadnego gola a Twój zespół przygrywa

1

Można mówić wiele, ale ta gówniara z paletkom jednego gola by dziś strzelila

7

@Pawel13sz wtedy to gdyby trzeba było wygrać 3 bramkami to Suarez z Benatii by nic nie zostawil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?