0

@zadafcb oby Stał wygrała, straszna szkoda Vaculika

1

@Pilka_jest_okragla na moje to lepiej by nie wyszli z grupy

4

@koksik2700 co ona sobie operacje zrobiła??? Kiedyś miała znacznie mniejsze piersi xd

1

Oni chcą z tymi frajerami jeszcze coś negocjować? Super.

20

Ten immunitet Lewandowskiego w kadrze jest trochę śmieszny. Jak nic nie zrobi to super mecz bo się stara, biega, presuje, skupia uwagę rywali bla bla bla bla. Jak strzeli gola to emejzing, top1 napastników w historii, Narazio de Lima że kto? Gość dziś nic nie grał, ale no ocena 8/10 bo koledzy byli źli i ble. Griezmann za lepsze mecze niż on dziś był krytykowany i oceniany 2/10

3

@Herato dlaczego Messi przed Alaba, skoro jeden wygrał LM a drugi odpadł znacznie wcześniej?

0

@Pawel13sz to zdanie del Bosque takie trochę głupie :d

10

@Pawel13sz taki talent, że zarzygany czy pijany nie tylko jest dwukrotnie lepszy od naszych skrzydłowych, ale od 95% skrzydłowych na świecie.

0

Ten Kimmich taki dobry w Bundeslidze jest? W LM z nami szału nie robil

4

@Kessie zesrany na sam widok :d

2

@paweldunajecfcb na moje dużo w tym prawdy

1

@Pawel13sz Kessie lepszy od Wijnalduma? Ok xd

1

@Kusco15 przegrali swój wyjazd na mundial na boisku. Może weźmy jeszcze opaskę Togo, Fidżi czy innej Sri Lanki

2

@Pawel13sz dobrze, że nie trafił ale pisanie, że Kessie jest lepszy to żart

0

@Bartula ja te zielone wymieniam w sklepie z biżuterią i jest mi dobrze

1

@Pawel13sz i ten Douglas xD....jeden z najlepszych PO od 10 lat w Barcelonie

0

to skoro mamy reprezentować Ukrainę na mundialu to ile dziś goli nasi strzelą?

0

@333tricampeones333 i ten legendarny mecz jego w pucharze Gampera z Chapecoense gdzie wyglądał jak Messi. Pilnie potrzebowaliśmy skrzydłowego, wrócił on, cały na biały zagrał genialny jeden mecz i po ptokach xd

0

@msmsms Nadal. Federer dla mnie był najgorszy z tej trójki, ale grał z największą klasą, szacunkiem dla rywali dlatego jest tak dobrze odbierany.

0

@PIWOSZ89 pyrki to nie wiem co to

1

@FcBarcelonaFanMSN tych symboli wsparcia już było setki a oni to wykorzystują. Oddajmy im miejsce na mundialu jako symbol wsparcia.

3

@FcBarcelonaFanMSN jeszcze ich hymn puścić, wyjść w ich barwach. Porąbało z tym wspieraniem Ukrainy.

2

@P33ck no to już wiadomo czyj hymn będą grać przed naszymi meczamib

0

czy ja dobrze rozumiem, że Schevczenko dał Lewandowskiemu opaske kapitańską kadry Ukrainy by nasza druzyna reprezentowała również Ukrainę w Katarze??

1

@Sulimo to wiem i własnie czegoś na ten wzór bym szukal

0

znacie jakieś filmy przygodowe z poszukiwaniem jakiegoś skarbu czy coś takiego. Coś jak gra Uncharted tylko film :P

5

@msmsms Stoke vs Sunderland to było lepsze dla oka niż Barcelona Valverde.

1

@The_Man wierzysz w to, że przyjdzie za niższą pensję i będzie podlegał rotacji jak wszyscy inni? O pressingu już nie wspominając

3

@Kluivert_P dla mnie brak kompromitacji w meczu z Argentyną i Meksykiem już będzie sukcesem. I nie dam rady się już skusić na to pompowanie balonika przed imprezą, bo wg nich zawsze jedziemy jako czarny koń

26

@szkutnik91 oby nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?