1

@KrychaFCB ale to wina Laporty że doszedł do tak głupiego porozumienia. Była umowa na 40mln przy odpowiedniej ilości minut, Atletico powiedziało że jednak nie to zrobili z Laporty nieudacznika w negocjacjach, zresztą jak Sevilla, Leeds czy Bayern w lato. Zapłacił tyle ile chcieli, nic nie umiał zbić z ceny

1

@Patrykl145 4-4-2 i czasem 4-3-1-2 gdy w środku pola tracę kontrolę

0

@Danny Gaucho żeby ściany nie zabrudzić tylko

0

Ja to nie wiem jak wrzucać tu te Twittery więc jak ktoś jest odważny to niech wejdzie na profil Stasko xd

0

@Worny może oni powinni sobie jakoś łamać ręce przed meczami by nie machać na te spalone....jakie to jest żałosne cały czas. I nie mówię tylko o naszych obrońcach ale ogolnie

2

w niedzielę oprócz El Clasico jest jeszcze PSG vs Marsylia. Mam wrażenie, że za każdym razem gdy jest El Clasico w lidze francuskiej również jest PSG vs Marsylia lub PSG vs Lyon

2

@cules100pro no ale dobrze gada. Obecnie gramy fatalnie

1

@BarcaOgien podobno wyprzedane wszystkie

3

@Romario87 podań zza plecy obrońców to od 5sezonow można zliczyć u nas na palcach jednej dłoni chyba. Wszyscy tak statycznie byleby do jogi piłkę dostać, zero wybiegania

0

@Rewolucja123 no ja wolę by wybijał niż niecelnie podawał na własnej połowie lub tracil piłkę a niestety często to się wczoraj innym zdarzało

2

@Rewolucja123 z Twojego posta można wywnioskować jakoby przez niego gra tak słabo wyglądała a gdyby nie on i MAtS to z Interem i wczoraj byłby tragiczny wynik

0

super wczoraj zagrali, zwłaszcza Riad. Po co Xavi wgl go powołał skoro od początku chciał zagrać Alonso na SO, czemu u nas trenerzy wolą grać piłkarzami na nie swoich pozycjach niż kimś z drużyn młodzieżowych....Debilizm

1

@kamiVeB proszę o oznaczenie w kolejnych postach i pytanie: czy wg Ciebie LaMelo będzie w tym sezonie w all star meczu?

0

@taris rywale mają czas na analiza naszej gry a nasi trenerzy grają to co wcześniej

0

@PatrychoO serio ktoś wierzył że Raphinia załatwi problem?

7

Warto pochwalić Riada za ten mecz, dobrze zagrał....a nie sorry. Ale warto go pochwalić za grę dla rezerw, bezbłędny mecz...a nie sorry. Lepiej wystawić LO na SO i się dziwić skąd tyle Celtą miała okazji. Głupia decyzja. Xavi to chyba nie lubi stawiać na młodych. Balde jedyny co coś gra ale przy takim Albie to ciężko by nie grał

1

A ktoś wczoraj pisał że Real wygrał na farcie....

3

I dlatego Riad powinien grać od początku. Brak doświadczenia ok (ten argument jest śmieszny bo doświadczenie Alba, Roberto czy Pique pokazali z Benfica rok temu czy Bayernem przy 8-2), ale siła i dynamika jest

4

Ale co wy chcecie od Ferrana....przecież podał do Lewandowskiego a ten oczywiście nie strzelił z dobrym rywalem

1

@czółkovsky no wiem, ale jak sobie wyobrażę potencjalny mecz Spurs vs Thunder to będzie trzecia osłona Kosmicznego meczu

0

@jaras121 to po co brał ich do składu....jak Piwie dostanie kontuzji np to wtedy de Jong może wejść bo już grał parę razy na SO. Idiotyczna decyzja

0

@jaras121 to wtedy może wejść jeden z LO a nie zaczynać mecz z 3LO?

1

Ja to nie wierzę jak można wystawić LO na SO...to po co brał tego Riad? Tak ani nie pomógł rezerwom, ani nie zagrał od początku. Wejście w 89min nic nie da

0

@Dieselzor no jeden jest lepszy od Mbappe przecież

0

@czółkovsky szkoda, że w NBA nie można w żaden sposób spaść....przecież to co 5-6druzyn będzie "grało" w tym sezonie to będzie nawet nie śmieszne

4

Serio Xavi nie ma na tyle jak by postawić na tego Riad tylko Alonso na SO? Tyle kontuzjowanych obrońców a i tak nikt z młodych nie zagra....chyba nie ma drugiego klubu na świecie gdzie zawodnicy tak często grają na nieswoich pozycjach niz Barcelona od sezonu 2015/2016

0

@Dieselzor porownujesz ligę z jedną mocną drużyną do Premier League. Porownujesz drużynę, gdzie jest Lewandowski czy Dembele do takiej gdzie jest Saka czy Jesus

0

@Hubert102 a tego to nie wiem, ale jak gram przeciw Tonaliemu to szlak mnie trafia :P KdB jakoś przezyje

0

@MESSIah16 tylko zazwyczaj to przez Guardiole coś im nie wychodziło, bo a to zmienił ustawienie, a to zagrał bez DM gdy grał z nim przez cały sezon, a to cos innego. Guardiola za często próbuje kombinować w LM

2

@PatrychoO ahhh super uszczypliwości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?