FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zadafcb oby Stał wygrała, straszna szkoda Vaculika
1
@Pilka_jest_okragla na moje to lepiej by nie wyszli z grupy
4
@koksik2700 co ona sobie operacje zrobiła??? Kiedyś miała znacznie mniejsze piersi xd
1
Oni chcą z tymi frajerami jeszcze coś negocjować? Super.
20
Ten immunitet Lewandowskiego w kadrze jest trochę śmieszny. Jak nic nie zrobi to super mecz bo się stara, biega, presuje, skupia uwagę rywali bla bla bla bla. Jak strzeli gola to emejzing, top1 napastników w historii, Narazio de Lima że kto? Gość dziś nic nie grał, ale no ocena 8/10 bo koledzy byli źli i ble. Griezmann za lepsze mecze niż on dziś był krytykowany i oceniany 2/10
3
@Herato dlaczego Messi przed Alaba, skoro jeden wygrał LM a drugi odpadł znacznie wcześniej?
0
@Pawel13sz to zdanie del Bosque takie trochę głupie :d
10
@Pawel13sz taki talent, że zarzygany czy pijany nie tylko jest dwukrotnie lepszy od naszych skrzydłowych, ale od 95% skrzydłowych na świecie.
0
Ten Kimmich taki dobry w Bundeslidze jest? W LM z nami szału nie robil
4
@Kessie zesrany na sam widok :d
2
@paweldunajecfcb na moje dużo w tym prawdy
1
@Pawel13sz Kessie lepszy od Wijnalduma? Ok xd
1
@Kusco15 przegrali swój wyjazd na mundial na boisku. Może weźmy jeszcze opaskę Togo, Fidżi czy innej Sri Lanki
2
@Pawel13sz dobrze, że nie trafił ale pisanie, że Kessie jest lepszy to żart
0
@Bartula ja te zielone wymieniam w sklepie z biżuterią i jest mi dobrze
1
@Pawel13sz i ten Douglas xD....jeden z najlepszych PO od 10 lat w Barcelonie
0
to skoro mamy reprezentować Ukrainę na mundialu to ile dziś goli nasi strzelą?
0
@333tricampeones333 i ten legendarny mecz jego w pucharze Gampera z Chapecoense gdzie wyglądał jak Messi. Pilnie potrzebowaliśmy skrzydłowego, wrócił on, cały na biały zagrał genialny jeden mecz i po ptokach xd
0
@msmsms Nadal. Federer dla mnie był najgorszy z tej trójki, ale grał z największą klasą, szacunkiem dla rywali dlatego jest tak dobrze odbierany.
0
@PIWOSZ89 pyrki to nie wiem co to
1
@FcBarcelonaFanMSN tych symboli wsparcia już było setki a oni to wykorzystują. Oddajmy im miejsce na mundialu jako symbol wsparcia.
3
@FcBarcelonaFanMSN jeszcze ich hymn puścić, wyjść w ich barwach. Porąbało z tym wspieraniem Ukrainy.
2
@P33ck no to już wiadomo czyj hymn będą grać przed naszymi meczamib
0
czy ja dobrze rozumiem, że Schevczenko dał Lewandowskiemu opaske kapitańską kadry Ukrainy by nasza druzyna reprezentowała również Ukrainę w Katarze??
1
@Sulimo to wiem i własnie czegoś na ten wzór bym szukal
0
znacie jakieś filmy przygodowe z poszukiwaniem jakiegoś skarbu czy coś takiego. Coś jak gra Uncharted tylko film :P
5
@msmsms Stoke vs Sunderland to było lepsze dla oka niż Barcelona Valverde.
1
@The_Man wierzysz w to, że przyjdzie za niższą pensję i będzie podlegał rotacji jak wszyscy inni? O pressingu już nie wspominając
3
@Kluivert_P dla mnie brak kompromitacji w meczu z Argentyną i Meksykiem już będzie sukcesem. I nie dam rady się już skusić na to pompowanie balonika przed imprezą, bo wg nich zawsze jedziemy jako czarny koń
26
@szkutnik91 oby nie